|האם יש משהו מסריח במולקנדוב דניאל

מצב
הנושא נעול.

glg20

New member

רציתי להשקיע סכום קטן בקרן הנאמנות "מולקנדוב דניאל אופציות" דרך אתר לאומי טרייד והאתר לא אישר לי לבצע את העסקה. דיברתי עם התמיכה של הבנק והם אמרו לי שהאתר לא מרשה לבצע עסקאות בנייר זה, כמוכן לא ניתן לבצע עסקאות דרך בנקאי הבנק. מישהו יודע למה ? האם יש משהו מסריח/לא חוקי בקרן זו ?
אם הנייר בסדר, איפה אפשר לבצע עיסקאות רכישה אונליין של קרן זו ? עלייה של 43 אחוזים בחודש מפתה מאוד, אם כי מסוכן אבל כל עוד מדובר בסכום קטן, לא מפריע לי תודה מראש

aviy009

New member
באופן כללי אני לא הייתי מתקרב אליה

רציתי להשקיע סכום קטן בקרן הנאמנות "מולקנדוב דניאל אופציות" דרך אתר לאומי טרייד והאתר לא אישר לי לבצע את העסקה. דיברתי עם התמיכה של הבנק והם אמרו לי שהאתר לא מרשה לבצע עסקאות בנייר זה, כמוכן לא ניתן לבצע עסקאות דרך בנקאי הבנק. מישהו יודע למה ? האם יש משהו מסריח/לא חוקי בקרן זו ?
אם הנייר בסדר, איפה אפשר לבצע עיסקאות רכישה אונליין של קרן זו ? עלייה של 43 אחוזים בחודש מפתה מאוד, אם כי מסוכן אבל כל עוד מדובר בסכום קטן, לא מפריע לי תודה מראש
באופן כללי אני לא הייתי מתקרב אליה
עכשיו, תסתכל על הגרף שלה, הנק' קניה צריכה להיות לדעתי באזור ה40-60 אג' בכל מקרה, הקרן על כל גלגוליה עברה הרבה תלאות וחלאות למיניהם (מנהל הקרן היה חשוד בפלילים) אז יתכן והרשות לני"ע תמנע מהקרן להציע יח' לציבור, או לחילופין שהקרן עצמה (מנהליה) סגרו אותה לציבור

סבא דוד

New member
סתם שתדעו מדד האופציות עלה ב40%

מתחילת השנה ודניאל אופציות היא קרן היחידה שניצחה את המדד ,אלטשולר באה אחרה עים 30 אחוז בערך

aviy009

New member
יכול להיות ומצד שני אין עם מי

מתחילת השנה ודניאל אופציות היא קרן היחידה שניצחה את המדד ,אלטשולר באה אחרה עים 30 אחוז בערך
יכול להיות ומצד שני אין עם מי
לדבר מבחינת מנהלי הקרן, אני לא יודע במה הקרן הזו משקיעה, אי אפשר להשיג את הנהלת הקרן אחזקות עיקריות וכו'... עושה רושם של משהו מאוד אפל... אם אתה מוכן לקחת את הסיכון על זה - זבש"ך... וחוץ מזה, תבדוק מה הקרן עשתה שנתיים ושלוש אחורה, אני ממש בספק אם העליות במדד האופציות משפיעות כהוא זה על הקרן. (מצד שני זו גם פעם ראשונה שאני שמעתי על מדד זה)

ssrrr

New member
צריך לאשר מראש

צריך לאשר מראש
כדי להשקיע בקרנות נאמנות המשקיעות בעיקר באופציות יש צורך לחתום על טופס מיוחד בבנק בו אתה מאשר שאתה יודע שהמסחר באופציות הינו רבוי סיכונים ועוד כל מיני סעיפים מפחידים אחרים. אם לא חתמת על מסמך שכזה בבנק נמנע ממך להקיע בקרנות מסוג זה. אני לא חושב שללאומי יש משהו דווקא עם הקרן הזו...

idoba2

New member
לא נראה לי שזה נכון.

צריך לאשר מראש
כדי להשקיע בקרנות נאמנות המשקיעות בעיקר באופציות יש צורך לחתום על טופס מיוחד בבנק בו אתה מאשר שאתה יודע שהמסחר באופציות הינו רבוי סיכונים ועוד כל מיני סעיפים מפחידים אחרים. אם לא חתמת על מסמך שכזה בבנק נמנע ממך להקיע בקרנות מסוג זה. אני לא חושב שללאומי יש משהו דווקא עם הקרן הזו...
לא נראה לי שזה נכון.
אתה כנראה מתבלבל עם "אופציות". בכל מקרה, חסימת המסחר בקרן המדוברת לא מריעה עם המשקיע. אני לא אלכלך על דניאל. הרשת מלאה בחומר אודותיו. לדעתי, על אף הפיתוי, שומר כספו ירחק. קרן שלוקחת מעל 3% שיעור הוספה ושורפת דרך קבע 40% מנכסיה, זו קרן לא סימפטית במיוחד. .

גם דרך פועלים זה לא נותן

לא נראה לי שזה נכון.
אתה כנראה מתבלבל עם "אופציות". בכל מקרה, חסימת המסחר בקרן המדוברת לא מריעה עם המשקיע. אני לא אלכלך על דניאל. הרשת מלאה בחומר אודותיו. לדעתי, על אף הפיתוי, שומר כספו ירחק. קרן שלוקחת מעל 3% שיעור הוספה ושורפת דרך קבע 40% מנכסיה, זו קרן לא סימפטית במיוחד. .
גם דרך פועלים זה לא נותן
אני ניסתי כבר כמה פעמים וזה מופיע כ"נדחה", ובבנק לא ידעו להסביר מה קרה.

idoba2

New member
כמה לינקים

כמה לינקים
אולי הם יבהירו חלק מהדברים

מצב
הנושא נעול.
למעלה