האם הנציחו את מייק בצרפת ???

מיכל שמ

New member
שלום אורלי

אם אינני טועה כבר שאלת וכבר ענינו שאם את מתכוונת אם הנציחו אותו ע"י קריאת רחוב או משהו דומה על שמו , אז התשובה היא לא .

orlym10

New member
הנצחה מסוג אחר..

מיכל היי, שאני סקלרוטית אמרתי כבר ?? בכל אופן האם באיזה שהוא אופן יש התיחסות למייק?? אני אנסח את השא' אחרת ,האם ידוע לך אם יש בצרפת מוזאון ליוצרים מתחום המוסיקה?? האם ידוע לך על הנצחה של מוסקאי\זמר בצרפת - כמו אידית פיאף ? דלידה וכו' ??? מה עושים הצרפתים למען הזכרון של מייק ??? ראיתי שהוציאו DVD , האם יש עוד דברים שנעשו ??? לתשובתך אודה.

חנן555

New member
בטח שהוציאו dvd של מייק ואני מחכה לעוד dvd א

אחד חדש עם 24 שירים נוספים ואני לא מבין למה לא חושבים בכוון הזה לעשות לפחות עוד dvd עם 24 שירים אחרים

חנן555

New member
ואתם צודקים אני נידנדתי לכם הרבה בענין הdvd

אני יודע את זה אני מנסה לשכנע אתכם שצריך עוד וללא הצלחה כרגע עוד פעם יתכן מאוד שלכם המעריצים האמיתים והותיקים יש כמה די וי די עם בדיוק הקליפים שאני רוצה ומעונין אז לא איכפת לכם אם יש או לא dvd חדש אבל לי איכפת כי לי יש רק את קיסורה שקניתי בחנות המוסיקה ואני מרוצה מאוד מאיכות התמונה והקול זה משהו משהו ובאמת במחשבות שלי יוצא 2 dvd עם 25 או 27 קליפים משהו מיוחד וענק ואני באמת באמת לא מבין למה במציאות זה עדין לא מתגשם הרי זה אפשרי במצאות יש למייק נגיד 52 ק כי שוב אני מרוצה מ הdvd קיסורה אבל זה לא מספיק לי ואני יהיה יותר בהרבה מרוצה עם יצא עוד לחניות ואני מתפלא שאתם לא מסכימים איתי בענין קשה לי להאמין שאתם חושבים אחרת ממני בענין הזה כי זה משהו שיכול להתבצע במציאות באמת אין לי ספק בכך השאלה מתי זה יתבצע שאני כבר לא ארצה וואימאס לי לגמרי אז זה יצא אבל עדין מחכה

למעלה