האם חוקי- בזק מחיבת לקחת מודם שלה

yehuda7K

New member
האם חוקי- בזק מחיבת לקחת מודם שלה

כאשר מתחברים לתשתית אינטרטנט של בזק, בזק מחיבת לקחת מודם שלה. לזכרוני, עד לפני כשנה המודם היה בהשאלה ובזק היתה אחראית למקרה של קלקול. כיום המצב הוא אחר- חיבים לקנות את המודם והאחריות היא רק לשנה. אם המודם מתקלקל אח"כ , חיבים לקנות שוב מודם מבזק. הסידור הזה קצת "מסריח" כי בזק יכולה לגבות מחיר גבוה על רכישת המודם החל מהפעם השניה.

האם זה חוקי?

יהודה

amithi1

New member
למיטב ידיעתי אתה יכול לרכוש מודם יד 2 שלהם

מלקוח שעזב אותם.

yehuda7K שלום

מודם הוא ציוד שניתן לרכוש בשוק החופשי, בזק מאפשרת רכישת מודם גם באמצעותה בעלות של 99 ₪ (ניתן לחלק את הסכום ל-12 תשלומים).
בנוסף, אנו מאפשרים רכישת מגוון נתבים אלחוטיים מתקדמים ומוצרים משלימים נוספים לשיפור חוויית הגלישה בבית.
לבירור נקודתי וכל שאלה נוספת מוזמן לפנות אלי למייל.

יום נעים
מיכל
בזק

z1george

Member
מנהל
לדעתי

לדעתי קנה את כל הציוד לבד ואל תתעסק עם כל מיני חוזים ארוכים.אני קניתי נתב בפחות ממאה שקלים וחיברתי את הרשת בעצמי בעזרת חבר.
נשארתי עם המודם הישן של בזק שניתן בהשאלה והוא שלהם.
אם יתקלקל הם אמורים להחליף אותו
הוא התקלקל פעם אחת משנת 2006 ועד היום. ניגשתי לבזק סטור , לקחו את הישן ונתנו לי חדש בקרטון.כמובן ששמרתי טופס שמאשר את החזרת הישן.
אם הנוהל הזה הופסק , כי הם כופים עליך את הvdsl החדש , שעובד רק עם בזק אז אחזיר אותו ואקנה מודם בשוק החופשי (הוא לא אמור לעלות יותר מ99 שח ואני לא חייב לחלק סכום כזה ל12 תשלומים). כמה שפחות חוזים של חכירה קנייה מול תאגיד כזה , יותר טוב.
האחריות שלהם - איזה אחריות אתה צריך על מוצר של שמונים שקל?

למעלה