האם כדאי להשקיע עכשיו בנפט?

• פותח הנושא slov
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

slov

New member

א Ron

New member
יש סיבה לעליית הנפט? , כבר 61.50

המחיר קורץ
אם אתה מחליט אז כדאי תעודות-סל!
הרי צפו שהביקוש לנפט יהיה נמוך,לא רק שצדקו אלא שלפי הדוח הוא אפילו עוד יותר נמוך, פירסום הדוח לא היה אמור להביא להמשך ירידות?

א Ron

New member
61.64

הרי צפו שהביקוש לנפט יהיה נמוך,לא רק שצדקו אלא שלפי הדוח הוא אפילו עוד יותר נמוך, פירסום הדוח לא היה אמור להביא להמשך ירידות?
61.64

א Ron

New member
איך קסם א.כיסוי נפט?

כנראה אלכסיי צדק
הוא אמר תמיכה 60 ותמיכה חזקה 58, אחרי 60 הוא נתן קפיצה
איך קסם א.כיסוי נפט?
http://www.bizportal.co.il/shukhahon/bizcompquote.shtml?p_id=1096692&maavar=1 אפשר לסחור בו רק ביום שני? גרף שנתי מעניין, נמצא בשפל, שאלת מיליון הדולר - האם אנו כבר בתחתית?

א Ron

New member
קישור לחיץ

איך קסם א.כיסוי נפט?
http://www.bizportal.co.il/shukhahon/bizcompquote.shtml?p_id=1096692&maavar=1 אפשר לסחור בו רק ביום שני? גרף שנתי מעניין, נמצא בשפל, שאלת מיליון הדולר - האם אנו כבר בתחתית?
קישור לחיץ

נפט

נפט
האם יש תעודות סל הצמודות לנפט ? כאלו עם מינוף, וכאלו בלי ? והאם יש תעודות סל שמאפשרות לעשות שורט על מחיר הנפט ? כל השאלות הן לגבי תעודות הנסחרות בת"א תודה ושנה טובה

conundrum3

New member
אפשר בכל מני דרכים

השקעות בנפט
שלום רב, אני זקוק למעט עזרה וייעוץ. ברצוני לדעת כיצד ניתן להשקיע בנפט, שמחירו כרגע 60.54$ לחבית. לתגובתכם אודה, טל.
אפשר בכל מני דרכים
1. לרכוש אופציות על הנפט (כדוגמת CL הנסחרת בבורסת הסחורות של ניו-יורק nymex). העלויות לאדם מישראל אינן מבוטלות וחשוב לברר אותן לפני הרכישה. כמו כן, יש להבין כי הסיכון באופציות הינו גבוה. 2. לרכוש אופציות כיסוי על הנפט, כדוגמת אלה הנסחרות בארץ. מומלץ לעשות חיפוש מתקדם בפורום ולבדוק תשובות קודמות שנתן "איש השקים", אשר מומחיותו בתחום האופציות. 3. לרכוש קרן נאמנות מתמחה בסחורות, ובמיוחד בנפט. 4. לרכוש תעודת סל על הנפט (XLE) או על הסחורות, כאשר ממילא החלק של הנפט בסחורות גבוה. 5. לרכוש חברות שישיגו תשואה גבוהה בתקופה של עליית מחירי נפט, כגון חברות לחיפוש נפט והיצרניות הבינ"ל הגדולות, שנהנו מאוד מהתייקרותו (אקסון מוביל, רויאל דאצ', בריטיש פטרוליום, קונוקו פיליפס וכיוב'). רצוי לשאול את עצמך מדוע את משקיעה בנפט, האמנם הוא הולך להתייקר ואם כן כמה, מהו הרווח במצב של התייקרות, מה הסיכוי לטעות, ומה המחיר במקרה של טעות. אני את שלי על מחיר הנפט אמרתי.

russel2000

New member
גם לי זה קורץ...

גם לי זה קורץ...
אני חושב להשקיע בנפט לטווח ארוך. כל עוד ארה"ב היא יצרנית גדולה של נפט וסין לא, יש לה אינטרנס שמחיר הנפט יהיה גבוה ובכך יקשה על סין להפוך למעצמה כלכלית יחסית לארה"ב. לדעתי הם רק דוחים את הקץ אבל במקרה כזה אפשר להבין אותם. בכל מקרה חשבתי להשקיע בנפט סכום מסוים בכל פעם שהוא מגיע למספר עגול (60, 50, 40 וכו') ולממש בכל פעם שהוא עולה חזרה חצי דרך (65, 55, 45 וכו'). הדרך הרגועה ביותר לעשות זאת זה דרך תעודות סל (אין מינוף). בררתי בחדר המסחר עליו אני מגיע לפעמים לעשות עסקאות בבורסה האמריקאית והם עובדים עם גאון השקעות שנותנים עמלות הרבה יותר טובות משני הבנקים בהם יש לי חשבון אז אני מתכוון לפתוח אצלהם חשבון בפעם הבאה שאגיע לשם. חיפשתי בגוגל ישראל והגעתי לתכלית נפט בקישור: http://www.tfp.co.il/T_Oil.aspx

conundrum3

New member
אני חולק על ניתוח המאקרו שלך

גם לי זה קורץ...
אני חושב להשקיע בנפט לטווח ארוך. כל עוד ארה"ב היא יצרנית גדולה של נפט וסין לא, יש לה אינטרנס שמחיר הנפט יהיה גבוה ובכך יקשה על סין להפוך למעצמה כלכלית יחסית לארה"ב. לדעתי הם רק דוחים את הקץ אבל במקרה כזה אפשר להבין אותם. בכל מקרה חשבתי להשקיע בנפט סכום מסוים בכל פעם שהוא מגיע למספר עגול (60, 50, 40 וכו') ולממש בכל פעם שהוא עולה חזרה חצי דרך (65, 55, 45 וכו'). הדרך הרגועה ביותר לעשות זאת זה דרך תעודות סל (אין מינוף). בררתי בחדר המסחר עליו אני מגיע לפעמים לעשות עסקאות בבורסה האמריקאית והם עובדים עם גאון השקעות שנותנים עמלות הרבה יותר טובות משני הבנקים בהם יש לי חשבון אז אני מתכוון לפתוח אצלהם חשבון בפעם הבאה שאגיע לשם. חיפשתי בגוגל ישראל והגעתי לתכלית נפט בקישור: http://www.tfp.co.il/T_Oil.aspx
אני חולק על ניתוח המאקרו שלך
ארה"ב הפכה מזמן ליבואנית נפט. לכן, מחיר הנפט הגבוה, גם אם הוא משפר את מצבן של מספר חברות אמריקאיות גלובליות העוסקות בתחום, פוגע במאזן התשלומים האמריקאי, מאיץ את האינפלציה (בעיקר הכללית אבל גם את הליבה), מחזק את אוייביה הטבעיים של ארה"ב (איראן, ונצואלה, רוסיה) ומקומם את האזרח האמריקאי, שרגיל לנסוע על מכוניות של 7000 סמ"ק ומעלה. אגב, אם האמריקאים רוצים להגביל את הסינים הם יכולים לנסות להטיל מסים על תוצרת סינית, תחת הטענה כי מדובר בתגובת נגד למדיניות ריסון היואן ע"י שלטונות סין, אשר מונעים למעשה את האיזון הנורמלי של שווקים פתוחים. הטענה הזו אפילו נראית לי לגיטימית לחלוטין. מכל מקום אין ספק שגם הסינים סובלים מהמחירים הגבוהים, אם כי לפחות עד כה הם מסתדרים איתם לא רע. אין ספק שהם מגדילים את הצריכה שלהם, אולם אין בכך כדי להצביע על התייקרות וודאית של הנפט. יש מספיק סיבות מדוע הנפט יכול להתקבע סביב רמה של 60$, 50$ ואפילו 40$.

מצב
הנושא נעול.
למעלה