האם יש אפשרות לשדרג את האיפון שלי

שוובי

New member
האם יש אפשרות לשדרג את האיפון שלי

לגירסה 4.0.1? האייפון שלי פרוץ וכרגע הוא בגרסה 3.1.3. אם אני יכול לשדרג את האיפון, האם יעלמו לי האנשי קשר או ה APPS? תודה מראש

k-don

Well-known member
תלוי איזו גרסת אייפון.

1. אייפון 2G ניתן לשדרוג רק עד גרסה 3 האחרים ניתנים לשדרוג גם לגרסאות 4 איזה אייפון יש לך? האם הוא סימפרי? 2. פריצה יש כרגע רק עד גרסה 4.1

שוובי

New member
האייפון שלי הוא 3gs פרוץ סימפרי!

אתה מתכוון ל 4.0.1 או 4.1? כי למיטב הבנתי אין עדיין פריצה ל 4.1. השאלה שלי היא איך אני משדרג את האייפון ל 4.0.1 ולא ל 4.1? תודה

k-don

Well-known member
צריך להבדיל , על איזו פריצה אתה מדבר

ועל איזו פריצה קיימת. יש פריצת jailbreak - JB שקיימת לגרסאות עד 4.1. ויש פריצת unlock שהופכת את המכשיר לסימפרי (תוכנתי), שנעלם ברגע שמתקינים גרסה מחדש. אין צורך בפריצה הזו ברגע שהמכשיר סימפרי יצרן או שהנך משתמש במכשיר רק אצל ספק הסלולר ממנו קנית את המכשיר. פריצת unlock קיימת היום עד גרסה 4.0.1 נושא שני - האם שמרת חתימות של גרסה 4.0.1? אם אין לך חתימה, תוכל להתקין רק 4.1 ובקרוב רק 4.2. אם שמרת חתימה של 4.0.1 למכשיר שלך (נניח בשרתים של סידיה) תוכל להשתמש בה לצורך התקנת 4.0.1 נושא שלישי - האפליקציות ואנשי הקשר וגם ה SMS יחזרו לאחר ההתקנה (אם תבצע גיבוי/סינכרון לפני ההתקנה ושחזור + סינכרון בסוף ההתקנה) תוכנות שהותקנו מסידיה לא ישוחזרו על ידי השחזור באופן אוטומטי ותצטרך להתקין מחדש גרסאות שמתאימות לגרסה החדשה.

שוובי

New member
טוב זה מתחיל להיות מסובך.

את האייפון שלי קניתי בארץ מחברת פלאפון והם פתחו לי אותו לכל סים. אם שמרתי חתימה? אין לי מוגש איזה חתימה ואיפה שומרים. יכול להיות שבסידיה שלי נשמר משהו? אשמח מאוד להסבר. תודה

שוובי

New member
אגב אני מדבר על פריצה ב jailbreak

נכנסתי ל jailbreakme.com דרך האייפון ורשום שם שלא לשדרג את הפלאפון למעל 4.0.1. האם אפשר לשדרג דרך הסידיה?

k-don

Well-known member
אם בסידיה, ביקשת "make my life easier"

וזה היה כש 4.0.1 עדיין היתה ניתנת להתקנה, אז סידיה שמרה לך חתימה של 4.0.1 וזה מופיע בדף הראשי של סידיה (למעלה רשום SHSH)

שוובי

New member
טוב לאחר שמצאתי את ה SHSH כתוב לי

IOS 4.1. זה אומר שאני לא יכול להתקין 4.0.1? יש אפשרות להתקין 4.1 ולפרוץ אותו? אם כן איך אני יכול לעשות את זה? תודה אגב אני חייב לך בירה

k-don

Well-known member
זה אומר שאתה לא יכול להתקין 4.0.1.

לגבי 4.1 אפשר להתקין ולבצע jailbreak . אני מניח שבגלל ש 4.2.1 רק יצאה, אולי עדיין אפשר להתקין את 4.1 ללא פעולה מיוחדת. (עדיין אפל נותנת חתימה של 4.1). שים לב - פריצה לסימפרי לא יצאה. אני חושב שהמדריך הזה יעזור לך להתקין את 4.1 כאשר אפל לא תחתום את הגרסה יותר http://www.iphones.co.il/forum/thread120298.html

שוובי

New member
תודה על הסבלנות אבל חייב לשאול עוד קצת.

אם פתחו לי את האייפון בחברת פלאפון לכל סים את הוא לא סימפרי? המדריך ששמת לי הוא לגבי הורדת או יותר נכון הנמכת גרסה ולא איך אני עולה לגירסה 4.1 ופורץ אותה. אשמח לעזרה תודה רבה רבה רבה.

k-don

Well-known member
אם פתחו בפלאפון לכל סים אז הוא סימפרי

והתקנת גרסה שאיננה הגרסה הנוכחית זה כמו שינמוך

שוובי

New member
אבל לא עדכנתי לאף גרסה

אני עדיין בגרסה 3.1.3 (אם אני לא טועה שדרגתי מ 3.1.2). איך אני משדרג לגרסה 4.1 פרוצה? תודה רבה

k-don

Well-known member
תהליך ההתקנה

1. סינכרון/גיבוי 2. התקנת גרסה 4.1 על ידי shift restore באייטיונס 3. אקטיבציה (מתבצע אוטומטית בסיום ההתקנה על ידי אייטיונס) 4. פריצה (לדוגמא על ידי GreenPois0n - שים לב לאיות השם) 5. שחזור/סינכרון האייפון המדריכים שנמצאים כאן יוכלו לעזור לך http://www.iphones.co.il/forum/forum46.html

שוובי

New member
לגבי המדריכים

אני ראיתי מדריך שמשתמש ב Greenpois0n http://www.iphones.co.il/forum/thread156986.html ומדרך שמשתמש ב sn0wbreeze http://www.iphones.co.il/forum/thread161084.html יש עדיפות לאחד המדריכים?? בשני המדריכים רשום "שימו לב שהתוכנה רק מבצעת פריצה (Jailbreak) למכשיר ומתקינה את הסידיה והיא לא מבצעת פריצה למודם (Unlock). במיוחד יש לשים לב שלמודם של גרסה 4.1 (בין אם מכשירי 3Gs או אייפון 4) אין כרגע פריצה." המודם של המכשיר שלי הוא : 05.12.01 מה זה אומר לגבי? תודה רבה רבה רבה

k-don

Well-known member
ברגע שאתה משדרג ל 4.1 גם גרסת המודם

משתדרגת . (למעט אם אתה משתמש ב SnowBreeze) אני השתמשתי ב GreenPois0n לפרוץ את 3Gs וגם iphone4 המדריך של SnowBreeze הוא חדש יחסית

שוובי

New member
הצילוווווווו

הצלחתי לשדרג את האיפון שלי>>> תודה רבה לך. אבל יש לי 2 בעיות: 1. אני לא יכול להשתמש באייפון כפלאפון יותר, לא יכול להוציא שיחות ולא יכול לקבל שיחות, נמחק לי המפעיל (פלאפון מההגדרות). 2.אני מנסה להכניס את כל ה APPים שלי ולחלק גדול מהם הוא לא מוכן להתקין. אגב פרצתי עם SnowBreeze כי לא הצלחתי עם GreenPois0n. בקיצור האייפון שלי נהפך לאיפוד. מה לעשות???? הצילווווו תודה מראש

שוובי

New member
לא יכול להוציא שיחות או לקבל

המודם שלי הוא 05.12.01 גם נמחק לי המפעיל בתקייה של ההגדרות.

שוובי

New member
באיקון של ההגדרות

לא היה לי את ה carrier שנמצא מתחת ל notification ששם רשום את החברה שאני מנוי לה (פלאפון).

למעלה