האם זה בסדר לבקש את עזרתכן לסיום הניסוי שלי?

דן דן2

New member
האם זה בסדר לבקש את עזרתכן לסיום הניסוי שלי?

הוא יסתיים באמצע יולי ועד אז אני זקוקה לכמות מאד גדולה של מעשנים שרוצים להגמל או בעלי התמכרות אחרת (כסיסת צפרניים, התקפי זלילה, שוקולד וכד') אני מדגישה מדובר בפגישה חד פעמית חינם בפגישה מכויילת טכניקה לשימוש בייתי בזמן אמת. ניגמלת שנימצאת בתהליך גמילה (מעישון או אחר) יכולה להשתמש בטכניקה בזמן אמת כשהיא מוצאת את עצמה פועלת במצב של "טייס אוטומטי" למשל מדליקה סגריה תוך כדי שחת טלפון, אוכלת שוקולד כשהבית מבולגן, כוססת צפרניים כשהיא מנסה להתרכז וכ"ו. כל אותן נפילות קטנות שיכולות להרוס תהליך מוצלח. כל מי שהתנסה עד כה דיווח על תוצאות מצוינות. ואני זקוקה להרבה מאד משתתפים בניסוי כדי שהוא יעמוד בסטנדרטים מדעיים. ולכן אני פונה אליכן. תודה רבה.

הדס D

New member
כוססת ולא רוצה להיגמל....

הקראתי על זה שיר במפגש שרון צפון האחרון.... תשאלי את זוהר כרמי....

דן דן2

New member
מזדהה מכיוון אחר...

באופן אוביקטיבי אני צריכה לעשות דיאטה, אבל לא בא לי. בהתחלה כששאלה אותי משהי אם הניסוי כולל התמכרות לאוכל אמרתי לא בגלל שאני עצמי עוד לא רזיתי. היא הצליחה לשכנע אותי שהסנדלר יכול להיות יחף, ומאז מגיעות אלי בנות שמרזות ואני נישארת ככה... וזה בסדר... אבל סיקרנת אותי בקשר לשיר...

דן דן2

New member
בהחלט../images/Emo70.gif

ניסחתי בלשון נקבה כי מגיע לנו
שמתי לב שלרוב על עישון מגיעים גברים ועל שוקולד וכסיסת צפרניים מגיעות נשים... מעניין לא?

אפשר לקבל פרטים נוספים בבקשה../images/Emo140.gif

בעלי מעשן מ-א-ו-ד (
) מה קורה בפגישה? איך זה מתבצע?איפה? מתי? תודה
הלוואי והוא יפסיק לעשן..... (אגב הוא מראה נכונות לעיניין והשאלות נכתבו בשמו) בהצלחה
נטע

דן דן2

New member
פרטים בבקשה ../images/Emo13.gif

הפגישה מתבצעת בקליניקה שלי אשר נימצאת במושב גן השומרון שבצומת כרכור. אייך - זה תהליך של NLP בו מזהים את הכפתור אשר מפעיל את "הטייס האוטומטי" (הדלקת סיגריה) ופותחים דרכים חדשות לפעול כשאותו כפתור נילחץ. הטכניקה עצמה לוקחת מספר דקות (כפי שאומר ריצ'ארד בנדלר ממיסדי ה NLP מוחות לומדים מהר, צריך רק לדעת ללמד אותם) הפגישה רובה מכיילת את הטכניקה ומתאימה אותה לאדם הספציפי. סכ"ה כשעה. מתי - אני עובדת בבקרים עד 13:00 או בערבים אחרי 21:00 מצטרפת לתפילה שיפסיק לעשן...
נכונות זו התחלה מצויינת. ותודה לך

היי עדי../images/Emo140.gif

את מאמינה לי שרק עכשיו יש לי זמן להשיב לתגובתך
חשפתי את אישי היקר לפנייתך "על הדרך" מה שנקרא... מקווה שמחר אספיק להראות לו את מה שכתבת. (כרגע הוא נוחר...בגלל הסיגריות
) נשתמע בקרוב
נטע

דן דן2

New member
היי נטע../images/Emo24.gif

בטח מאמינה, אחרי הכל גם לי יש ילדים ועסק...
הרסת אותי עם הנחרות... נשתמע

בהצלחה עדי!!

נשמע ממש מדהים! מודה שאין הרבה מעשנים בסביבתנו אבל אני אנסה למצוא, ושיהיה לך בהצלחה רבה בניסוי-באיזו מסגרת את עושה אותו?

דן דן2

New member
תודה יקירתי!!

לא צריך להתאמץ
אם במיקרה יוצא. בכייף. הניסוי עומד כרגע על כיול השיטה אייך להתאים אותה לכל אחד לשימוש בייתי. זה במסגרת פרטית שלי. בשלב הבא כשהשיטה תעמוד טוב ויהיו לי הרבה ניבדקים (מעל 40) אני חושבת על האפשרות לערב את הסטודנטים שלי (אני מנחה עבודות בנושא בחוג לפסיכולוגיה באו"פ) ואז הם יעבירו את השאלונים לניבדקים ינתחו תוצאות ויסיקו מסקנות. במיקרה כזה צריך לחשוב על קבוצת ביקורת (פלאצבו) מוצלחת אני חושבת אפילו על לפרסם בכתב עת. עד כה ה NLP לא ניכנס לאקדמיה בכוונה בנדלר האמין שזו שיטה להרוג אותו, אני מאמינה הפוך אני מאמינה שאפשר להכניס חיים לאקדמיה
יאללה המעשן הבא הגיע נשיקות

למעלה