האם ישלמו לי ערב חג ?

מצב
הנושא נעול.

erag

New member
האם ישלמו לי ערב חג ?

האם ישלמו לי ערב חג ?
שלום רב אני עובדת שעתית ורציתי לדעת האם ישלמו לי על עבודה בערב חג? ואיך עושים זאת, כדי שאני אוכל לבדוק את התלוש תודה מראש erag

זה תלוי.

האם ישלמו לי ערב חג ?
שלום רב אני עובדת שעתית ורציתי לדעת האם ישלמו לי על עבודה בערב חג? ואיך עושים זאת, כדי שאני אוכל לבדוק את התלוש תודה מראש erag
זה תלוי.
עובד שעובד מעל 3 חודשים ולא נעדר יום לפני החג ויום אחרי החג (אלא באישור המעסיק), יהיה זכאי לתשלום בעבור 9 ימי חג ( 2 ימי ראש השנה, יום הכיפורים, 2 ימי סוכות, 2 ימי פסח, חג שבועות ויום העצמאות).

erag

New member
ואם אני עובדת בחג עצמו?

זה תלוי.
עובד שעובד מעל 3 חודשים ולא נעדר יום לפני החג ויום אחרי החג (אלא באישור המעסיק), יהיה זכאי לתשלום בעבור 9 ימי חג ( 2 ימי ראש השנה, יום הכיפורים, 2 ימי סוכות, 2 ימי פסח, חג שבועות ויום העצמאות).
ואם אני עובדת בחג עצמו?
שלום רב, תודה על תשובתך, המהירה. ואם אני עובדת בחג עצמו? האם משלמים לי גם על שעות העבודה שעבדתי וגם על החג?

ברור שלא!

ואם אני עובדת בחג עצמו?
שלום רב, תודה על תשובתך, המהירה. ואם אני עובדת בחג עצמו? האם משלמים לי גם על שעות העבודה שעבדתי וגם על החג?
ברור שלא!
משלמים לך על עבודתך אבל יש לשים לב שגמול עבודה בחג או בשבת הוא גבוה יותר. היינו, אם את עובדת בחג עצמו (לא ערב החג אלא ממש בחג), יש לשלם לך 150% משכרך הרגיל החל מהשעה הראשונה. אם תעבדי מעל 8.5 שעות, תהיי זכאית לגמול שעות נוספות שיהיו, 175% בגין השעתיים הנוספות הראשונות ו-200% החל מהשעה ה-10.

מצב
הנושא נעול.
למעלה