האם כשנכנסים לקבע - ימי החופש שצברתי נשמרים?

Yowiee717

New member
האם כשנכנסים לקבע - ימי החופש שצברתי נשמרים?

האם בעת שנכנסים לקבע - ימי החופש שצברתי מהחובה נשמרים או נמחקים ומקבלים חדשים ביחס למועד בשנה? התגייסתי בפברואר 09' ואני רוצה לדעת האם כדאי לי לשמור 5 ימים לשנה הבאה - 2011 והם ימשיכו איתי לקבע או שבפברואר 2011 הם ימחקו ואז אני אקבל חופשים חדשים ביחס למיקום בשנה (פברואר) והפעם מתוך 20 ימים (להם קבע זכאי) ולא מתוך 15... תודה מראש!

deathcaster

New member
תשובה

למיטב זכרוני...אתה יכול לנצל את ימי החופש משירות החובה (במידה ונותרו כאלה) עד 3 חודשים לאחר תאריך תום שירות חובה, לאחר מכן... תגיד להם שלום יפה.

Yowiee717

New member
תגובה:

זאת אומרת, שאם מה שאתה אומר נכון, אני יוכל לנצלם עד לחודש מאי במקרה שלי?

deathcaster

New member
לא

כי הדבר היחיד שלא נכון במשפט שכתבת הוא שכותבים "אוכל" במקום "יוכל"
[גוף, ראשון עתיד = א' בראש מילה ולא י' ... אותיות אית"ן !!! רק בגלל שנכנסים לקבע לא אומר שצריך לשכוח איך לכתוב עברית
] וכן.... אתה צודק.

Yowiee717

New member
תגובה:

חח.. צודק, אני לא יודע איך טעיתי
אבל זה דיי קריטי לי לדעת האם אתה בטוח בכך, כי עד מאי זה כולל את פסח וכדי לדעת האם אני צריך לשמור ימים להדממה או לא...

deathcaster

New member
תגובה

איך אני אמור להוכיח לך את רמת הביטחון שלי בתשובותיי בדיוק ? אני בדיוק במהלך הסמסטר האחרון שלי בתואר השני... אני עושה קורס אחרון בתואר, קורס מתקדם בסטטיסטיקה, אולי אני אעשה איזה מבחן סטטיסטי להוכיח שאני בטוח ?
ואולי אני בכלל ממציא ושולף תשובות מהשרוול ? לתשובות מוסמכות יותר אתה מוזמן לגשת לאחד המחשבים ביחידתך, להיכנס לאתר א"כא ולהוריד את הפקודה הרלוונטית או לחילופין לברר זאת במשרד השלישות... הרי ממילא אתה תגיש את הטפסים של החופש לשם. חופשה נעימה

למעלה