האם המשחק מכור?!

האם המשחק מכור?!

היי לכולם, אני לפעמיים קוראת בפורם הזה ,אני גם מעט רואה את התוכנית ,רק שממש אין מה לעשות,לאחרונה (עקב בחינות מרובות שמחפשים מה לעשות העיקר לא ללמוד)צפיתי קצת יותר וגם כעת,השאלה שלי היא,האם ההפקה אחראית לתוצאה הסופית ומחליטה מי ינצח? לפי מה שראיתי ,אלירז בהחלט אדם ישר ,הגון, אמיתי..אבל בימי השדור בערוץ 2 ,תמיד דואגים להוציא אותו לא בסדר..והיום ראו זאת הכי הרבה,לא הראו הרבה דברים שסער לדוגמא עשה או איילה לא מראים בשדור את ההתנהגות הלא הולמת של סער כלפייה ,העיקר שהוא מתיימר להיות הישר והנחמד ,איילה בכלל שלא נדבר על המשחק שלה ויאמר לזכותה על כך...(לא בפן החיובי) דאגו להראות את אלירז רכלן,שמרכל על האנשים שאיתם היה הכי בקשר פותנה וגואל..ולא הראו באמת את הסיבה שלו.. גם בזמן השידור אם לא שמתם לב הפסיקו את השדור לאחר שהראו 3 הדחות ועברו לפרסומות..וכשחזרו...לא שמתם לב שאפילו ארז טל היה מופתע בעצמו וקצת גימגם שאמר מי המודחים. (או שרק אני ראיתי את זה?) בכל אופן..חבל שלא נותנים לצופים באמת להחליט את מי לראות ומה לראות..למה לסמס כל כך הרבה?מישהו בכלל מתייחס לזה?הרי האישו פה זה כסף...!! אבל ככה זה בארץ..חייבים להרוס את המעט שטוב....והכסף משחק תפקיד.. אני בכל אופן הייתי שמחה אם אלין ואלירז ישארו וכך צריך להיות..כי נמאס לראות התעסקויות בשיער מתמיד ופוזה למצלמות ומי שאוהב את זה ,אז בבקשה..כנראה הפכנו לחיות בעולם..שהוא ריאלטי שטוב לנו עם צביעות ולא לקבל אמת בפנים... המשך ערב טוב...

למעלה