האם יש הבדל בין חבילות הגלישה בחו"ל של החברות הישראליות?

roger2014

New member
האם יש הבדל בין חבילות הגלישה בחו"ל של החברות הישראליות?

שלום רב,

אני לפני נסיעה לחו"ל ומעוניין להצטרף לחבילות גלישה והודעות מהארץ.
האם יש הבדל בין החברות השונות? כי הפערים במחיר הם מאוד גדולים.

לדוגמה, חבילה דרך גולן טלקום עולה 99 ש"ח ואילו אותה חבילה דרך סלקום עולה 239 ש"ח (ודרך 012 מובייל לדוגמה - 199 ש"ח).

האם זה "קריטי" דרך איזו חברה בארץ לרכוש חבילות חו"ל? הרי מה שהן עושות זה משייכות אותך למפעילות מקומיות לפי העיר שאתה נמצא בה (אני מניח).

יכול להות שיש הבדל במפעילות שאיתן הן עובדות? לדוגמה, סלקום גובה מחיר יותר גבוהה, מפני שהקליטה דרכם בחו"ל תהיה יותר יציבה ואיכותית?

אשמח לדעתכם בנושא. תודה מראש וסליחה על הבורות.

ANZ1

New member
אני לא חושב שאתה יכול לבחור

אתה לא יכול לבחור סתם חברה בשביל חבילה לחול,
אלא רק אם אתה לקוח של חברה מסוימת אתה יכול לקנות את אותה חבילה,
אתה צריך להשוות מה נותנות בדיוק אותה חבילה,
אבל באופן כללי יש הבדל של עשרות אחוזים או יותר בן החברות השונות.
אבל אין הבדל באיכות, אין קשר לחברה הישראלית, אתה תחובר לחברה המקומית הקיימת.

בוודאי שאפשר, לפחות ב"גולן", אבל בלי שמירה על המספר שלך

אני עושה חבילת חו"ל בגולן מספר ימים לפני הנסיעה. מקבל מספר חדש. מכניס את הסים החדש של גולן. כל אנשי הקשר הרגילים שלי נשארים. מודיע למי שחשוב לי על החלפת המספר למשך הנסיעה. המספר הקבוע "הולך לישון" למשך הנסיעה. עם החזרה מחו"ל מחזיר את הסים עם המספר הקבוע. שולח פקס ל"גולן" על ביטול. חיוב של 99 ש"ח על החבילה לחודש + 49 ש"ח על הסים. כל אחד שיעשה חשבון לעצמו אם זה שווה לו.

moco10

New member
להיות לקוח של חברה זה לא כמו כתובת או שיוך לקבוצת גיל

אתה יכול להצטרף ולהתנתק כאוות נפשך.
כשאתה מצטרף לאחת אתה לא צריך להתנתק מהקודמת ויכול להיות לקוח של השנייה רק למטרת הנסיעה לחו"ל.

roger2014

New member
תודה למגיבים, האם ידוע לחלקכם האם יש הבדל באיכות המפעילות?

כלומר, האם ייתכן שחברת סלקום עובדת עם מפעילות טובות יותר מאשר חברת גולן ולכן ההבדל במחיר? או שמא אין לי מה לחשוש בפן הזה ובכל חברה שדרכה אבצע עסקה תהיה לי קליטה טובה בחו"ל?

אשמח לשמוע גם דעות בנושא הזה ולא רק האם בתור מנוי X אני יכול לקחת סים של חברת Y לחו"ל. מכיוון שהדבר אפשרי, וזו איננה מטרת הדיון או משהו שהעלתי לסוגייה...כבר בדקתי את הנ"ל
תודה רבה שנית לכולם.

moco10

New member
איני יודע את התשובה הישירה כי יש לי רק ניסיון עם גולן

אבל אני יכול להגיד שעם גולן הייתה קליטה מצוינת והיה מבחר (באירופה) של כמה רשתות מקומיות. מדובר בכמה נסיעות לכמה ארצות שונות. המסקנה מכך היא שכנראה אין קשר בין המחיר לטיב הקליטה.
נראה לי שהמחיר הוא בעיקר פונקציה של מה הספקית מעריכה שתוכל לגבות, כי ללקוחות יש נטייה לעשות חבילה אצל הספקית שהם לקוחות שלה ממילא, וכפי שראינו מכמה תגובות פה, חלקם חושבים שהם לקוחות שבויים ואין להם ברירה.

רזאי

New member
גולן עבד מצוין גם ברחבי אירופה,

וגם בקליפורניה.
לא ניסיתי עדיין במזרח, אבל לא שמעתי תלונות מחברים שחזרו משם.

האנפה

New member
אין קשר

אבל גם לא תמיד הקליטה טובה. חו"ל זה מקום גדול, אם תהיה יותר ספציפי אולי אנשים יוכלו לכתוב לך מניסיונם מה עבד להם ומה לא.

michal@gal

Active member
מנהל
מהנסיון שלי, אין הבדל

אני נוסעת עם סים של גולן, בעלי נוסע עם סים של פלאפון.
שנינו היינו מחוברים לאותה מפעילה בחו"ל.

anipo10

New member
ניסיון טוב עם גולן טלקום

בשנים האחרונות נסעתי מספר פעמים לחו"ל ועשיתי חבילה בגולן טלקום. הניסיון שלי טוב איתם רק תיקח בחשבון שהחו"ל שלהם תקף ל 23 מדינות שמפורסמות באתר שלהם,כך שאם זה רלוונטי לגבייך תבדוק אם המדינות אליהן אתה נוסע נכללות בשירות. למיטב ידיעתי אתה יכול להצטרף לחבילות חו"ל של הספקיות רק אם אתה לקוח של אותה חברה. אחרת יש לך שתי אפשרויות אחרות: 1. לקנות סים בארץ- אני יודע לדוגמא שיש בפלאפון. 2. לקנות סים בחו"ל ( אני פחות אוהב את האופציה הזו כי אם אתה מסתבך ויש בעיות לא יהיה לך למי לפנות ).

roger2014

New member
יצרתי קשר עם גולן. גם אם אינני לקוח שלהם

אפשר לקנות אצלם סים בעלות של 99 שקלים לחבילה של 6 ג'יג'ה ו-500 דקות שיחות נכנסות ויוצאות לארץ + 49 ש"ח דמי חיבור.
&nbsp
יוצא 150 שקל ועדיין זול יותר משאר החברות.
&nbsp
כמובן שאני מקבל מספר שלהם, אך זה לא קריטי עבורי.

ANZ1

New member
הפוך

אתה בדיוק נהיה לקוח שלהם.
אתה קונה סים שלהם, אתה מקבל מספר שלהם.
אתה מתחבר לחבילה.
אתה בדיוק עובר להיות לקוח שלהם.
גם אם תתנתק כשתחזור.

ANZ1

New member
כלום, רק תבדוק אם אתה צריך להתנתק

מהם בסוף אחרת הם ימשיכו לחייב אותך.
בנוסף תבדוק מה אתה צריך לעשות בהתחלה בישראל בשביל להתחבר.
ברגע שהפסיקו את ההתחיבות לזמן ארוך אפשר תמיד להחליף חברה.
רק דייקתי בהגדרה.

YosMan1

New member
שים לב שהחבילה שלהם לא כוללת שיחות מקומיות בחול.

Nרב

New member
גולן מומלצת מאד אני מחובת אליה כבר שנתיים

מתחברת ישר בכל מדינות אירופה שהייתי גם המעבר ממדינה למדינה שקוף להתחברות (עברתי ברכבת מבלגיה לאנגליה, מפריז ללונדון, מפריז לאמסטרדם דרך בלגיה)

דניאלה1311

Active member
מנהל
דוקא לנו היה נסיון רע אתם
גם בארה"ב לא הצלחנו להתחבר ורק אחרי טלפונים ואימיילים רבים הענין סודר. והילדים שלי שטסו ביום ראשון לוינה לא הצליחו להתחבר ונאלצתי מכאן לנסות ולעזור להם עד שהענין סודר. נכון שהכל מסתדר לבסוף, אבל ההתחלה המלחיצה לא נעימה וגורמת לבזבוז זמן והרבה עצבים.

למעלה