האם יש למישהי פרקים

snavgm

New member
למרות שהיא מכחישה..../images/Emo13.gif

בסוף נגלה שהיא מעריצה של טרי.. רק אי שם בארון..

adii1201

New member
אמג אני אוסרת כניסת תמונות טרי

למחשב שלי
אני מוחקת אותן דקה אחרי
עם פליסיטי לעומת זאת, יש לי *הולכת לספור רגע* את יושבת?
1564
רק תמונות!

snavgm

New member
1564 ...אני מורשמת.. מה ממש ספרת?

תגידי- מתי התחילה האובססיה שלך עם פליסטי? מה תפס אותך?

adii1201

New member
התמונות אצלי ממוספרות

סתם כי אני פריקית של סדר
אז יש לי מספרים
המממ אז ככה
התחלתי לראות את דספרט מעונה 3 (רק בגלל הפרומו שהיה ביס
) ואז בסוף העונה הייתי ככה:
. (ראיתי אותה כשהיא שודרה בארץ שזה היה בערך בסביבות 2007) אח"כ באתי למחשב והתחלתי לבדוק על הסדרה כי ממש אהבתי ומההתחלה אהבתי את לינט הכי ואז התחלתי לקרוא על השחקנית וכו' וכו' ואז ראיתי את טקס פרסי האמי שהיא זכתה ואחרי הנאום שלה התאהבתי

snavgm

New member
מה- התחלת לראות DH רק לפני שנתיים???

ממש הפתעת אותי. איפה היית בעונה 1? או שלא היה לך YES? ( את רואה למה אני פריקית של YES- שם יש את DH , WEEDSץ וגם את THE L WORD ועוד כמה יחודיים לYES אם כי מי רואה בטלויזיה בכלל היום? למי יש סבלנות לחכות שהם מביאים.. היום אני רואה הכל לפי הקצב האמריקאי במחשב- אבל פעם זה לא היה ככה. (בטח גם את V בסוף YES יביאו..אבל את רואה שאני כבר רואה האינטרנט..) בתור מכורה מפרק 1 של עונה 1- אני מופתעת. וזה מסביר גם כמה דברים. כי את ראית את הדברים בדיעבד. לראות את לינט וברי בעונה אחת זה היה חויה אחרת מאשר מעונה 3 אחורה.. מה את עד כדי כך מסודרת? למספר תמונות? את צריכה להעריץ את ברי לא לינט...

adii1201

New member
אני לא זוכרת אם לא היה לי YES או שהתחברנו

באמצע העונה השנייה.. כאילו באיזשהו שלב (אני דיי בטוחה שבעונה השנייה) היה לי יס כי חברה שלי הייתה אצלי ואני זוכרת שהיא אמרה לי שנראה את הסדרה כי יש שם את ג'ון החתיך ושהוא ממש שווה ואז ישבנו וראינו כמה דקות ואמרתי לה "דנה מה זה השטויות האלה? אופרת סבון סטייל? זה לא מעניין!" ואז העברנו... אח"כ עשו מלא פרומואים בין לדספרט, לגריי וכו' וכו' והחלטתי לתת לזה צ'אנס (אני אפילו לא יודעת למה
) ואז התמכרתי
(מצחיק שאני זו שאמרה שזו נראית סדרה גרועה ובסוף אני זו שהתמכרה לא?
) אח"כ כבר השלמתי את עונות 1-2 ואת עונה 4 כבר ראיתי בקצב של ארה"ב. לינט היא הפייבוריטית שלי פשוט כי אני הכי מתחברת אליה, אבל שלא יהיו לך ספקות אני ממש אוהבת את ברי של העונות הראשונות! והאמת שזה לא מפתיע שדווקא את לינט אני אוהבת, הרי עונה 3 לדעתי הייתה העונה הכי חזקה שלה מבחינת הדמות ואח"כ הגיעה עונה 4.. אי אפשר היה לא לאהוב אותה
בכל מקרה לשאלתך, כן אני פריקית
כן אני ברי בקטן וזה ממש מפחיד
אבל לא, אני לא אוהבת את זה

snavgm

New member
אופרת סבון שטותית?

מוזר .מה לא שמעת על זה לפני? בעונה 3 זה כבר היה להיט עולמי כבר 3 שנים?!!? אני שמעתי על DH הרבה לפני שזה הגיע חארץ בעונה 1- כי כבר היה ידוע שזה חהיט היסטרי בארה"ב. ואני כבר יודעת שאם משהו להיט כ"כ היסטרי (כמו סיינפלד למשל)- זה לא סתם וחייב להיות סידרה מצויינת. אז אני חיכיתי בקוצר רוח שXH תגיע לארץ וראיתי מעונה 1 פרק ראשון מדקה ראשונה- וישר תוך פרק התמכרתי. הפתיחה וה VOICE OVER של מארי אליס וכל המבנה של הסידרה היה מקורי ומיוחד בעיני. וכן- אני הכי התחברתי ללינט כדמות- אמא וקריירה -ישר דיבר אלי.והרבה זצן היא הייתה הדמות שהכי התחברתי אליה. את ברי ממש לא סבלתי- כל הקטע האנלי-אובססיבי שלה עם סדר ונקיון היה מעצבן ונירוטי- אני שונאת את זה. אבל זה היה לפני 6 שנים.. שראיתי ממש מזמן. מעניין מה אחשוב על זה בצפיה שניה. רק שאין לי סבלנות לראות אף פרק של DH פעם שניה. אגב- ראיתי אתמול את 3 הפקרים של V ברצף- ממש התמכרתי!!

adii1201

New member
לא ראיתי סדרות בזמנו

אז לא שמעתי על זה
אבל היה משתלם לחכות
אני מכורה לסדרה ברמה מטורפת! יש לי את כל העונות (חוץ מהחמישית שאני עדיין לא בטוחה שאני אקנה|חושב|) מקורי, ראיתי את כל הסדרה כבר פעמיים ואני חיה ונושמת את DH

snavgm

New member
כן שמתי לב..

שאת חיה ונושמת DH ברמות מרשימות. אני מתנצלת ..אבל ראיתי הכל רק פעם אחת ב-LIVE אם להתמכר- אחלה סידרה. את מכורה לעוד משהו?

adii1201

New member
אני כ"כ מסכימה../images/Emo45.gif

אני רואה האטומיה של גריי ואיך פגשתי את אמא מהפרק הראשון ובאופן קבוע. אני לא יודעת אם אפשר להגיד עליי שאני מכורה, זה לא דספרט אבל אני אוהבת. דספרט היא הגילטי פלז'ר שלי, ופליסיטי זה סיפור אחר לגמרי

james p

New member
היא לא נראית ככה כל הזמן!!

זאת תמונה גרוע במיוחד שלה! יש לה גם תמונות שיהא נראית חיננית וזוהרת!

adii1201

New member
היא אף פעם לא נראית חיננית וזוהרת!!!!

היא פשוט עוברת עיצובים בפוטושופ אבל היא תמיד מכוערת! המצב היחידי שאתה לא רואה את זה זה כשלא עושים לה זום על הפרצוף! ואז אתה רואה את הגוף של השלד שלה. אבל תחפש תמונות שלה שלא בפוטושוטים ותעשה זום על הפרצוף- אני לא המצאתי כלום! ועל זה נאמר The ugly truth

james p

New member
ברור שיש בה המון דברים מלאכותיים

לדעתי היא גם יכולה להיראות מאוד טוב. את פשוט שונאת אותה וברע שאת שונאת אי אפר לראות בה אפילו טיפה טוב. שוב אני אל מעריץ שלה אבל אני חושב שהיא לא כזו גרועה כפי שאת עושה ממנה. יש בה דברים טובים! אגב 'גוף שלד' את יודעת איזו עקרת הכי קרובה להגדרה הזו חוץ מטרי???

adii1201

New member
כן אבל אני לא שונאת אותה כי היא מכוערת../images/Emo6.gif

וכן
למה את זורה לי מלח על הפצעים?? אני ממש מודאגת
אני רואה ראיונות ישנים איתה והיא חצי ממה שהיא הייתה
רק שלא תדרדר שוב לאנורקסיה

james p

New member
אוי לא התכוונתי להביא אותך לבכי.

אז כמו שלפליקה יש פאק עם רזון גם לטרי יש. מזלה של פליקה שהיא נראית טבעית יותר בדרך כלל. אם כי מאז עקרות המראה שלה גם הוליוודי יותר מפעם. ומבחינתי אנחנו צריכים לעשות לך מגבית בפורום שתסעי לשם ותדאגי לפטם אותה עד שתהיה לה בטנונה קטנה ומתוקה שנעים לשים עליה את הראש.

adii1201

New member
נו ברור אבל... יש לה עוד הרבה פאקים

היא לא מושלמת. העניין של הרזון אצל פליסיטי אבל זה פשוט נושא רגיש בגלל כל ההיסטוריה שלה עם משקל וכו'... יאאאאאאאאא כן אני בעד
האמת שכסף הוא לא הבעיה שלי. אני צריכה שתסדר לי שאני אפגוש אותה

james p

New member
ושהיא בכלל תסכים שתאכילי אותה

בסוף היא תתעצבן ותקיא או לא יודע מה...

למעלה