האם יש נשים עם רטיבות גבוהה?

גברי3

New member
האם יש נשים עם רטיבות גבוהה?

שכבתי עם אשה בת 45, אמא לילדים שלא נשואה כבר כמה שנים. במהלך משחקי האהבה, יצא ממנה נוזל בכמות גדולה כשהיא הגיע לאורגזמה, יצא המון המון המון עד כדי שלולית. היא אמרה לי שתמיד ככה אצלה. נתקלתי בנשים שיש להם הפרשות כלשהם, במיוחד בזמן האורגזמה אבל לאשה הזו יצא בכמות גדולה, ללא ריח, לא דביק, ממש כמו מים. למישהי/ו יש מושג מה זה? למה זה? נורמלי? צריך טיפול? אשמח לשמוע הכל!

נורמלי../images/Emo13.gif

לפי מיטב ידיעתי,לא קורה בשכיחות גבוהה. היא באמת רטובה יותר, זה הכל. יש שקוראים לזה "שפיכה נשית".

גברי3

New member
מהו החומר שיוצא?

האם לדעתך ניתן למנוע את זה. (זה קצת הציק לי)

ברטולין. כמו אצל כל אישה אחרת../images/Emo13.gif

לפי מיטב ידיעתי,לא ניתן למנוע את זה. אתה יכול להפנות את השאלה גם לפורום "טיפול מיני ומיניות". שם יש גניקולוגים וסקסולוגים שיוכלו לתת מענה רפואי.

אתה מדבר על רמה כזאת

שאפשר להכריז על סיום משבר המים במדינה?? ויש עוד בעיה: עם כ"כ הרבה חומר סיכה, אתה בכלל מרגיש משהו??

גברי3

New member
אני מדבר על כמות של

שלולית גדולה במיטה בקוטר של 30-40 ס"מ .... אני הרגשתי טוב מאוד, אתה יכול להבין לבד למה...

Alfa156 GTA

New member
ידידי , תרשה לי

היא השתינה עליך.

טיפ מבעל ניסיון - לא לעדיני נפש

בימינו, כשכולם וכולן שותים הכל כשהוא מומתק בממתיק מלאכותי... טעם השתן הוא מתוק! (ממתיקים מלאכותיים אינם מתפרקים בגוף ומופרשים בשתן כמות שהם) כלומר, עוד דרך להבדיל בין ברטולין בכמות גדולה (שפיכה נשית) לבין איבוד רגעי של השליטה בסוגר שלפוחית השתן (כן, זה קורה אם רמת הריגוש גבוהה) היא... לפי הטעם.

רע אחד שכמוך ../images/Emo98.gif

גברי. קח את מילתה של סוזוקי בעניין. לרובנו זה לא קורה אבל ישנן יחידות סגולה

למעלה