האם יש צפי להגדלת תדירות בקו הוד השרון- ראשלצ

מצב
הנושא נעול.

בלוז החדש?

droriko

New member
לא יודע,אני לא עובד ברכבת

אתה בטוח?
כי כשביטלו את הרכבת השלישית בשעה שעוצרת ביוספטל לטובת החיבור לאשקלון, אז אמרו שישקלו להחזיר אותה כשיגיע ציוד נייד חדש.
האם אותו ציוד כבר הגיע?
היא שאלה אם הרכבת מספיק עמוסה בשביל תגבור אז בתור נוסע עניתי שכן. אין לי מושג אבל אם לרכבת יש מספיק קרונות בשביל לתגבר את הקו, אם נניח יש רכבות עמוסות מחיפה או באר שבע אז צריך לתגבר אותן קודם בגלל המרחק.

stratomaximus

New member
היא שאלה אם יש צפי להגדלת התדירות...

היא שאלה אם הרכבת מספיק עמוסה בשביל תגבור אז בתור נוסע עניתי שכן. אין לי מושג אבל אם לרכבת יש מספיק קרונות בשביל לתגבר את הקו, אם נניח יש רכבות עמוסות מחיפה או באר שבע אז צריך לתגבר אותן קודם בגלל המרחק.
וענית שכן. מכאן ניתן היה להבין שיש לך מידע מבוסס מגורם כלשהו, על כך שהרכבת באמת מתכוונת להגדיל את התדירות, ולא רק שיש סיבה להגדיל (סיבה להגדיל את התדירות יש בהרבה קווים...)

droriko

New member
אה,אז סליחה אם הטעתי

וענית שכן. מכאן ניתן היה להבין שיש לך מידע מבוסס מגורם כלשהו, על כך שהרכבת באמת מתכוונת להגדיל את התדירות, ולא רק שיש סיבה להגדיל (סיבה להגדיל את התדירות יש בהרבה קווים...)
אה,אז סליחה אם הטעתי

droriko

New member
לא שמתי לב,וחשבתי שהיא כתבה צבר

לא שמתי לב,וחשבתי שהיא כתבה צבר

מצב
הנושא נעול.
למעלה