האם יש לי סיכוי

b o b s f o g

New member
האם יש לי סיכוי

היי אני מעצב גרפי. יש לי סטודיו לעיצוב למעלה מ-10 שנים. אני טוב מאד במה שאני עושה בא לי לסגור ולעבור לעבוד במשרד פרסום רציני האם יש לי סיכוי תודה

saarshai

New member
יש.

אתה לא צריך אותנו שנגיד לך מה אתה מסוגל לעשות עם היכולות שלך. לך על זה ואל תביט לאחור.

b o b s f o g

New member
הנקודה היא ...

אני משוכנע שאני כשרון ענק, ובכלל אני ברכה לכל מי שיעסיק אותי... השאלה היא האם יש סיכוי שמשרד פרסום רציני ישקול לקבל מישהו שלא גדל במשרד פרסום? האם למישהו שכמותי יש סיכוי למשל לעבוד כתקציבאי, שהרי כעצמאי חלק גדול מהעבודה שלי היה פינוק הלקוחות וטיפול בצרכים שלהם האם להתחיל "קו"ח לפקס" או לנסות להרים טלפון ולהסביר את הרקע? מה דעתכם ? תודה

saarshai

New member
השאלה היא לא סטטיסטית.

אתה שוב שואל לגבי סיכויים. תמיד יש סיכוי. בן כמה אתה? האם טיפלת בלקוחות רציניים בעבר? חברות מובילות או קמפיינים גדולים? האם יש לך תיק עבודות מרשים והשכלה ראויה? כל אלה נלקחים בחשבון כשתבוא בפני ראיון עבודה. כדי לעבוד במשרד פרסום עליך להיות יעיל וכישרוני. עליך לתרגם במהירות ובאיכות בריפים שתקבל ללא הרף. עליך להפוך טקסטים למודעות מרשימות, לשלב ויז'ואלים ולהציג מידע באופן חזותי נאה ואפקטיבי, אבל אני מניח שאתה כבר יודע את זה. אם אתה מסוגל לעשות זאת, ומסוגל להוכיח שאתה מסוגל לעשות זאת, אני לא רואה שום סיבה למה מישהו שצריך גרפיקאי לא יקבל אותך. השאלה היא גם בשכר שאתה דורש או מצפה לקבל. אם אין לך ניסיון בפרסום אני מניח שתסוכם איתך תקופת הסתגלות שבה תוכיח את עצמך אבל לא תקבל הרבה. בכל מקרה, אם אתה כזה כלי, ואתה באמת מסוגל לעבוד בקצב מסחרר ויודע את העבודה, יש משרדים קטנים לרוב שזקוקים לאחד כמוך שינהל סטודיו, וישלמו בהתאם.

למעלה