האם הסמינר הקרוב הוא גימיק מסחרי ?

ariegur

New member
האם הסמינר הקרוב הוא גימיק מסחרי ?

רן לווי מפרסם היום בעיתון רייטינג קריאה לכל קוראיו לבוא לסמינר הקרוב של פורום אודיופילים בתפוז ולהכריע בשאלה האם נגן DVD איכותי טוב יותר מנגן תקליטורים איכותי ידוע. אין שום איזכור של יצרנים - זה לא שאני מסתיר איזו אינפורמציה. אבל מרשים לי לנחש מי נגד מי ? ריח רע מאוד עולה באפי. אריה

shaby_b

New member
האם קריאתו של רן לוי לא תוביל../images/Emo18.gif

לצפיפות נוראה בחנות בהרצליה?

שוקי.

New member
ערבשהיה אמור להיות מפגש

נין חנרים חלקם קרובים חלקם וירטואלים יהפוך לארוע צפוף ורועש. להכין מהר עוד 1000 דיסקים.

אלכסי

New member
אני לא מאמין

שלום שוקי אני חושב שלא לזה התכוון אריה, אבל אם אנו כבר פה : אתה נגד זה שיבואו עוד 1000 איש שזה מעניין אותם ? ואולי 400-500 מהם יצטרפו לפורום ? הרי כל הזמן דובר על גדילה אולי תמצא שם 10 שיעניינו גם אותך ?

שח_מט

New member
זה רעיון טוב בתנאי שתנאי המקום

מתוכננים ל 500 ולא ל- 150 מיכאל כבר "התלונן" שהם תיכננו 120 ויצא 150, לא? אולי אני אפנה את מקומי...זה עוד לא סופי!

ariegur

New member
היי אלכסי,

באמת לא חשבתי על הקטע של הצפיפות, אבל מטריד אותי שרוצים ש"נכריע" במשהו מבלי שמספרים לנו על כך בפרטים מראש. אריה

אלכסי

New member
מה הבעיה להכריעה זה כמו להפסיק

לעשן אני עושה את זה אחרי כל סיגריה

ניסים ב.

New member
שתי גישות לנושא

האחת אומרת שאנו קהילה קטנה יחסית וסגורה אשר בה אנשים מכירים אחד את השני וכך נשמרת האינטימיות. הגישה השניה היא שחוג זה צריך להתרחב על מנת לצבור כוח והכרה ע"י הגופים המסחריים. אני אישית חושב שכדאי שיהיו הרבה אנשים. לשאלה האם הסמינר הוא גימיק מסחרי ? אני לא חושב וגם אם הייתי חושב לא הייתי עונה בחיוב ע"מ שאנשים לא יפרשו. יום טוב ניסים

hal9k

New member
גם אין מי יודע מה רייטינג

ל "רייטינג" . כנראה שמרבית מ 100 קוראיו משתתפים בפורום זה, אז כנראה שאין לכם מה לדאוג...

לא. ממש לא.

הפרסום של רן לוי ברייטינג לא נעשה על דעתי ואני לא בטוח שנעשה על דעתם של תומר ומיכאל. גם כך יש יותר אנשים רשומים ממה שמקום יכול להכיל. ההשוואה אינה הולכת להיות בין נגן DVD איכותי למכשיר CD, כי אם בין נגן DVD-audio המנגן דיסק DVD-Audio לבין נגן CD המנגן דיסק CD של אותה היצירה.

ש.פ.ד

New member
פרסום ברייטינג

א. האם מחקת קודם הודעה שלי בעניין? ראיתי אותה בפורום ואח"כ היא נעלמה ב. לא השוואה הוגנת - בין ה- CD לבין ה- DVD-A עברה ההקלטה הבסיסית שלב של remastering שההשפעה שלו על האיכות של המוסיקה גדולה לא פחות משל הפורמט המנוגן (בהנחה שמדובר לא באותה היצירה אלא באותה ההקלטה - אחרת בכלל אין בסיס להשוואה) עדיין מעניין לשמוע. יכולנו להוסיף למבחן גם תקליט...

J.B

New member
WHAT DONE IS DONE../images/Emo35.gif

ואת הנעשה אין להשיב..?? אני דווקא בדיעה שמה שיכול להיות יפה בסמינר זה שאנשים ש"מכירים" זה את זה וירטואלית זמן ממושך ובאופן די אינטנסיבי, יפגשו פנים אל פנים. אני מצפה לסמינר מתוך תחושה שאני הולך לפגוש אנשים שאני בעצם מכיר, אפילו שמעולם לא פגשתי אותם... הסמינר אינו פרטי , אבל הוא היה מיועד לקהילה שאליה כל אחד יכול להצטרף. כולנו ראינו ורואים, שמי שלא משתלב בקהילה מבחינת הלך הרוח שלה, נפלט ממנה במוקדם או במאוחר. מהבחינה הזאת, פתיחת הסמינר לקהל הרחב, תפגע בתחושת ה"משפחה" של חברי הפורום. אני לא מתייחס לנושא הצפיפות והבלאגן שיתכן ויהיו: יותר חשוב בעיני תחושת השותפות שתאבד... אם רוב חברי הפורום חושבים כמוני, צריך בזמן הקצר שנשאר עד לסמינר לחשוב מה ניתן לעשות כדי למנוע מהסמינר להפוך להפנינג המוני. חשוב לשמוע גם מה דעתם של נותני החסות (הוליווד) לעניין, מכיוון שהתניית הכניסה ברישום מוקדם בפורום לאחר שכבר פורסמה "הזמנה" לציבור בתקשורת, יכולה לפגוע בתדמיתם (ואולי אפילו יש השלכות חוקיות). רן, מדוע אתה לא עולה לפורום ומסביר את ההודעה שלך ? גם אם לדעתי טעית, אני מעוניין לשמוע את שיקולייך. אני משוכנע שאתה אוהב את הפורום וכוונתך היתה חיובית, אולי תשכנע אותי שאתה צודק ואני טועה. יש לי גם דיעה לגבי ה"מבחן" שאליו הוזמן הציבור, אבל כרגע זה משני בעיני. את דעתי בעניין זה אפרט מאוחר יותר. J.B

J.B

New member
ארנון, לגבי ההשוואה:

אם המטרה היא השוואה בין הפורמטים, האם לא יהיה הגיוני ששתי הפורמטים ינוגנו במכשיר ה- DVD-AUDIO (הוא הרי יודע לנגן גם CD רגילים...) רק כך ינוטרלו השפעות הציוד השונה. כל צורה אחרת של בחינה חסרת כל ערך:אם נרצה להשוות בין הנגנים , נצטרך לעשות זאת על ידי ניגון אותה המדיה בשניהם (ואת זה לא נוכל לעשות, כי נגן ה-CD לא ינגן את הפורמט החדש...) ואם רוצים לבדוק את ההבדלים בין המדיות, יש לעשות זאת בדיוק באותו הציוד. (וגם אז יש לקחת בחשבון את מה שאומר ש.פ.ד...) בקיצור,ככה לא בונים השוואה...

ש.פ.ד

New member
תמיד צריך לקחת בחשבון את שאמרתי../images/Emo8.gif

מצד שני, כל מכשיר משמיע בצורה הטובה ביותר את המדיות שלהן תוכנן. אמנם מכשיר DVD-A "יודע" לנגן CDים (וחלקם אפילו יודעים היטב), אבל עדיין - נגני CD יעודיים עושים זאת טוב יותר! כדי שהמבחן יהיה הוגן ככל האפשר, צריך לשמוע את אותה הקלטה בשני פורמטים, כאשר כל אחד מהפורמטים מושמע בצורה הטובה ביותר - דהינו, על-ידי נגן ייעודי. ניחוש שלי לגבי התוצאות - לא יהיה כל הבדל "מהותי" ולכל אחד תהיה העדפה סובייקטיבית שלו (ועל טעם הרי אין להתווכח...)

למעלה