האם יום כן יום לא?

תפוזית

New member
האם יום כן יום לא?

בנות יקרות, מנסים שנה וכל חודש אני מתלבטת האם כדאי כאשר נפתח חלון הפוריות לעשות "את זה" יום כן יום לא, או כל יום? (או כל יום פעמיים). בקיצור מהו המינון שאני צריכה לקחת את "התרופה" הזאת..... יום טוב לכולן מלא בבשורות משמחות.

מצטרפת לשאלה ומוסיפה

לדעתי עדיף יום כן יום לא, אבל אני אשמח לעוד דעת. וגם איך אני משכנעת את בנזוגי היקר שעדיף להתאפק קצת ולחגוג יום כן ויום לא, ולא כל יום? זאת מבלי לפגוע בו, נראה לי שזה נושא קצת רגיש אצלו. יש איזה מאמרים או מידע שאני יכולה להראות לו?

אפרסקה

New member
מופתעת יקרה- כל הכבוד לך ולבעלך

את צריכה לשכנע אותו לא להשתולל כל יום??? כל הכבוד לכם
אנחנו אישית בקושי מתמודדים עם היום כן יום לא
וזה לא שאנחנו לא אוהבים להשתולל אבל...

../images/Emo9.gif ../images/Emo9.gif ../images/Emo9.gif

תראי, אחרי 4 שנים שכל הזמן נזהרנו, אנחנו נהנים מ"החופש" (וכמובן שעכשיו שאנחנו כן רוצים, זה לא בא כל כך מהר...)

אפרסקה

New member
תשובה לתפוזית

אני חושבת שזה תלוי גם אם יש בעיית זרע או לא. אם יש בעיית זרע אז עדיף לא כל יום. זה גם יכול פחות "להעיק" אם לא "חייבים" כל יום אלא יותר מרווח ואז גם יותר בכיף... אבל זה כמובן עניין של העדפה אישית. חוץ מזה, נזכרתי שפונג הסבירה פעם משהו לגבי למה לא כדאי כל יום, משהו על זה שזה כמו מחסנית כדורים שמתמלאת. אני בטוחה שתיכף היא תבוא ותסביר יותר טוב ממני.

אם עושים את זה

כל יום, הריכוז של הזרע בתוך נוזל הזרע יורד. כלומר, יש סיכוי שפחות זרעים יהיו בדרך כשיגיע הביוץ. ולכן ממליצים על יום כן יום לא. וביום הביוץ, בלי קשר למה שהיה ביום הקודם: גם "יום כן". סיבה נוספת ומשנית היא שכשנפתח חלון הפוריות, אם מבצעים זאת כל יום, יש סיכוי שכשיגיע יום הביוץ, כמה ימים לאחר פתיחת החלון, כבר לא יהיה חשק וכוח. לכן רצוי לשמור אנרגיה בשביל הסוף.

מניסיון אישי...

אנחנו עשינו כל יום עד החודש הזה... והחודש עשינו יום כן יום לא .. ונחשו מה ? אני בהריון !
לכן אני ממליצה בחום , כנראה שזה באמת סוחט להם את הכל...

למעלה