האם זה נכון שבטרמינל 3 יש רק יציאה

מצב
הנושא נעול.
CONCOURSE הוא משהו אחר

CONCORSE =בעברית שרוול
טיפ טיפ,למה את לא עוזרת לי להסביר ל"חברה" משהו מבעיות הבטחון????....
CONCOURSE הוא משהו אחר
זהו הפרוזדור היוצא מהככר המרכזית (ROTUNDA). בטרמינל 3 יש 3 CONCOURSE-ים (B,C, ו-D) עם אופציה להוספת עוד 2 (A ו-E). לכל CONCOURSE מחוברים 8 שרוולים.

kennedy

New member
תעות,סליחה!שרוול=SLEEVE

CONCOURSE הוא משהו אחר
זהו הפרוזדור היוצא מהככר המרכזית (ROTUNDA). בטרמינל 3 יש 3 CONCOURSE-ים (B,C, ו-D) עם אופציה להוספת עוד 2 (A ו-E). לכל CONCOURSE מחוברים 8 שרוולים.
תעות,סליחה!שרוול=SLEEVE
או בעגת עובדי השדה "הסליבים"....

טיפ_טיפ

New member
אני לא יודעת מה אפשר

CONCORSE =בעברית שרוול
טיפ טיפ,למה את לא עוזרת לי להסביר ל"חברה" משהו מבעיות הבטחון????....
אני לא יודעת מה אפשר
לספר ומה אסור אז... אני מעדיפה לשתוק

TalHai

New member
שארל דה גול הוא לא דוגמא לכלום

דוגמא לטרמינל בו יש שני שרוולים
לכל מטוס,שארל דה גול,פריס.
שארל דה גול הוא לא דוגמא לכלום
שדה תעופה מכוער, מפלצתי ומאוד מאוד מאוד לא יעיל. ורק להזכיר לפני זמן מה היה שם גם אסון לא קטן...

mucool2

New member
נראה לי שלא הבנת אותי...

הסיבה,נכון לעכשיו,שיורדים רק מדלת
אחת,היא בטחונית.פשוט חסכון בכח אדם,כידוע לכם לכל טיסה זרה שמגיעה,מחכים אנשי בטחון במורד המדרגות! הוא בטרמינל 3 בפתח השרוול.
נראה לי שלא הבנת אותי...
ב"קטנוני" התכוונתי לתלונות על זה שאין שרוולים כפולים, ולא על היציאה מדלת אחת (ביטחון או לא, ממש לא משנה). זה לא ממש מבזבז זמן כי ממילא כולם מחכים למזוודות!!!

idos2

New member
אז אם ככה כנראה שבנתב"ג

אחת,היא בטחונית.פשוט חסכון בכח אדם,כידוע לכם לכל טיסה זרה שמגיעה,מחכים אנשי בטחון במורד המדרגות! הוא בטרמינל 3 בפתח השרוול.
אז אם ככה כנראה שבנתב"ג
לא חושבים קצת קדימה. קח מכל נוסע עוד שקל ותוכל להעמיד גדוד של מאבטחים ליד כל פתח. למעשה - העלות של המאבטחים שעומדים ביציאה כ"כ זניחה לעומת העלות שהחברה הזרה משלמת לנתב"ג, שהדבר היחיד שיש לי להגיד זה - בושה!!!

kennedy

New member
כבר היום גובה רשות שדות התעופה

אז אם ככה כנראה שבנתב"ג
לא חושבים קצת קדימה. קח מכל נוסע עוד שקל ותוכל להעמיד גדוד של מאבטחים ליד כל פתח. למעשה - העלות של המאבטחים שעומדים ביציאה כ"כ זניחה לעומת העלות שהחברה הזרה משלמת לנתב"ג, שהדבר היחיד שיש לי להגיד זה - בושה!!!
כ 13 דולר מכל נוסע יוצא!!אם נקח בחשבון שיש ביום טוב,כ 15000 נוסעים יוצאים,זה כ200000 דולר הכנסה ברוטו,ועוד לא דברנו על נוסע נכנס,ואגרת נחיתה ואגרת חניה,ואגרת נקיון,והגשת סולמות ועוד ועוד. אגב כל ג'מבו שנוחת מכניס כ15000 דולר רק מאגרות אלה. אז לא צריך להוסיף כלום.....

idos2

New member
ברור שלא צריך לקחת כלום

כ 13 דולר מכל נוסע יוצא!!אם נקח בחשבון שיש ביום טוב,כ 15000 נוסעים יוצאים,זה כ200000 דולר הכנסה ברוטו,ועוד לא דברנו על נוסע נכנס,ואגרת נחיתה ואגרת חניה,ואגרת נקיון,והגשת סולמות ועוד ועוד. אגב כל ג'מבו שנוחת מכניס כ15000 דולר רק מאגרות אלה. אז לא צריך להוסיף כלום.....
ברור שלא צריך לקחת כלום
רק אמרתי שאם רוצים להיות מרוד קטנוניים אז אפשר...

vitamin P

New member
תודה......

תודה......
אז לגבי טיסות של אל על/על האם לאחר נחיתות מטוסים אלו יחסברו גם שרוול וגם מדרגות?? למרות שלי זה לא כל כך מפריע פשוט נוצר פקק יותר מידי נוסעים בפתח קטן מידי 2 שרוולים כמו בצרפת הסידור הזה ממש לא נראה לי בצורה הזאת- אני יודע שלאף אחד לא איכפת אבל זה מגעיל ככה

mucool2

New member
לא מדויק

תודה......
אז לגבי טיסות של אל על/על האם לאחר נחיתות מטוסים אלו יחסברו גם שרוול וגם מדרגות?? למרות שלי זה לא כל כך מפריע פשוט נוצר פקק יותר מידי נוסעים בפתח קטן מידי 2 שרוולים כמו בצרפת הסידור הזה ממש לא נראה לי בצורה הזאת- אני יודע שלאף אחד לא איכפת אבל זה מגעיל ככה
לא מדויק
יציאה דרך שרוול מהירה הרבה יותר מירידה במדרגות, ולכן לא נראה לי שיש צורך ביציאה מפתח נוסף. חוצמזה, לרוב הנוסעים העיכוב העיקרי ביציאה מנמל תעופה הוא בהמתנה למזוודות!

מצב
הנושא נעול.
למעלה