האם יש נהגת רכבת ,ברכבת ישראל

מצב
הנושא נעול.

yairdl

New member

אתמול נסעתי ברכבת ובגלל המצב הרכבת לא מגיעה בזמן ,אבל גם בימים רגילים זה קורה .

נסעתי מיבנה הרכבת איחרה ולקח לה מיבנה עד ראשון לציון בדיוק כ 7 דק' 16:30 עד 16:37 .

מראשון משה דיין יצאה ב 16:40(הגעה של רכבת לתחנה)

ולקח לה עד ההגנה כ 8 דק' בדיוק הגעה להגנה ב 16:48 .

סה"כ נסיעה עם עצירה של דקה כ 16 דק' !!! התעכבות 2 דק' .

המוזר הוא שהכרוז ברכבת הייתה אישה,השאלה עם הכרוז זה אולי הכרטיסן ,כי הם היו נשים !!! שתיים .

בחזרה לקח לרכבת מההגנה עד משה דיין כ 10 דק' !!! ועד יבנה כ 8 דק' .

נהג רכבת לא כורז. יש כריזה מוקלטת ויש כריזות של הפקח/ית

אתמול נסעתי ברכבת ובגלל המצב הרכבת לא מגיעה בזמן ,אבל גם בימים רגילים זה קורה .

נסעתי מיבנה הרכבת איחרה ולקח לה מיבנה עד ראשון לציון בדיוק כ 7 דק' 16:30 עד 16:37 .

מראשון משה דיין יצאה ב 16:40(הגעה של רכבת לתחנה)

ולקח לה עד ההגנה כ 8 דק' בדיוק הגעה להגנה ב 16:48 .

סה"כ נסיעה עם עצירה של דקה כ 16 דק' !!! התעכבות 2 דק' .

המוזר הוא שהכרוז ברכבת הייתה אישה,השאלה עם הכרוז זה אולי הכרטיסן ,כי הם היו נשים !!! שתיים .

בחזרה לקח לרכבת מההגנה עד משה דיין כ 10 דק' !!! ועד יבנה כ 8 דק' .
יש ברכבת פקחיות.
לגבי האם יש נהגות, איני יודע, אבל אתה שמעת פקחית ולא נהגת.

Ofekalef1

New member
לפי מה שאני זוכר, נהג קטר (מספר כלשהו) כתב כאן

יש ברכבת פקחיות.
לא מזמן שאין נהגות ברכבת ישראל.

יש שתי מתמחות בקורס כרגע והן מצטיינות

לא מזמן שאין נהגות ברכבת ישראל.
ובנוסף יש מכונאיות ונשים בתפקידי מפתח ברכבת וכל הכבוד להן משום שהן מתפקדות הרבה יותר ביעילות מהגברים.
בצה"ל יש למעלה מ-25 נהגות של נושאי טנקים כבדים והן נחשבות למבריקות בעבודתן. במפעלי תובלה בקו שבין סדום לאילת עובדות הרבה נהגות. לפי מה שידוע לי אף אחת מהן לא היתה מעורבת בשום תאונה. אולי הן פשוט יותר מתאימות מאיתנו לנהיגת כלים כבדים? כנראה שהתשובה חיובית.
באחד ממוסכי רוממה בירושלים עובדת בחורה צעירה מכונאית מדהימה שהיא גם מכונאית בחסות סיגריות "כאמל" במרוצים בחו"ל. לצערם של כל מכונאי המוסך, הם נאלצים לפנות אליה בכל בעיה שאינם פותרים. הכרתי אותה דרך אחת מחברותיי הקודמות בשנות ה-90 והיא היתה היחידה שהצליחה לכוון לי את הקרבורטורים בפיג'ו 309 שהיתה לי באותה עת. כל המכונאים האחרים הגברים נכשלו בזה אחר זה. אנחנו הגברים מעולים: במטבח !

yairdl

New member
שאלות לאביתר

ובנוסף יש מכונאיות ונשים בתפקידי מפתח ברכבת וכל הכבוד להן משום שהן מתפקדות הרבה יותר ביעילות מהגברים.
בצה"ל יש למעלה מ-25 נהגות של נושאי טנקים כבדים והן נחשבות למבריקות בעבודתן. במפעלי תובלה בקו שבין סדום לאילת עובדות הרבה נהגות. לפי מה שידוע לי אף אחת מהן לא היתה מעורבת בשום תאונה. אולי הן פשוט יותר מתאימות מאיתנו לנהיגת כלים כבדים? כנראה שהתשובה חיובית.
באחד ממוסכי רוממה בירושלים עובדת בחורה צעירה מכונאית מדהימה שהיא גם מכונאית בחסות סיגריות "כאמל" במרוצים בחו"ל. לצערם של כל מכונאי המוסך, הם נאלצים לפנות אליה בכל בעיה שאינם פותרים. הכרתי אותה דרך אחת מחברותיי הקודמות בשנות ה-90 והיא היתה היחידה שהצליחה לכוון לי את הקרבורטורים בפיג'ו 309 שהיתה לי באותה עת. כל המכונאים האחרים הגברים נכשלו בזה אחר זה. אנחנו הגברים מעולים: במטבח !
שאלות לאביתר
אביתר מה עם הרכבת הקלה בירושלים ?

מה הכוונה מתמחות ?

הרכבת מפרסמת באתר שהיא רוצה נהגי קטר בחטיבת הנוסעים ,למה הכוונה ומאיזה גיל ?
הרי צריך להיות קודם נהג משא ,אז למה מפרסמים נהג קטר .

אז ככה: היות ורוצים עתודה תפעולית גדולה

שאלות לאביתר

מה הכוונה מתמחות ?

אז ככה: היות ורוצים עתודה תפעולית גדולה
בעקבות העליה במספר הרכבות היומי, זקוקים לנהגים נוספים אם כי הפנסייה שלהם תהיה צוברת ולא תקציבית כמו בעבר. חלק מנהגי הקטר הותיקים פורשים לפנסיה - במיוחד אלה שלהם פנסייה תקציבית שעולה לרכבת יותר כסף כי בתקציבית הרכבת שילמה גם את חלקו של המעסיק וגם את חלקו של העובד בניגוד לכיום ולמעשה החל משנת 2001 כל הפנסיות הן צוברות שבהן העובד מפריש מכספו וגם המעביד.
בכל מקרה, כל נהגת או נהג חדשים יעבדו קודם כל ברכבות משא ורק אחרי פרק זמן (כנראה מקוצר עקב הלחץ לנהגים) יועברו לחטיבת הנוסעים.
גיל? על-פי הבנתי 21 וחובה שירות צבאי מלא או שרות לאומי. בשנה שעברה ניסה מישהו מבריק להתקבל אך לא היה לו שרות צבאי מלא והוא נדחה על הסף.

sweetums

New member
הכותרת בעמוד הדרושים:"מסלול ישיר לנהגי/ות רכבות נוסעים"

שאלות לאביתר

מה הכוונה מתמחות ?

הכותרת בעמוד הדרושים:"מסלול ישיר לנהגי/ות רכבות נוסעים"
אבל כשנכנסים היא משתנה:"לרכבת ישראל דרושים/ות נהגי/ות קטר בחטיבת הנוסעים"
כנראה שהם שחכו לשנות את הכותרת הראשונה ולא מדובר במסלול ישיר.
&nbsp
בכול אופן, אפשר להגיש מועמדות עד ה- 8.8.2014
http://www.rail.co.il/HE/jobs/additional/Pages/drivers.aspx

davidfainshtein

Member
מנהל
בירושלים ברק"ל ישנה נהגת אחת

שאלות לאביתר

מה הכוונה מתמחות ?

בירושלים ברק"ל ישנה נהגת אחת

asmopil

New member
צודק :)

צודק :)

yairdl

New member

יש ברכבת פקחיות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה