האם הסמינר הקרוב הוא גימיק מסחרי ?

ariegur

New member
J.B, הוליווד רוצים פרסומת, לא השווא

ה. אריה (מצטער שהקפצתי בגלל ה"ה")

בשיחה טלפונית בקשתי שלא!

שלום לאור הכמות המרשימה של הנרשמים, ומתוך המודעות ליכולות של המקום, ברור כשמש שלא היה ואין לנו עניין בהצפה (בקיצור לא חסרים לנו חברים למלא את השורות האחרונות...) בשיחת טלפון שהתקימה לפני שבוע או יותר עם רן, הוא העלה את הנושא ושאל. השבתי שאני מבקש שלא, ספרתי לו על הצפיפות והיה לי ברור שהנושא הובן. צר לי שהדבר נעשה! מתוך אחיזה בגישה שחופש הביטוי לקולמוסו הוא אור לרגליו, נהג רן על פי שיקול דעתו ופרסם. נראה על פניו שהתועלת בידיעה ברורה. האם יהיה נכון לבקש ממנו לשאת גם בתוצאות במידה ותהיה הצפה? אני תקווה שדבריו לא יפורשו כהזמנה לכל ורק מי שנרשם אכן יגיע. (מלבד אולי בודדים שיכולים לבוא מפריס...
) אני תקווה שנגיע לערב הזה בשלום ונעבור אותו בכיף.

ariegur

New member
אני משוכנע שאחרי המאמצים שהשקעתם

ובמיוחד תומר, זה יהיה ערב מוצלח. אני מאוכזב לגבי ההשוואה, שכן אם אתם רוצים לערוך השוואה שכזו הייתם צריכים לפרסם מראש מה ואיך - מחטף בנושא הזה לא נשמע טוב. אבל מה שלא יהיה, התרשמות מציודים טובים, גם אם לא יהיה בזה ערך "השוואתי", תמיד תתקבל בברכה - לפחות על ידי. אריה

אוי הניסוח הניסוח ורק הניסוח

איפה מחטף ולמה מחטף ומי חטף לך משהו, מה לא טוב , בחיי שאני לא מבין. ואני כן מצוי בפרטים של הדיסקים ושל הציוד ושל עוד, באמת לא יודע איזה מחטף קיים כאן. מוטי

ariegur

New member
מוטי,

אם רוצים לערוך לנו הדגמה השוואתית, לא צריך לשמור זאת בסוד ואפשר לשתף אותנו בכל פירטי ההכנה. אולי יש לנו הערות לגבי איך צריך להכין את ההשוואה ? ולמה אני, בתור חבר פורום צריך לשמוע על ההשוואה דרך העיתון ? שמעתי שמועה, מזכיר לי את מרווין גיי ז"ל. אריה

הכתבה והיחצנות כביכול, אולי פגמו

במשהו שמישהו ניסה ומנסה לעשות. לדעתי תן קרדיט מינימלי למי שטרח והכין. אולי זה לא יהיה מבחן ההשואה האולטימטיבי אך בהחלט יהיה בו משום טעימה והשוואה בין שני מקורות איכותיים ושני פורמטים שונים. הרבה חברים רוצים לשמוע משהו מתוך הדי וי די אודיו ומה כל המהומה בגין העיניין וזו הזדמנות נאותה לחשוף חברים לנושא. שוב, אריה באמת, תן קצת קרדיט, מספר חברים מאוד מצומצם ואולי רק שניים אכן טורחים ימים כלילות. יאללה שיהיה סופ"ש כייפי מוטי

מעניין דעתם של מיכאל וארנון

האמת שאני משתתף פאסיבי אך צופה קבוע אקטיבי, מספיק אקטיבי כדי לדעת את כל הפרטים. האמת שגם לי נראה תמוהה ואף מיותר להציף את המקום. כל גדילה צריכה להיות מבוקרת ולא המונית. האמת שתמהני באיזו זכות פירסם רן לוי את העניין ותחת איזה אינטרס??? תגובות בשמחה. נ.ב מיותר לציין על המלצתי להוצאה המחודשת של לילה באופרה מאת קווין. מעולם רפסודיה בוהמית לא נשמע כך.

שי ז.

New member
הנקודה אינה הגדילה

אלא אם למישהו פרט למארגנים יש זכות לפנות לקהל הרחב ולהזמין בצורה גורפת ולא מבוקרת אנשים לסמינר פרטי. ברור שלמארחים יש אינטרס שהרי הם גוף עיסקי אבל הם התחייבו לדבר מסוים וחברה שמכבדת את עצמה צריכה לעמוד במילתה. זכותו של כל כתב וגם של הוליווד עצמה לפרסם כתבה בנושא לאחר הסמינר לצרכי פרסום או לכל צורך אחר אבל בטח לא לפני כי אז האירוע יהפוך לבלגאן אחד גדול שהנזק בו יהיה גדול מהתועלת. ברור שיש לכולנו אינטרס שהפורום יגדל ויתחזק אבל לא במחיר של הרס דבר שתומר ומיכאל עמלו עליו שעות רבות. לדעתי הכניסה לסמינר צריכה להיות אך ורק לפי רשימת הנרשמים ומי שקרא את הכתבה ומעונין לבוא שיפנה למיכאל או לארנון ויבקש להירשם. אני בטוח שאף אחד לא יידחה ללא סיבה וכך נוכל לשמור על אוירה ענינית וטובה. שי

ariegur

New member
גם פה התקשורת אשמה ../images/Emo35.gif

רן לוי הוא עיתונאי והוא מפרסם מה שהוא חושב לנכון לפרסם - ושימשיך כך. אם מישהו חשב שהנושא לא לפירסום, הוא היה צריך לחשוב למי הוא מוסר אינפורמציה. אבל כנראה, ואני לא בקיא בפרטים, מישהו חיפש פירסום. אריה

boazj

New member
מפגש הפורום

כצופה אקטיבי אך משתתף ... אני מזדהה עם כל הנאמר כאן. בהחלט יש מקום להגבלה על מספר משתתפים באם המקום אינו מתאים למטרה זו. ניתן להגביל את הכניסה במקרה זה רק למשתתפים שנרשמו מראשת בבחינת כל הקודם זוכה. או לחיב רישום לפורום. אני סבור שכל פרסום על הארוע, מחיב הדגשה שנדרש רישום מוקדם. הדבר נאמר במפורש, ולפיכך אין למי שיגיע ללא רישום, באם תהיה בעיה של מקום, אלא להלין על הפרסום המוטעה, במידה והיה כזה. להתראות ....

freddi

New member
שלום לכולכם, רן סיפר לי שלשום

על הסמינר. נרשמתי, וחשבתי לבא. ברור לי שהוא עשה זאת מכוונה טובה. לאחר שקראתי כאן על הצפיפות הצפויה, אני מוותר על התענוג.
anyway, יש לכם פורום נחמד, ואלי אופיע מדי פעם. ביי :)

eyalpor

New member
פרדי,

אם אתה קורא את ההודעה, אולי תגיד לחברי הפורום את דעתך לגבי כבלי חשמל: עושים שינוי או לא עושים?

freddi

New member
כבלי חשמל? מה השאלה! המצאת המאה!!

ואני רציני, ובטח אחרי שקניתי כבר 5 כבלים!http://cgi.audioasylum.com/systems/291.html

eyalpor

New member
שלחתי לך כבר ב- 5/12. בדואר רשום ..

אם לא קיבלת צור איתי קשר.

רייטינג זה עדיין לא ידיעות אחרונות

לדעתי, יותר אנשים התרעמו פה על כתבתו של רן מאשר אלו שיגיעו בעקבותיה... שלא תבינו לא נכון - רייטינג עיתון מצויין, כמו גם כתבותיו של רן, אך לא נראה לי שכמות קוראיו של העיתון בכלל ושל רן בפרט היא זו שתסכן את קיום הסמינר.

למעלה