האם למישהו יש רעיון ליצירה

linoyk

New member
האם למישהו יש רעיון ליצירה ../images/Emo26.gif

לכיתות א-ד שקשורה לשוקולד, אני כבר עושה משהו בשוקולד ואני רוצה להוסיף גם יצירה לא משקולד אבל שקשורה לשוקולד...

mor322

New member
גלידה מעיסת נייר ../images/Emo26.gif

אני הייתי מכינה איתם גלידת שוקולד והכל על טהרת עיסת נייר ואייך? קרטון עבה בצורת קונוס מצפה בעיסה ומעל שלושה כדורים מעיסת ניייר וצובעת בצבע חום אפשר להוסיף גם כדור וניל שיראה גלידה ממש בהצלחה

linoyk

New member
רעיון ממש מגניב הבעיה היא ש...

כבר יש לי המון התעסקות עם עיסת השוקולד כי המטרה שהם יפסלו בעיסת שוקולד ורציתי עוד יצירה יותר פשוטה בשביל להעביר יותר זמן... המון תודה!

נאקי

New member
להכין בית של עמי ותמי מצופה שוקולד

וסוכריות והבסיס שיהיה על קרטון. והכי טוב כדורי שוקולד

תילתול

New member
את יכולה להכין

קרמבו , קציפת ביצים על עוגה ומעל שוקולד חם , או גלידה חמה על אותו רעיון , אפשר גם שבלונות של שוקולד , להמיס שוקולד ולשים בשבלונות שונות ולעטוף כמו סוכריות , אפשר להכין כדורי שוקולד שזה מניסיון מאוד מצליח ומלהיב וגם התוצאות מדהימות ... וטעימות הכוונה היא לעוגיות שוקולד עם הפתי בר ואז הצרופים הם רבים מכינים את העיסה הבסיסית ואז מגלגלים בקוקוס , שוקולד מריר , פיצפוצים , חלב, אגוזים ועוד ועוד , ואז כל ילד יוצא עם מארז של 4 כדורים בינוניים שכל אחד בטעם שונה עם את צריכה עוד כיוונים תצרי קשר בכיף ליאת

diklar22

New member
מסגרת לתמונה משוקולד..

לוקחים קרטון ביצוע בתור הבסיס, מדביקים שוקולדים וממתקים ומצפים בלכה וכמובן שמסבירים לילדים שזה לא למאכל.

sarlior

New member
יצירה מעטיפות שוקולד

אפשר לאכול הרבה שוקולדים טעימים עם עטיפות נוצצות וצבעוניות ולהשתמש בהן ליצירות אח"כ כמו למשל מגנטים בצורת סוכריה-שמים חרוז גדול או משהו עגלגל אחר בתוך העטיפה וסוגרים כמו סוכריה. מדביקים מאחור מגנט והרי לך מגנט למקרר בצורת סוכריה. ובכלל לעטיפות אפשר למצוא הרבה שימושים ולשלב בהרבה עבודות. אפשר להשתמש בעטיפות בצבע זהב ולהדביק על מסגרת לתמונה או מראה. אפשר להדביק על קופסאות עץ או חמסות. ואפשר לחשוב על עוד אפשריות שאני עוד לא חשבתי עליהן...

RAMDN

New member
אפשר להכין נרות פראפין ...

בתבנית של שוקולד (שמקבלים אחרי שאוכלים את השוקולדים הקטנים) ולהוסיף תמצית בריח שוקולד.

מילי13

New member
אפשר להכין משחק דומינו רצף עם

אריזות של ממתקים אותן מדביקים על כרטיסיות או משחק כמו "חטיף" אם את מכירה, ואפשר גם משחק זיכרון או מסלול עם צועדים וקובייה "במסלול השוקולד" ואז להכניס גם תכנים הקשורים לתעשיית השוקולד. מקווה שלא סיבכתי אותך...

למעלה