האם העוצמות של ה hotbox 1 שלי תקינות או לא?

האם העוצמות של ה hotbox 1 שלי תקינות או לא?

למה אני שואל כי לעיתים קרובות מאוד יש לי שוב פעם ניתוקים אחרי שהיה טכנאי ב 9 לחודש הנוכחי והחליף את ההוטבוקס לאותו הוטבוקס ונראה שאין והתקלה ממשיכה לה

אם ככה אז מדוע יש נפילות לעתים קרובות

כמו נגיד כשמישהו מתקשר אלי לבית אז כשאני עונה בטלפון האלחוטי ההוטבוקס מפעיל את עצמו מחדש, וגם קורה כשמזיזים את ההוטבוקס הוא מפעיל את עצמו מחדש, ממש כמו שמאתחלים אותו, כל הנורות נדלקות ואז מתכבה ונדלק מחדש, לאט לאט אחד אחרי השני, ויש לציין ששום כבל שמחובר להוטבוקס לא רופף הכל מוברג ומוכנס טוב, ככה גם לשקע החשמלי, וכבר היה אצלי טכנאי חשב שהיתה בעייה בהוטבוקס אז הוא לקח את ההוטבוקס הקודם ושם לי אותו אחד רק אחר של מישהו שכבר השתמש בו
&nbsp
אני פשוט לא מצליח להבין איפה הבעייה אם העוצמות תקינות

rafid1

Active member
מנהל
הכי פשוט תבקש שיחליפו לך בהוטבוקס 2. עדיף.

כדאי גם לנסות להחליף ספק מתח.

זה לא עניין של הוטבוקס זה ספק המתח

עושה את כל הצרות כי כשנוגעים בו אז ההוטבוקס מפעיל את עצמו מחדש אני בידיוק איתם מול הקו

rafid1

Active member
מנהל
אז שיחליפו גם לך להוטבוקס 2.... זולל פחות זרם...

אני די בטוח שהם לא היו מחליפים לי להוטבוקס 2

כי זה לא עובד אצלהם ככה הם תמיד יבואו ללקוח שלהם אנחנו סתם לא מחליפים כי צריך סיבה מוצדקת וכבר נתקלתי בזה בעבר אם היה אפשר היתי עושה אבל תכלס מספיק לי הוטבוקס 1 לא בוער לי ה 2 העיקר שהיהי גלשיה טובה נורמלית בלי ניתוקים זה הכל

קיצר עדכון אחרי השיחה מול תמיכה טכנית ומחלקת הנדסה

אז אחרי שפעם הראשונה הגעתי לתמיכה הטכנית ספירתי להם את תיאור התקלה.
ואז אמרו שיחזרו אלי ממחלקת הנדסה, אז כעבור חצי שעה 40 דקות אחרי שחזרו ממחלקת הנדסה. עברו איתי על התיאור התקלה, ותיאמו לי טכנאי ליום רביעי הקרוב אחר צהריים. אז מדוע לא לתאם ישר טכנאי במקום להעביר את הפנייה למחלקת הנדסה חחח, עד עכשיו לא נתקלתי בדבר כזה

למעלה