האם לדעתם שני סופרסטארים מספיקים לאליפות?

OrEl74

Well-known member
מנהל
האם לדעתם שני סופרסטארים מספיקים לאליפות?

הניקס כנראה יכריזו הלילה על שני טריידים שיפנו להם הרבה מאוד מקום בתקרת השכר לקראת העונה הבאה כשהמטרה ברורה... לנסות ולהחתים שניים משלושת הסופרסטארים לברון, וויד, בוש. במסגרת הטריידים האלה הם יוותרו על לארי יוז, ג'ורדן היל, ג'ראד ג'פריז, נייט רוב וכנראה שהם גם לא יוכלו להרשות לעצמם להחתים את דיוויד לי אלה אם הוא יסכים להתפשר מאוד על השכר שלו ועל חוזים שמנים שכנראה שהוא יקבל מקבוצות אחרות. נניח לרגע והחלום שלהם יתגשם, המצב הזה ישאיר את הניקס עם שניים מהסופרסטארים האלה אבל עם צוות מסייע בינוני ומטה והשאלה האם אתם חושבים שזה יספיק להם לאליפות. כמה רחוק שני מגה סטארים בסדר גודל הזה יכולים להביא קבוצה כמעט לבד?

King LBJ

New member
אם מדובר בלברון ווייד אז כן

כל אחד מהם ביחד עם בוש אני לא בטוח שיצליח לקחת אליפות עם צוות מסייע חלש. אבל וויד ולברון ביחד זה משהו אחר, זה כמות אופציות התקפיות בלתי נגמרת, נחישות, שיתוף פעולה, לדעתי עם שני אלה יספיק צוות מסייע חלש בשביל אליפות, תקיף אותם ברכז שיעבור את החצי וימסור וסנטר שיעשה את העבודה המלוכלכת מתחת לסל, עוד שחקן שישי בינוני ואתה מסודר. חוץ מזה, אני מאמין שהרבה שחקנים ממוצעים יסכימו להתפשר בשביל להגיע לקבוצה שמשחקים בה וייד ולברון, ועוד בניו יורק, זה חלום.

עידו17

New member
לברון ווייד ביחד זה לא מעשי

הם משתעשעים עם הרעיון הזה כמו שני ילדים, אבל זה לא יקרה. בלי לחתוך שומדבר...

King LBJ

New member
גם אני חושב

שזה לא מעשי, אבל זאת השאלה שהוא שאל. חוץ מזה תמיד אפשר לפנטז

תלוי מה הם יצליחו לעשות בשאר

פיירול חתום לעונה הבאה: אדי קארי, ג'ראד ג'פריז, דנילו גלינארי, ווילסון צ'נדלר, טוני דאגלס וג'ורדן היל. לפי הטרייד שנתת הם נפטרים מג'ראד ג'פריז וג'ורדן היל ואנחנו מתייחסים למצב בו הם החתימו שני סופרסטארים - נניח לברון ו-וויד לצורך המקרה האופטימלי והם חתמו על חוזי מקסימום כלומר 105% מהשכר שלהם לעונה הקרובה כלומר 16.57 מיל' לכל אחד מהם. לברון ג'יימס - 16.57 מיל' דווין וויד -16.57 מיל' אדי קארי - 11.28 מיל' דנילו גלינארי - 3.3 מיל' ווילסון צ'נדלר - 2.13 מיל' טוני דאגלס - 1.07 מיל' סה"כ - 50.92 מיל'. לניקס לא יישארו אקספשינס כי הם התחילו את האוף סיזן הרבה מתחת לתקרת השכר מה שבעצם משאיר להם בין מיליון ל3 מיליון להחתמות (תלוי בתקרת השכר הצפויה, נניח שהיא תהיה על 54 למרות שזה יכול להיות גם 52 ואף פחות) כדי להחתים את לברון ו-וויד הם היו חייבים לוותר על הזכויות על כל הסגל שלהם מה שמשאיר להם אפשרויות מאוד מוגבלות להחתים את כל שאר הסגל. הבעיה העיקרית היא שצ'נדלר וגלינארי שהם היחידים שהם חומר לחמישייה נופלים על העמדות של וויד ולברון. אני פשוט לא רואה איך הם מחתימים סגל שלם בעזרת 3 מיליון ועוד משכורות מינימום.. זה פשוט לא יספיק, אלא אם הם יימצאו טרייד על גלינארי וצ'נדלר תמורת שחקנים בעמדות אחרות ויצליחו להתמלא עם שחקני בירים במשכורת מינימום. אני פשוט לא רואה את זה קורה...

somone141

New member
אם לברון ו-וויד יהיו בניקס בעונה הבאה

אני חותך ת'בולבול.

somone141

New member
יודע, סורי

מצטער שהתאכזבת, רציתי להבהיר את עצמי בנושא הזה, והשרשור הזה הוא מקום טוב לעשות זאת. שכח מזה, תמשיך הלאה גבר.

הבהרה לגבי חוקי השכר ודעתי

כל זמן שהם מתחת לתקרה, הם אכן לא יכולים להשתמש באקספנשיינס למינהם. זאת אומרת שאם נשאר להם 3 מליון דולר, הם לא יכולים להחתים שחקן על 8 (3 + המיד לוול אקספנשיין). אבל, מרגע שהם פגעו בתקרה, כל האקספנשיינס הרלוונטיים עומדים שוב לרשותם. זאת אומרת שהם צריכים להחתים שחקן על 3 מליון דולר, ואז הם יוכלו להחתים שחקן נוסף על המיד לוול אקספנשיין. כמו שאני רואה את זה את החוזה של קארי הם יקנו, מה שכנראה יפנה להם עוד קצת מקום מתחת לשכר. הם יתחילו עם וייד ב2, גלינארי ב3, לברון ב4, וצ'אנדלר שחקן שישי. יש להם את דאגלס, ואני מאמין שגם את דוהן לא תהיה בעיה להשאיר. לי לא סביר שישאר, אבל לא ממש ברור איזה ביקוש יהיה לשאר החברה : הארינגטון וחבורתו. בל נשכח שגם בחירת סיבוב ראשון אין להם (הועברה ליוטה בעסקה קודמת). את הסגל הם ישלימו. האם זה יספיק לאליפות? אני בספק רב. היה מאוד כיף לראות את לברון ווייד משחקים ביחד באולסטאר, אבל בל נשכח שאין הגנות, ואף אחד לא ממש הפריע להם להגיע עד הטבעת בלי בעיות. יהיה מאוד קשה לשמור על שניהם, אבל בסופו של דבר אני חושב שקבוצות כמו הלייקרס, אורלנדו, עדיין יותר טובות מהחיבור של וייד ולברון. אם כבר, בניגוד למה שנאמר לפני אני חושב שהשילוב של אחד משניהם עם בוש הוא הרבה יותר טוב. שילוב פנים חוץ חזק. בוש יכול ליצור לעצמו מצבי מתחת לסל, נע טוב, ותופס טוב כדי לנצל את הדאבלים על אחד משני האחרים.

זה לא נכון

http://members.cox.net/lmcoon/salarycap.htm#Q20 "There is logic behind this. The whole idea behind an "exception" is that it is an exception to the rule which says a team has to be below the salary cap. In other words, an exception is a mechanism which allows a team to function above the cap. If a team isn't over the cap, then the concept of an exception is moot. Therefore, if a team's team salary ever drops this far, its exceptions go away. The effect is that a team may have either exceptions or cap room, but they can't have both. " אבל זה לא רק זה אלא כל החלק מסביר את זה...

אני קראתי את זה בעבר וזכרתי אחרת

זכרתי שאי אפשר להשתמש בקאפ רום ביחד עם האקספשיונס (למשל להציע חוזה על 11 מליון + המיד לוול וסה"כ 16.5). זכרתי גם שהאקספשיונס תקפים רק לקבוצות שמעל הגג. אני מניח שאתה צודק, ואין לי כוח להתעמק בזה. מצטער שהטעיתי אנשים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
תודה על ההסבר

גם אני חושב שהשילוב של בוש עם לברון או וויד יניב תוצאות טובות יותר מהשילוב לברון+וויד. השניים האלה משחקים פחות או יותר באותה עמדה ושנייהם מנהלים את המשחק של הקבוצות שלהם כשכל ההתקפות עוברות דרכם. שילוב של שנייהם זה יפה לאולסטאר או לנבחרת אבל במצב אחר הם סתם יפריעו אחד לשני. בוש גם יפתור להם את סוגיית דיוויד לי ויאפשר להם להביא איזה כמה נגרים בדולר וחצי שירביצו ויצברו עבירות במקומות ולא באמת צריכים להיות אריות מתחת לסל. חוץ מזה שלדעתי בוש ירוויח פחות מלברון או וויד וזה יפנה להם עוד איזה כמה דולרים בתקרת השכר.

עידו17

New member
לדעתי אין בכלל ספק שזה יספיק לאליפות

אם זה יקרה, לברון + ווייד יהיו כנראה הצמד הטוב ביותר ששיחק יחד אי פעם, מה שאוטומטית יהפוך אותם למועמדים לנצח בכל משחק, אפילו יש ישחקו עם רוטציה של מגבות במקום שחקנים. חוצמזה, כל שחקן חופשי יעמוד בתור כדי לשחק לידם. אבל חבל על הספקולציות, זה לא יקרה.

somone141

New member
זה רק נדמה לך

קובי ושאק? מג'יק וקארים? (ולא בגלל שהם לייקרים).

עידו17

New member
ממש לא

אף אחד מהם לא היה בשיא, ברמה של 2 מתוך 3 השחקנים הטובים בליגה, באותה נקודת זמן. ג'ורדן ופיפן בתחילת שנות התשעים הם הדבר הכי קרוב שאני יכול לזכור...

somone141

New member
קובי ושאק לא היו 2 מה-3 הטובים בליגה אז?

הם הובילו קבוצה ל-3 אליפויות רצופות.. מה עוד אתה רוצה?

carmelo

New member
בהנחה שלברון-גלינארי-בוש יהיה הקו הקדמי..

אז נקודת ההתחלה בקו האחורי תהיה טוני דגאלס וצ'אנדלר - דווקא שני שחקנים שיכולים לפרוח כצלעות 4, 5 לצד שני הסופרסטארים והאיטלקי. דגלאס הוא שומר מבטיח וגם צ'אנדלר יכול להיות כזה, אם יתמקד בכך. את החוזה של קארי, שאומנם פוגע בקאפ ספייס של הניקס אבל מסתיים בקיץ שאחרי, אולי אפשר יהיה להעביר לקינגס בתמורה לאודריך ונוצ'יוני או מגטי/ביידרינס, תלוי עד כמה הווריורס יהיו נואשים להעביר אחד מהם עד אז. מבין הרכזים שניתן יהיה להשיג במינימום, מרכוס וויליאמס הוא היהלום הכי מחוספס שאני רואה ברשימת הפרי אייג'נטס, שלמרות הקליעה הבעייתית מבחוץ, יכול לפרוח בשיטה של ד'אנטוני. אה, גם סרחיו רודריגז כמובן, רק שאצלו ההגנה היא באמת ביזיון. לוק רידנאור, אם למרות העונה הנהדרת לא יקבל סכומי MLE, יכול להיות גניבה אמיתית.

למעלה