האם זה נורמלי? *התייעצות*

superorti

New member
אוקיי. לקחתי לתשומת ליבי

תודה:)

באמת המשחקים האלו זה דבר אדיוטי.
שנינו רוצים..הייתה שיחה בפגישה האחרונה..וזה נאמר במפורש.

בהצלחה, מגיע לשניכם לבנות משהו טוב ביחד.

לו כי הוא מפגין בהשקעה משהו שונה, ולך כי את משנה את הכללים כשראית
שלפנייך מישהו מיוחד שעושה דברים אחרת.

הכוונה אצלי בהודעה מקודם בקשרים הראשונים בנעורים, שאחר כך
כשגדלים עדיין שמים משקל גדול ומוטעה על משיכה מהדקה הראשונה
ולבנות רשימות של סיבות "למה לא" כדי לפסול ולעבור הלאה..

לא כולם קופצים ומתנפלים

אני יכולה להגיד שדווקא עם אלה שכיבדו אותי ולא ישר שלחו ידיים, משם יצאו מערכות יחסים רציניות לטווח ארוך.

superorti

New member
נכון מאוד,כנ״ל

רק שקשה למצוא אותם כבר, וברגע שמצאנו, לא מאמינים שזה באמת קורה

Berethor

New member
את פשוט רגילה לבחורים אחרים

אני לא רואה שום בעיה בכך שהוא לא ניסה לגעת בך או לנשק אותך כמה שיותר מהר, אם הוא לא היה מעוניין בקשר איתך הוא לא היה יוצא איתך. השאלה היא יותר על האם את מעוניינת ולא אם הוא, לך היו ספקות לגביו, וכנראה שעדיין יש, הדבר האחרון שצריך להדאיג אותך זה אם ינסה לנשק אותך, במיוחד בשלב שאינך בטוחה לגביו. עכשיו פה נמדדת גנטלמיות אמיתית אם כבר לדעתי, יותר מאשר בשאר הדברים שהוא עשה. חוץ מזה אם את כל כך רוצה חיבוק או נשיקה את יודעת שגם את יכולה ליזום, ולראות אם הוא מעוניין או לא.

superorti

New member
ספקות?..

בהתחלה לא חשבתי שהוא לטעמי , אבל לאחר שיצא לנו להיפגש לבד ולהכיר מעט יותר, הבנתי שיש על מה לדבר ומאוד נהנתי. כמו שכתבתי כאן לראשונה , זה הפתיע אותי ולכן נמשך גם לדייט שני.

Berethor

New member
אז יותר לא מפריע לך שלא ישר נדלקת עליו?

עכשיו את מעוניינת בו? אם כך אין בעיה. טוב אם שופטים לפי התפיסה שלך מה נורמלי לבחורים, אני לא יתפלא אם אלו שאת ישר נדלקת עליהם הם בדיוק ההפך מגנטלמנים או בחורים רציניים, הדוגמה הקלאסית לבא בקלות הולך בקלות.

superorti

New member
לא נדלקת בקלות על הדבילים

פשוט היה לי כיף להיזכר שיש גם אנשים טובים ונורמליים.
החלטתי לא להיות שטחית ולהכיר לפי האופי...מראה חיצוני זה לא הכל. ואם תקרא תראה שכתבתי שהוא לא נראה רע.

Berethor

New member
שמח בשבילכם

נכון מראה זה לא הכל אבל אי אפשר להתעלם מחשיבותו, אבל בדרך כלל עדיף מישהו שנראה לא רע עם אופי טוב מאשר מישהו שנראה יותר טוב אבל עם אופי בעייתי.

superorti

New member
לא קלישאה, אבל חשוב מאוד האופי

כל כך כיף למצוא בנאדם שמבין אותך ושיש על מה לדבר. זה יופי פנימי שמקרין החוצה, למצוא דבר כזה לדעתי זה נדיר.

האהבה הגדולה שהייתה לי עד כה ( קשר של 3 שנים) התחיל בדיוק מסיפור דומה..
אז אני בהחלט לא מזלזלת או שוללת מראש.

Berethor

New member
אני מאמין שהכל חשוב בעיקרון

אני לא מזלזל לא באופי ולא במראה, אבל בהחלט מישהו שיש לו מראה טוב ואופי בעייתי זה מה שנקרא מלכודת דבש. אם כי מלכודת דבש יכול להיות גם עם אופי נחמד או מושך כביכול אבל באופן שקרי, אבל אפשרי לזהות אופי מזויף בדרך כלל שרואים שהוא "יותר מדי נחמד".

superorti

New member
רציתי לומר תודה לכולם!!!

על התגובות, ההארות וההערות.
בנתיםם הכל מתקדם יפה מאוד.

מצפה להמשך ;)

Berethor

New member
שמחנו לעזור, את מוזמנת להמשיך לעדכן

שלום

מגע פחות חשוב מדיבור, והוא צריך לבוא מתוך רגש. רגש מתפתח במשך הקשר, ולכן גם המגע. אם נהניתם בפגישה, סימן טוב ואפשר להמשיך.

Berethor

New member

במיוחד בתחילת הקשר, לגעת הם תמיד יספיקו, קודם חשוב יותר להכיר ולהיות בטוחים שמעוניינים אחד בשני.

למה צריך להתמזמז בכל סיום

של אינטראקציה טובה עם מישהו?
ואולי בכלל הוא הרגיש שזה מוקדם מדי, או שאת לא הראית שאת בעניין?
יש המון דרכים להפגין חיבה. נשמע לפי הדברים שיהיה דייט נוסף, ושאת מוצאת חן בעיניו.

מחזק

חבל מאוד שגם בחורות מרגישות שזה המדד היחיד
למה הוא מרגיש ואם הדייט מוצלח. זה אמריקקי מדי מסרטים
רומנטיים, וזה מוביל רק לעוד גברים שמנסים להמרח יותר מדי,
מוקדם מדי. וכולם מפספסים קשרים ארוכים עם אנשים איכותיים.

למעלה