האם זה מסוכן ש-בי יושב על הממיר

Usagi

New member
קודם כל אני בת!!!

וחוץ מזה בי הוא חתול רחוב, הוא רגיל לצאת לכמה שעות כדי להיות ליד אחותו והאחיינים שלו... הוא צריך קצת מרחב טבעי - אני גרה בבניין שהוא רק 2 קומות אני בקומה השנייה ומסביבי יש בניינים עם אותם קומות אבל יש לנו מדשאות וחצר.... בי אוהב להיות מאחורי הבית... ניסינו כמה פעמים להשאיר אותו כמה שיותר בבית אבל הוא ממש נהיה רע והתחיל לבלגן את הבית לכן הוא תמיד היה יורד כ- 8 שעות ואז חוזר הבית ועוד הוא היה רגוע וגם הוא לא היה משמין. עכשיו אחרי שחיסנו אותו שמנו לב שזאת תקופת הייחום ומרות שבי כבר מסורס עדיין יש לנו את הדחף ללכת מכות עם זכרים אחרים - הוא ממש השריף של השכונה. לאחרונה הגיעו לאזור עוד 7 זכרים גדולים חדשים לכן אנחנו נלחמים איתו כל יום כדי לא להוריד אותו שהוא לא ילך מכות וחלילה הוא יפסיד.... החתול שלי כמו המון חתולים אוהב להיות קצת בחוץ הוא לא חתול פסיבי הוא אקטיבי מאוד הוא אוהב לעלות על הגג המחסן של השכנה (שזה 2 מטר מהחלון שלי) ולשבת שם ולצפות בילדים של גן פה מאחורה משחקים... יש לו חברה בבניין השני פה שהוא מבקר אותה כל יום (יש לי חשדות שהיא הבת שלו היא דומה לו פחד - סירסנו אותו בגיל שנה)... לכן אני מקווה שהוא יתרגל להיות בבית - אבל נראה לי שאחרי תקופת הייחום אנחנו נוריד אותו שוב לכמה שעות כדי להרגע... בשבועים האחרונים הוא השמין - אז אני חייבת לקנות לו אוכל דיאטטי.

f e l i n e

New member
בי הוא חתול../images/Emo85.gif מתוק במיוחד!

על התמונות הנוספות!

למעלה