האם יש קשר בין משקל לסיכוי להרות?

oc101

New member
האם יש קשר בין משקל לסיכוי להרות?

בפורום doctors ראתי שד"ר ניכה באום נתן נוסחה שך BMI= משקל הגוף בקילוגרמים לחלק/לגובה במטרים בריבוע ובמקרה שלי : 53 לחלק ל 1.70 בריבוע הוא 18.3 כאשר המדד האידאלי הינו בין 20-24 יש לציין שהמשקל אינו נובע מדיאטה-ככה אני... אז מה זה אומר ? שבנוסף לאנדו, אני חייבת לעלות את משקלי? שלכם הצעירה בבשלניות

oc101

New member
ועוד שאלה../images/Emo131.gif

שמעתן או אתן בנות המזל להיכנס באופן טבעי להריון עם אנדומטריאוזיס? שלכם הצעירה בבשלניות

שי ז.

New member
שלום לבשלנית

אשתי אובחנה כסובלת מאנדומטריוזיס ועברה ביולי האחרון ניתוח לפרוסקופי להסרת אנדומטריומה מהשחלה (לפני כן טופלה לסירוגין במשך כ 5 שנים בגלולות). לדברי המנתח נמצאו מוקדי אנדומטריוזיס רבים והידבקויות רבות. לדבריו סיכויינו להשיג היריון טבעי היו נמוכים ועמדו על פחות מ 50 אחוז (לאחר הניתוח) ואים תוך חצי שנה לא נשיג היריון באופן עצמוני הפתרון היחיד הינו IVF . אני שמח לבשר לך שכעבור חודשיים הצלחנו להיכנס להיריון באופן טבעי וללא כל טיפול. בהצלחה שי

oc101

New member
שיהיה מברוק

יש תקווה בעד האגרה.... תודה , גם אם אנחנו לא מכירים , אני מאוד שמחה בשבילכם שלך הצעירה בבשלניות

שי ז.

New member
../images/Emo51.gif ובקרוב אצל כולם

אם יפנו אותך ללפרוסקופיה עקב סתימות והידבקויות בחרי בקפידה את המנתח כי יש חשיבות מכרעת למיומנות שלו. את אשתי ניתח קרוב משפחה שהוא בעל שם עולמי בנושאי פיריוןוהתוצאות מדברות בעד עצמן. והכי חשוב לא להתיאש ולהשתדל להיות רגועים (אנחנו נסענו לחופשה בחו"ל כדי להשתחרר מכל המתח). בתקווה שבקרוב תבשלי בשביל עוד אחד
שי

לא נשמע לי נכון...

אני יותר רזה מ 53, ולא אמרו לי כלום. ד"א אני מכירה רזות כמוני ואף יותר ממני שהרו בפעמים הראשונות לנסיונות...

אוףףףף עניתי תשובה ארוכה ונעלמה לי

אז אני אחזור בקצרה בלוטת יותרת המוח קשורה גם למין וגם לתזונה לא סתם יש סרטים כאלו שמשלבים.... טמפופו לדוגמא הבלוטה הזו אחראית על התפקוד המיני, החשק המיני, חילוף החומרים ומאזן צבירת הנוזלים לכן אגב טיפול הורמונלי מתבטא הרבה פעמים בצבירת נוזלים שנעלמת בתום השפעת ההורמונים נשים אנורקטיות למשל מאבדות את המחזור לגמרי יש גבול לטווח ו 18 זה בהחלט סביר חוץ מזה ידוע שאסור לשנות הרגלי תזונה דרסטית בהריון ולקראתו אז הצעירה בבשלניות, אני בספק עם את הגרועה באכלניות זה נשמע בסדר ליאור

oc101

New member
../images/Emo67.gif../images/Emo67.gif../images/Emo67.gif

אוי ואבוי... אז מה את עושה -משמינה ? אני רצה להכין לי מנת פסטה מכובדת... הצעירה בבשלניות

נועם@בת

New member
טוב, אנחנו לא ממש תת משקל

רק רזות. כרגע אני בדיאטה מקרוביוטית, הרופאה הסינית שנתנה לי אותה אמרה שזה יגרום לי להרזיה. לכי תרזי כשאת אוכל 4 פעמים ביום אוכל נורמלי של בני אדם
מה שכן, בבת אחת ויתרתי על סוכר, לחם, פסטות, עוגות, וכל הדברים הטובים בחיים
לויד´ת אם ארזה מזה, אבל בטוח שקיבלתי סופסוף לחיים מלאות, שמאז הנפיחות של ההורמונים לא נראו כאלה על פני
נועם

שמולה

New member
צרות של עשירות (בטבע רזה...)

אצלי ה - BMI גבוה מהאידאלי (קצת בהרבה). גם זו בעיה. יש נשים שחיפות לחלוטין שהרו ללא כל בעיות ויש את השמנות המובהקות שחובקות באושר את ילדיהן. לא נראה לי שזו הצרה...

למעלה