האם יש כאן בנות שמוכרות כרטיסים לחנויות?

האם יש כאן בנות שמוכרות כרטיסים לחנויות?

אם כן , האם תוכלו לומר לי בכמה אתן מוכרות לחנות? אפשר כמובן, לענות במסרים תודה מראש

לא מוכרת ולא אמכור, אבל הנה אנקדוטה

היום היתה אצלי בחנות קונה, וכשסיימה לבחור ראתה על השולחן את הכרטיסים שעשיתי אתמול אצל נתנאלה. שאלה כמה עולה כרטיס. אמרתי שהם לא למכירה. אמרה שהם מדהימים. אמרתי תודה. ואז עלה בדעתי ושאלתי כמה היתה מוכנה לשלם בשביל כרטיס. התלבטה וראו שלא נעים לה, אז אמרתי שזה לא יחייב אותה - אני הרי לא מוכרת, ושאני גם לא אעלב. אמרה שהיתה משלמת 15 ש"ח, וראו שהיא חושבת שזה הרבה. אז למכור כרטיסים? ממש לא. אין סיכוי שמישהו ישלם את מה שבאמת מגיע על כרטיס עבודת יד. זהו. אלו שני הגרוש שלי. לימור

בעבר היו לי ולהמון בנות דיונים על זה

הכל תלוי בסגנון חומרים שאת משתמשת ,בזמן שאת משקיעה על כל כרטיס ,כמה הוא מורכב וכו הבנות מוכרות כרטיסים בערך ב20 שקל ומעלה.... לא כולן מעריכות כרטיסים עבודות שאני לקחתי חופן כרטיסים מהקל ועד המורכב ושאלתי כמה בנות כמה הם היו מוכנות לקנות כרטיס המחירים היו מגוחכים מ5 שקל לכרטיס פשוט ל15 לכרטיס מורכב... אני יודעת שיש כאן בנות שהצליחו למכור כרטיסים ב25 שקל ואפילו 30 אני מורידה בפניהן את הכובע! אני בדעה של לימור שלא שווה למכור כרטיסים מבחינה רווחית אולייי את הפשוטים... פעם עשיתי חשבון כמה עולה לי כרטיס מבחינת חומרים הבסיס התחרות שאני אוהבת הסרטים הכפתורים האותיות וכו יצא לי לכרטיס 10 שקל.... בכל זאת מחזיקה לך אצבעות ! ואתן לך עצה שקבלתי פעם מאליס תעריכי את עצמך ואת העבודות שלך יעריכו אותך! אל תתפשרי על מחיר נמוך מידי!

זהו, שהציעו לי משו ואני מתלבטת אם במחיר כזה

כדאי לנסות להכנס לחנות.... מצד שני הכרטיסים שוכבים לי בבית ואני כל פעם נותנת מתנה ,אז אולי כדאי את המלאי הזה לתת בשלב ראשון. אלו לא כרטיסים מאוד מורכבים .... בקיצור, ההתלבטות רבה.

yasmin34

New member
אם אלו כרטיסים

שגם ככה שוכבים בבית אני כן הייתי ממליצה לך למוכר לחנות את המלאי שכבר יש לך, כי מנסיון כשנותנים כרטיס מתנה, אנשים לא יודעים באמת להעריך, אז לפחות שיצא לך מזה משהו.

keshet zeevy

New member
עוד נקודה מחשבה

אם את מוכרת לחנות את חייבת לספק להם קבלה. הווה אומר- לפתוח תיק במס הכנסה. כך שבסוף השנה יתכן שתצטרכי לשלם מס על הרווחים המעטים, ולשלם ביטוח לאומי גבוה יותר, כי יש לך "הכנסה" נוספת.

מבחינת קבלות - בעלי עצמאי כך שיש קבלות

אני מנסה לברר כעת אפיק נוסף למכירה כי באמת נראה לי לא משתלם בצורה כזו. תודה

אני יכולה לאמר לך

אני מכרתי כרטיסים שלי שהם דיי גדולים ומאוד מושקעים ב-35 ש"ח לכרטיס מי שהעריך לא התבלבל ושילם אחרים התמקחו לא מדובר בחנויות אלא בפרטיים אבל אנשים מרימים גבה כשמוכרים עבודת יד ולא ממש מעריכים למכור כרטיס סטנדרטי של 10X15 בפחות מ-25 ש"ח לא מחזיר את העלויות של החומרים והעבודה שמושקעת (וכמובן איזה שהוא רווח ...) זה מאוד מבאס

ariellao310

New member
על המחיר שאת תדרשי יש להוסיף גם את חלקו

של המוכר, אז בכמה יש למכור כרטיס ללקוח? כרטיס עבודת יד ממש לא רווחי ולא משתלם למכור דרך יד נוספת. רק ישירות ללקוח, אם מוכן לשלם מחיר טוב כפי שאת מחשבת אותו. אפילו שנמכור לאנשים שמעריכים, קשה לשלם את הסכום הריאלי, ז"א: חומרים, זמן עבודה ורווח. זו המציאות... אריאלה

למעלה