האם חיצוניות משפיעה על הפנימיות

האמת אני וגם עוד

אוהבים איך שאני נראה ולא חושב שאי פעם היה לי בטחון מופרז חוץ מנהיגה כמובן.

אומרים:

כשלגבר רע במיטה... הוא רץ למקרר... וכשאין במקרר כלום... רצים למיטה...

naama78

New member
בוודאי!!!

בתקופת החושך שלי, נראתי כמו צל מהלך, שדופה, כבוייה....מעין מתה-חיה... עם ההתאוששות הנפשית, בא השינוי בחיצוניות... קודם כל- המשקל....רק עולה ועולה, וזה הרע שבעניין... אבל- העיניים נוצצות יותר, השפתיים אדומות יותר....הפנים זורחות. אין ספק- עלי רואים כל שינוי קטן...

רחלי228

New member
ה"לחילופין"

אני מאמינה שמה שאני מרגישה בפנים - מוקרן כלפי חוץ. ועוד משהו חיצוני... ביום שצבעתי את שיערי לבלונד - החיים נראים אחרת ממרומי הבלונד... אותו אדם נשארתי אותן דיעות אותו סגנון לבוש ויחס שונה לגמרי מהסביבה מוזר...

daniela1975

New member
בהחלט

אני חושבת שיש נו קשר ישיר בין שניהם (לכל כיוון) ה"אני" הוא מה שאני חושב שהחברה חושבת עליי...ומה שאקרין כלפי חוץ כך אתפס בעיניהם. גם לגבי המקרה ההפוך...לאישיות ישנה השפעה מהותית לדעתי על החיצוניות. לפני מספר שנים למד איתי בחור יפה תואר (דוגמן במקצועו), אך בין היופי לאישיות שלו היו כאלו פערים ענקיים לטעמי , שלא יכולתי לראות את כל היופי והחן שכולם טענו שיש לו

r e d head

New member
לפני 20 שנה היתה לי שותפה

שרופה כל הפנים שלה היו צלקות שהרבה ניתוחים פלסטיים לא הצליחו לתקן. אחרי תקופה שגרנו ביחד התרגלתי לראות אותה ולא ראיתי את הצלקות, הייתי רואה אותה ולא את הצלקות. חברים שהיו באים אלי היו נבהלים בהתחלה, היו שואלים אותי אך אני יכולה לראות את זה כל הזמן כשהינו הולכות ביחד לחנויות, הייתי רואה את ההלם הראשון של מוכרת שהיתה רואה אותה בעיקר פרצופים של רחמים אבל אני שחייתי איתה ביחד כל הזמן לא ראיתי את זה. אותו דבר קורה גם ביופי גדול כשמתרגלים האופי מעפיל על היופי ונבלע ברקע.

ד ו ל ה

New member
אוהבת במיוחד

לראות את השינוי בפניהם של אנשים שעברו איזה סשן עם עצמם, התבגרו (במובן החיובי) הפסיקו להלחם והתחילו לראות את החיים מזוית קצת אחרת. ממש רואים את השינוי הזה בפניהם, הם מקרינים פתאום נינוחות, עניין אמיתי, רוגע, פניהם מקרינים את השקט הפנימי השורר בתוכם, את העוצמה השקטה...והם כל כך יפים בעיניי... מקווה להגיע לכך יום אחד... דולה (עדיין משילה קליפות מיותרות...)

למעלה