האם יש במקרה למישהו כאן

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
לא נורא יבאו זמנים טובים יותר

תודה צחקן
אני בטוח שיהיה לי הרבה חומר לקרוא כשאשוב הביתה. תודה על ההרכבה שעשית, אבל אני לא כל כך אוהב להתעסק בדברים האלה... וחוץ מזה אני לא רוצה להיות בעלים של חברת הסעות כי בתקופה הזאת שמעתי שהם מפסידים כסף... (אולי יש קצת הכנסות מהקייטנות אבל גם זה רק לזמן קצר).
ב"ה סתם צחקתי. ככה גם אני יכול להיות הבעלים של חברת הסעות
זו לא בעיה. בכל אופן חופשה נעימה. (המקלדת נפלה לי לפני רגעונשברה לי
) . אגבף אני מבקש ממךלא לחשוב שתרחתי הרבה. לקחתידגם מוכן שהכניתי מלפני חודשים ורק כתבתי עליו משהו זה לא כזה בעיה.
חופשה נעימה
ואני מבקש שלא תטעה בדרך
ואל תשכח
הרבה.

ארזS

New member
בעזרת ה' יבואו זמנים טובים יותר.

ב"ה סתם צחקתי. ככה גם אני יכול להיות הבעלים של חברת הסעות
זו לא בעיה. בכל אופן חופשה נעימה. (המקלדת נפלה לי לפני רגעונשברה לי
) . אגבף אני מבקש ממךלא לחשוב שתרחתי הרבה. לקחתידגם מוכן שהכניתי מלפני חודשים ורק כתבתי עליו משהו זה לא כזה בעיה.
חופשה נעימה
ואני מבקש שלא תטעה בדרך
ואל תשכח
הרבה.
ואם כבר עשית אותי בעל-בית של חברת אוטובוסים, אז תראה מה עשו לי בפורום של התעופה. מישהו שם הפך אותי לחברת תעופה... דרך אגב, אני לא יודע מי עשה את זה כי הוא כתב בשם אלמוני ולא אמיתי. הוא כנראה רצה לעשות ממני צחוק שאני אוהב לצלם מטוסים, אבל אני דווקא נהניתי מזה !
ואיזה בלאגן שיש אצלי בבית. הרימו מרצפות, מחליפים צנרת מים... איזה באסה. איזה בלאגאן.
זה בטח יקח עד הערב. אז אולי ניסע רק מחר בבוקר.

צחקן

New member
למרות שהענף במשברגם אני הפכתי....

ואם כבר עשית אותי בעל-בית של חברת אוטובוסים, אז תראה מה עשו לי בפורום של התעופה. מישהו שם הפך אותי לחברת תעופה... דרך אגב, אני לא יודע מי עשה את זה כי הוא כתב בשם אלמוני ולא אמיתי. הוא כנראה רצה לעשות ממני צחוק שאני אוהב לצלם מטוסים, אבל אני דווקא נהניתי מזה !
ואיזה בלאגן שיש אצלי בבית. הרימו מרצפות, מחליפים צנרת מים... איזה באסה. איזה בלאגאן.
למרות שהענף במשברגם אני הפכתי....
ב"ה
אותך לחברת תעופה

oren*

New member
לאיזו חברת תעופה שייך המטוס המקורי?

ארזS

New member
אורן, התחלת להתעניין במטוסים ? ../images/Emo8.gif

אורן, התחלת להתעניין במטוסים ?

אם כבר התחלנו, אז יש כאן באמת סיפור מעניין. המטוס הזה שייך לחברת התעופה הסקנדינבית STERLING . הנה כאן תמונה שלו במדים הרשמיים שלו. (חכו... יש המשך !)

oren*

New member
תמיד התעניינתי במטוסים, גם אם לא

אם כבר התחלנו, אז יש כאן באמת סיפור מעניין. המטוס הזה שייך לחברת התעופה הסקנדינבית STERLING . הנה כאן תמונה שלו במדים הרשמיים שלו. (חכו... יש המשך !)
כתבתי על כך הודעה רשמית בפורום
(אף זכיתי להיות בסלון האווירי בשנת 2000). כפי שכתוב בהודעת המנהל, גם מטוסי נוסעים הם חלק מתחום התחבורה הציבורית ואין שום בעיה להקדיש שתיים-שלוש הודעות בעמוד גם לנושא הזה - מבחינתי בכיף.

ארזS

New member
יופי אורן.

כתבתי על כך הודעה רשמית בפורום
(אף זכיתי להיות בסלון האווירי בשנת 2000). כפי שכתוב בהודעת המנהל, גם מטוסי נוסעים הם חלק מתחום התחבורה הציבורית ואין שום בעיה להקדיש שתיים-שלוש הודעות בעמוד גם לנושא הזה - מבחינתי בכיף.
יופי אורן.
אני ממש
מקנאה שהיית בסלון האוירי. יש לך אולי במקרה איזה תמונה או שתיים יפות להציג כאן ?

יצחקA

New member
אני יודע על מטוסים על קצה המזלג.

יופי אורן.
אני ממש
מקנאה שהיית בסלון האוירי. יש לך אולי במקרה איזה תמונה או שתיים יפות להציג כאן ?
אני יודע על מטוסים על קצה המזלג.
הייתי שמח לדעת פרטים אודות מספר הקונקורדים, איפה כל אחד מהם שירת ועוד... קישור לאתרים על הקונקורד: http://www.cbc.ca/news/national/news/concorde/index.html http://www.aircraft-charter-world.com/airliners/concorde.htm http://www.rnw.nl/hotspots/html/concorde010725.html http://www.webdesk.com/concorde-crash/ http://www.cnni.co.uk/2001/WORLD/europe/france/01/08/paris.concorde/index.html http://www.cnnitalia.it/2001/MONDO/europa/01/18/concorde/index.html

ארזS

New member
--המשך--

--המשך--
וכאן הוא עם סטיקר של חברת התעופה הגרמנית AIR BERLIN . למי שלא יודע, אז חלק גדול מהמטוסים בעולם עובדים בשיטת החכירה (ליסינג) ובצורה שכזאת הם שייכים לחברה מסויימת שכשהיא נמצאת בעונה רגועה אז היא מחכירה את המטוס לחברה אחרת שבדיוק זקוקה למטוס כי אצלה זאת עונה "בוערת". וככה הוא היה מוחכר בעונה הבוערת לפני שלוש שנים לחברת AIR BERLIN . רגע...חכו יש עוד משהו מעניין בהמשך !

oren*

New member
לא אתפלא אם יש גם אחד עם סמל של

--המשך--
וכאן הוא עם סטיקר של חברת התעופה הגרמנית AIR BERLIN . למי שלא יודע, אז חלק גדול מהמטוסים בעולם עובדים בשיטת החכירה (ליסינג) ובצורה שכזאת הם שייכים לחברה מסויימת שכשהיא נמצאת בעונה רגועה אז היא מחכירה את המטוס לחברה אחרת שבדיוק זקוקה למטוס כי אצלה זאת עונה "בוערת". וככה הוא היה מוחכר בעונה הבוערת לפני שלוש שנים לחברת AIR BERLIN . רגע...חכו יש עוד משהו מעניין בהמשך !
אייר-סעודיה, זה הדבר הראשון שקפץ לי לראש כשראיתי את הצבע הירוק (בגלל זה שאלתי).

ארזS

New member
לא. דווקא לא ! זה יותר מעניין...

אייר-סעודיה, זה הדבר הראשון שקפץ לי לראש כשראיתי את הצבע הירוק (בגלל זה שאלתי).
בקייץ 2001 הוא דווקא היה מוכחר לחברת ישראייר ! הוא טס אז בעיקר בקווים הקצרים לאיי יוון ולטורקיה וגם לאילת . אפילו ראיתי אותו באחד מיני אוגוסט 2001 בנתב"ג אבל הייתי בלי מצלמה, אז התמונה היא כמובן של מישהו אחר (כמו כל התמונות, + הקרדיטים, כפי שצריך להיות).

ארזS

New member
-- תיקון קטן + עוד משהו --

בקייץ 2001 הוא דווקא היה מוכחר לחברת ישראייר ! הוא טס אז בעיקר בקווים הקצרים לאיי יוון ולטורקיה וגם לאילת . אפילו ראיתי אותו באחד מיני אוגוסט 2001 בנתב"ג אבל הייתי בלי מצלמה, אז התמונה היא כמובן של מישהו אחר (כמו כל התמונות, + הקרדיטים, כפי שצריך להיות).
-- תיקון קטן + עוד משהו --
הנה. גם בארזים נפלה שלהבת...
מתברר שחטאתי ולא בדקתי את מה שכתבתי לפני הלחיצה על "שלח"... התכוונתי כמובן לכתוב שראיתי אותו באחד מימי (ולא באחד מיני) אוגוסט וכו'... וכפי ששמתם לב, אז אחד מחברי פורום התעופה לקח תמונה זאת והפך אותה ל-EREZ AIR ... ועכשיו רק שיגמרו לסדר לנו את הבית ויאללה לחופשה (כדי שגם יהיה לכם קצת שקט ממני
...)

ארזS

New member
ואם כבר עסקנו כאן ...

ואם כבר עסקנו כאן ...
בנושא המטוסים והחכירה מחברה לחברה, אז הנה עוד תמונה של מטוס ששייך לחברת "טראנס אוויה" ההולנדית ולפני שלוש שנים בקיץ הוא היה מוחכר למשך חודשי הקיץ ל"ישראייר" שלנו.

ארזS

New member
ותמונה אחרונה להפעם בנושא הזה

(נושא המטוסים). המטוס הזה לא חכור. הוא שייך ל"ישראייר" וצילמתי אותו לפני כמה חודשים בנתב"ג בדיוק כשנחת שם מטיסה מאילת. למעוניינים ולכל מי שטרם ראה, אז בכרטיס האישי שלי יש כמה לינקים לתמונות של מטוסים שצילמתי.

ליילנד

New member
../images/Emo160.gif

(נושא המטוסים). המטוס הזה לא חכור. הוא שייך ל"ישראייר" וצילמתי אותו לפני כמה חודשים בנתב"ג בדיוק כשנחת שם מטיסה מאילת. למעוניינים ולכל מי שטרם ראה, אז בכרטיס האישי שלי יש כמה לינקים לתמונות של מטוסים שצילמתי.

טוב עם בנושא תעופה מדובר, זה לא השטח שלי, אבל הומור כן, אז בבקשה

suprman1

New member
לפחות תעשה דילים טובים../images/Emo8.gif

לפחות תעשה דילים טובים

לחברי הפורום שתומכים בך
חשבתי שאתה יוצא לנופש בחו"ל, מקווה שיגמר מהר הבלאגן ותוכלו לנסוע
תעשו חיים

מצב
הנושא נעול.
למעלה