האם חיצוניות משפיעה על הפנימיות

האם חיצוניות משפיעה על הפנימיות

או לחילופין הפנימיות משפיעה על החיצוניות? קרה לי בהרבה מקרים לראות אנשים איך השינויים שלהם אפילו משנים את החיצוניות שלהם.

הגיוני

שאם אדם מרגיש רע עם המראה החיצוני שלו, שיקרין את זה כלפי חוץ ולהיפך. אבל לא כולם אותו דבר ביחס שלהם לחיצוניותם ובכלל

גם נכון

שמתי לב דוקא כשאנשים מרזים או לומדים לטפח את עצמם יותר זה קורה להם כשהם עוברים תהליך פנימי במקביל. אישית בכל פעם שמעלה במשקל יותר מ-3-4 קילו) לא גורם לי להרגיש אחרת רק להחביא את הבטן
(והיום התחלתי דיאטה)

הכל רגש

הרגשות באשר הם... מובילים אותנו היישר לאוכל. כשאני מאוהבתתתתת מפסיקה לאכול שמעט עצוב לי טוחנת... רגשות ואוכל.

ניזונים מאהבה

כשחלל הבטן מתמלא באהבה... אין חסכים. אין צורך למלא את החור השחור במזון... לדוגמא. כשהרגשות נעלמים... חלה האטה בקצב הגוף, המחשבה. יש צורך פסיכולוגי בהזנה נפשית. ובינתיים... אנשים ממלאים חסכים... ומתמלאים.

blonda3

New member
גם וגם...

יש אנשים שעושים שינויים חיצוניים בכדי לשפר את הרגשתם הפנימית ויש כאלו שהרגשתם הפנימית משפיעה על המראה החיצוני שלהם.

אחרי 16 קילו פחות

מרגיש אותו דבר קליל יותר....יותר נוח למדוד מכנס או חולצה חדשה אבל כל השאר אותו דבר אבל יש כאלה שבגלל חוסר בטחון הורדה במשקל ושינוי החזות יכולה להיות משמעותית

16 קילו ואני נעלמת

אבל לפי הנתונים מסתבר שיש לי 6 קילו מבורכים להוריד
צודק יש אנשים שירידה במשקל גורמת להם לביטחון (לפעמים מופרז)

מה אתה צוחק אתה

אם הייתי נכנסת למכנס הקטן שלבשתי אז בפארק הייתי אפילו צוחקת על זה עכשו
זה לא מצחיק! ואם לא שומרים אז..עולים 16 קילו?

blonda3

New member
ירידה במשקל../images/Emo13.gif

יכולה בהחלט לעזור לאדם להרגיש טוב יותר עם עצמו , וכשהוא מרגיש טוב הוא נראה יותר טוב ולהיפך.... טלה-מה, כלכך רזית?עוד מעט תעלם

לא תמיד ירידה במשקל מחמיאה

אני דוקא אוהבת איך שאני נראת לצערי זה מפריע לי מאוד לתפקד ולהרגיש נח וכמובן לא בא לי להחליף מלתחה

../images/Emo13.gif בדרך כלל זהו הכלל

אבל כשעוברים לשלב ה-אוהבים אפשר קצת לוותר על הקצפת ולאכול רק את הדובדבן לא?
שמן וטוב לו רזה ורע לו יש איזה משפט כזה לא ממש זוכרת אבל הוא אומר משהו כמו "רזה עצבני שמן רגוע" מעדיפה להיות רגועה לכן אסתפק באולי 3 קילו

למעלה