האם יש חדש בנוגע ל"אוטובוס קרוב" או אפליקציה דומה?

מצב
הנושא נעול.

פורטי40

New member

מה הכי מומלץ?

Sephiroth

Member
הבחור שפיתח את אוטובוס קרוב התחיל לעבוד ב-Moovit

מה הכי מומלץ?
בגלל זה האפליקציה נסגרה.
אני מקווה שהוא ישלב את הפיצ'רים של אוטובוס קרוב ב-Moovit

פורטי40

New member
באמת MOOVIT נראה טוב

בגלל זה האפליקציה נסגרה.
אני מקווה שהוא ישלב את הפיצ'רים של אוטובוס קרוב ב-Moovit
באמת MOOVIT נראה טוב
טוב יותר מ"איפה בוס" שהתקנתי לאחר ש "אוטובוס קרוב" שבק חיים.
התקנתי עכשיו את מוביט, והיסרתי את איפה בוס.
תודה על המידע!
מקווה לטוב

בהקשר הזה, רק רציתי לספר

באמת MOOVIT נראה טוב
תודה על המידע!
מקווה לטוב
בהקשר הזה, רק רציתי לספר
שחזרתי לעבוד על אפליקציית תחנות. כבר יש גירסה חדשה ב-Google Play, אבל יש דברים עוד יותר מרגשים בקנה. עדכונים בקרוב.
טיזר בלעדי לפורום תח"צ: זה יהיה לא רק וידג'ט...

פורטי40

New member
מחכים בנשימה עצורה....

בהקשר הזה, רק רציתי לספר
שחזרתי לעבוד על אפליקציית תחנות. כבר יש גירסה חדשה ב-Google Play, אבל יש דברים עוד יותר מרגשים בקנה. עדכונים בקרוב.
מחכים בנשימה עצורה....

Ccyclist

Well-known member
מתי נראה בפורום את מנהרת עובדיה יוסף?

התקנתי את TAHANOT והוא בינתיים אצלי במקביל עם MOOVIT
מה גם שיהיה שם שמח כי לא יתכן שכביש המשמש את דרום העיר יהיה סגור בשבת, אבל קשה לחשוב שעובדיה יוסף יהיה פתוח בשבת מתחת להר נוף.

amit1270

New member
עורק תנועה כזה לא ייסגר בשבת

מה גם שיהיה שם שמח כי לא יתכן שכביש המשמש את דרום העיר יהיה סגור בשבת, אבל קשה לחשוב שעובדיה יוסף יהיה פתוח בשבת מתחת להר נוף.
ולא משנה מתחת לאיזו שכונה הוא עובר. (ואגב, אני לא בטוח שלקריאתו על שם עובדיה יוסף יש איזשהו תוקף)

קריאתו ע"ש הרב עובדיה יוסף היא החלטה של שר התחבורה ישראל כץ

ולא משנה מתחת לאיזו שכונה הוא עובר. (ואגב, אני לא בטוח שלקריאתו על שם עובדיה יוסף יש איזשהו תוקף)
לעניות דעתי אין בכך כבוד בכלל, ובפרט לאור זאת שמדובר בכביש ראשי שהשבת תחולל בו בריש גלי.

כתושב הר נוף אני מקווה שהכביש לא יהווה מטרד רועש מדי ושלא יהרסו בבנייתו יותר מדי מעמק מוצא ועמק בית זית הנפלאים.

Ccyclist

Well-known member
הפוסט היה אמור להשתרשר אליך. זה לא יהיה שונה מכביש 1 או A1

לעניות דעתי אין בכך כבוד בכלל, ובפרט לאור זאת שמדובר בכביש ראשי שהשבת תחולל בו בריש גלי.

כתושב הר נוף אני מקווה שהכביש לא יהווה מטרד רועש מדי ושלא יהרסו בבנייתו יותר מדי מעמק מוצא ועמק בית זית הנפלאים.
הפוסט היה אמור להשתרשר אליך. זה לא יהיה שונה מכביש 1 או A1
בהקשר התחצ"י מדובר בעוד פרוייקט מנהרות וגשרים כמו אלו שמסוקרים בפורום ולכן כשיתחילו העבודות אני מניח שיהיה סיקור. אני מקווה שבפורטלים יבנו גם קירות אקוסטיים כדי שהרעש לא יגיע לשכונות.
&nbsp
מבחינת דרום העיר מדובר בחיסכון רב של זמן בכניסה לעיר (תח"צ) או בגינות סחרוב (רכב פרטי), ואולי סיבה טובה למסוף תח"צ דרומי באזור מלחה שיחסוך לתושבי דרום העיר את הצורך לנסוע עד לתחנה המרכזית כדי להשתמש בקווים בינעירוניים. (אני יודע שיש חלופות 480 ו405 לשכונות, אבל מסוף יאפשר קווים ליעדים נוספים). נקודת המבט הזו היא יותר מכיוון גילה, תלפיות וכו' דרך ציר בגין ופחות רלבנטית לשכונות ציר הרצל אלא אם ההחלפה לרק"ל הופכת קו ישיר למלחה ליעיל יותר מנסיעה לתחנה המרכזית.
&nbsp
באופן אישי חבל לי שכשרוצים אפשר לחצוב 2.8 ק"מ של מנהרות כביש בקוטר המתאים לשני נתיבים כל אחת מתחת לשכונות מיושבות בירושלים, אבל 4 ק"מ של מנהרת רכבת כפולה (מה שנחוץ על מנת לחבר את התוואי הישן לתחנת האומה) בקוטר קטן יותר נחשבות לחלום לא ריאלי.
&nbsp
אני מקווה שעדינה בר-שלום תבקש להסיר את שמו של אביה מהכביש הזה כי רב חרדי שנוסעים עליו בשבת מתחת לשכונה חרדית זה מתכון להתנגשות. לא מדובר פה ברב הרצוג שהיה חלק מהממסד הציוני והכביש שלו נמצא בלב אזור חילוני במקור (למעט אולי גבעת מורדכי).

אלעד4501

New member
כרגע המהנדסים של הכביש עדיין עובדים עליו

כרגע המהנדסים של הכביש עדיין עובדים עליו

olli3

New member
מנהל
מעולה, מחכים בקוצר רוח :) החוסר של אוטובוס קרוב מורגש היטב.

בהקשר הזה, רק רציתי לספר
מעולה, מחכים בקוצר רוח :) החוסר של אוטובוס קרוב מורגש היטב.

בדיוק אתמול נזכרתי ב"תחנות" שלך.

בהקשר הזה, רק רציתי לספר
חיפשתי צילום מסך מהאפליקציה מלפני שנה וחצי ומצאתי!

orchilit

New member
המנשק של בחירת התחנות השתפר פלאים בגרסא החדשה

חיפשתי צילום מסך מהאפליקציה מלפני שנה וחצי ומצאתי!
המנשק של בחירת התחנות השתפר פלאים בגרסא החדשה
ועכשיו זה על פני מפות של גוגל, הרבה יותר נוח !

orchilit

New member
רציתי להציק לך על זה מאז שעודכן אצלי אנדרואיד 5 ו'תחנות'

בהקשר הזה, רק רציתי לספר
רציתי להציק לך על זה מאז שעודכן אצלי אנדרואיד 5 ו'תחנות'
התחרבשה לי בגלל הממשק בעברית, אבל התפדחתי להציק על זה. שמח שזה תוקן (השתמשתי לכמה ימים בוידג'ט המבחיל של MOOVIT וזה פשוט מזוויע).
סחתיין !

Ofekalef1

New member
על הגרסה החדשה.

בהקשר הזה, רק רציתי לספר
על הגרסה החדשה.
אמנם היא קצת נתקעת אצלי במכשיר (שהוא דווקא די חזק), אבל אמשיך לנסות אותה עוד קצת.
&nbsp
מה שמעצבן אבל הוא שזמן הטעינה של הנתונים ארוך יחסית. כמו בווידג'ט, גם כאן מתבקש לאפשר למשתמש לטעון/לרענן נתונים רק עבור תחנה אחת, ולא עבור כל התחנות שסמוכות, כי זה מאט שלא לצורך את הטעינה (וגם מעמיס על השרת של משרד התחבורה שגם מזה כנראה כדאי להימנע).

תודה! בגירסה 1.1.3 שעלתה היום

על הגרסה החדשה.
אמנם היא קצת נתקעת אצלי במכשיר (שהוא דווקא די חזק), אבל אמשיך לנסות אותה עוד קצת.
&nbsp
מה שמעצבן אבל הוא שזמן הטעינה של הנתונים ארוך יחסית. כמו בווידג'ט, גם כאן מתבקש לאפשר למשתמש לטעון/לרענן נתונים רק עבור תחנה אחת, ולא עבור כל התחנות שסמוכות, כי זה מאט שלא לצורך את הטעינה (וגם מעמיס על השרת של משרד התחבורה שגם מזה כנראה כדאי להימנע).
תודה! בגירסה 1.1.3 שעלתה היום
הנתונים מתעדכנים בתדירות נמוכה יותר. ואני עובד על שיפורים נוספים כדי לקצר את זמן טעינת הנתונים. אני חושב גם להחליף את המפה מגוגל למשהו אחר, כי היא באמת כבדה מאד אפילו על מכשירים מהירים.
&nbsp
&nbsp

davidfainshtein

Member
מנהל
לאיפהבוס יש כמה פיצ'רים נחמדים שאין במוביט

באמת MOOVIT נראה טוב
תודה על המידע!
מקווה לטוב
למשל אפשרות לראות סטטיסטיקה של איחורים בקו מסויים כמה ימים אחרוה וע"י זה לצפות האם האוטובוס יגיע בזמן לתחנה או לא.

olli3

New member
מנהל
וגם לראות פיזית איפה האוטובוס נמצא על גבי המפה.

למשל אפשרות לראות סטטיסטיקה של איחורים בקו מסויים כמה ימים אחרוה וע"י זה לצפות האם האוטובוס יגיע בזמן לתחנה או לא.
וגם לראות פיזית איפה האוטובוס נמצא על גבי המפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה