האם זה מומלץ?

leibovic

New member
כי ההצעה ממש זולה...

איפה כדאי לרכוש מחשב בכלל...? (עדיפות לאיזור המרכז... גר ברחובות)

xroeeh

New member
אני ארכיב לו מחשב (בלי מסך)

שיהיה עמדת עבודה מעולה לאינטרנט/אופיס ושיחזיק שנתיים מינימום ללא כל שינוי ויהיה אחלה מחשב. מעבד ללא ספק סלרון, לוח אני אסתכל ואחליט, יכלול מודם, כרטיס רשת, כרטיס קול, כרטיס מסך סביר. רועי

leibovic

New member
תודה מראש, אבל...

אני לא רוצה סלרון... אני רוצה AMD או פנטיום אינטל...

xroeeh

New member
עם כל הכבוד, תאמין לי שאני יודע

מה אני מדבר. עמישראל לא קונה Celeron בגלל תפיסה מטופשת ביותר שיש לו, הוא חושב שהמעבד הזה נחות, אם המעבד הזה טוב לשרתים (ראה גוגל שעכשיו הופיסו לעצמם עוד סלרונים כי פשוט זה מעבד טוב) שהוא לא יהיה טוב לך?? את הפנטיום ואת ה Athlon קונים בחו"ל רק מטורפים או משוגעים, המחירים פשוט לא מצדיקים את הפרש הביצועים. הגיע הזמן שצרכני המחשב בארץ יכניסו את זה טוב לעצמם בראש אתם לא צריכים פנטיום!!!! ואתם לא צריכים אטלון!!! אתם לא מנצלים שליש מהיכולת שלו!!! למה להוציא עוד כסף סתם??? גיימרים ממוצעים (שעה וחצי משחק ביום) לא ירגישו הבדל אם תדחוף להם פנטיום 4 או סלרון (המעבד נראה גם אותו דבר אז למה שהם יבדילו???), תתקע להם אטלון הם גם לא ירגישו, זה רק בשביל הפוזה המחשב הזה ופשוט חבל על הכסף!!! רועי

xroeeh

New member
אז יש לו FSB של 400MHZ...../images/Emo8.gif

וסלרון עולה 60 שקל פחות ב KSP, באותו יחס מהירות צפוייה כאשר ההפרש בינם בביצועים שקול בדיוק לאותם 60 שקל. תוסיף לזה לוחות זולים יותר (100 שקל הפרש בין הזולים היותר) ותקבל מכונה מעולה בפחות כסף (הרי זה כל השיקול). רועי

MaSTeRLou

New member
התלבלבתי קצת..

לגבי הלוח, צודק. טוב די, צריך לגמור את העבודת גמר ה@#%$^% בתנ"ך. יומטוב.

qwazimodo

New member
עמישראל לא קונה אבל אני כן !!!!

לי יש סלרון 1.3G מורץ ל- 1.5G ועובד כמו שעון שוייצרי !!! תאמין לי רועי , אתה צודק , אבל .... כמו ש- 99 זה לא 100 , אז תוכנות ה- MARK למיניהן מצליחות לגרום לצפל"דים והוריהם לרכוש מחשבי על ללא ניצולם.

Bill Gatesss

New member
איך אתה לא מתבייש ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo26.gif

איך אתה לא מתבייש
אני אמרתי שסלרון 300 לא מספיק טוב כדי להיות השרת שלי
סלרון 300 .......סלרון 300.....סלרון 300 .......

BiggPoppa

New member
אני לא חושב שיש כאן כאלה

שממש צריכים מחשב (דגש על צריכים) שאין להם יכולת לקנות. למעשה רוב רובו הגדול והמכריע של האנשים כאן בפורום משתמשים כרגע במחשב שהוא מעבר לצרכים שלהם. אני רואה את עצמי בתור דוגמא למשתמש מעל הממוצע שצריך כח מחשוב (תכנות מתמטיות, תכנות הנדסה וcad ) ואני מרגיש שהפנטיום 2 350 שלי תפור עלי בול. אני לא מרגיש שהוא חלש. מחשב כזה כמובן רגיש יותר לאחזקה לא טובה - אבל בתחום הזה אין לי בעיות.

GeForce 5

New member
חלאאאאאאאאאאאאסססססססס ../images/Emo26.gif

זה יותר טוב, לא ההוא יותר טוב, לא שלי יותר טוב!!! פעמיים בשבוע אותו ויכוח בפורום.... מתי תבינו כבר שאין הכי טוב, יש הכי טוב לצרכי המשתמש! בסך הכל הבחור רצה לדעת אם המחשב שלו מתאים ועכשיו הוא בטח מבולבל לגמרי, אני הייתי אומר לו שמתאים ואף יותר. אמרתי כבר כמה פעמים כי במקום בו אני עובד יש עשרות ואפילו מאות מחשבים בני למעלה מחמש שנים שמשמשים ובצורה טובה ליישומי אופיס, אינטרנט, תוכנות כמו Access ו-Magic (בהן העיבוד נעשה בחלקו בצד המשתמש ולא בשרת) ואף אחד לא מתלונן...

Sefy

New member
Here is a Complete AMD System

+----------------------------------------+----+---+ |AMD Complete System - DDRAM Based |NIS |USE| +----------------------------------------+----+---+ |Board: LeadTek K7NCR18D Pro (nForce2) | 755|Yes| |CPU: AMD Athlon XP (Palomino) 2000/266 | 638|Yes| |RAM: Mushkin PC2100 256mb DDR RAM | 476|Yes| |DVD: Lite-On LTD163 (16x/48x) | 263|Yes| |DVD: AOpen DVD1648 (16x/48x) | 261|Yes| |HDD: WDC 40.0gb UDMA100 w/8mb Cache | 544|Yes| |Floppy: Alps 1.44mb | 56|Yes| |Modem: Pine PFX01A Conexant 56k PCI v92 | 90|Yes| |Case: Tsunami Virgo Blue 300W | 185|Yes| |Monitor: 17" Philips 107S | 873|Yes| |Keyboard+Mouse 1: Genius Regular Pack | 85|Yes| +----------------------------------------+----+---+ |nForce2= Ethernet/AC3-Audio/USB2.0/FireWire/GF4MX| +----------------------------------------+----+---+ |Total System Cost (Maximum) |3963|NIS| +----------------------------------------+----+---+ |CDRW: Lite-On 48x12x48 | 435| | +----------------------------------------+----+---+ This system is less then 4000, including a Monitor! and a DVD drive all components are much better and newer then your Pentium 4, and I don´t think you can beat it that easy with quality parts! All prices were taken from www.pandas.co.il so i´m sure you can find some of the parts even cheaper!​

leibovic

New member
תגובה...

יש לי בעיה עם חנויות וירטואליות בכלל ופנדה בפרט... אמרו לי שפנדה על הפנים בכל הקטע של שרות... האם כדאי לקנות בפנדה בכלל...?

Sefy

New member
I bought there several times

But it´s not the store, I gave you specific parts, so you can find !other places that sell it, and yes, Pandas service isn´t the best The idea was you can build a GREAT system for 4000 without saving on cheap parts, i´m sure you can print out the file, go to a store and ask them for a price

למעלה