האם כדאי להמשיך עם סלב

diner-yaffe

New member
הכרתי גבר שקורא לעצמו אלפא ונמצא בקבוצת טלגרם בין המנהלים (קוראים להם 100% סטרייטים והם רושמים מלא על שנאת נשים). האם זה אור אדום? או להפך גבר גברי כמו פעם וכדאי לי להמשיך לחזר אחריו?

אני אישה בת 22 דתייה וכל החיים רציתי ילדים ומשפחה אבל לא מוצאת אף אחד רציני. היום לא שומרים נגיעה

in bal1

Well-known member
הכרתי גבר שקורא לעצמו אלפא ונמצא בקבוצת טלגרם בין המנהלים (קוראים להם 100% סטרייטים והם רושמים מלא על שנאת נשים). האם זה אור אדום? או להפך גבר גברי כמו פעם וכדאי לי להמשיך לחזר אחריו?

אני אישה בת 22 דתייה וכל החיים רציתי ילדים ומשפחה אבל לא מוצאת אף אחד רציני. היום לא שומרים נגיעה
למה את צריכה להתחיל את החיים הבוגרים שלך עם מישהו ששונא נשים? מציעה לך לנסות גבר שמעריך נשים ויעריך אותך ויכבד אותך.
כי לכי תדעי. אולי זה כרוך באלימות מה שהם כותבים שם. בטח לא בפעם הראשונה שאת עם בחור.

Harry.

New member
היי,

היי, קודם כל אדם שחי על שנאת האחר בפרט אם זה גבר שמשדר שנאת נשים הוא אדם חלש ונחיתי ובסופו של דבר ינסה בכל דרך לשלוט גם בקרובים לו, אז לדעתי ודאי שלא כדאי לצאת עם כזה גבר כי זה יתהפך עלייך.
ובקשר אלייך, כל הכבוד שאת שומרת על עקרונותייך (שמירת נגיעה וכו') ומאחל לך שתמצאי את הגבר שלך בקרוב..

pholetK

Member
יש מצב שזה אחד האנשים המוכרים במדינה (ההוא שפורסם עליו במתחזים). אם את לא מעודכנת, יש לו קבוצה באופי שציינת - אני חושש שמדובר באותו אדם.

qwertydvorak

New member
זה אור אדום ברור, אדם ששונא את כל הנשים בכלל ישנא אותך בפרט, והרבה יותר.

למעלה