האם הייתם קונים מהנ"ל רהיטים ?

האם הייתם קונים מהנ"ל רהיטים ?

משתתפי השרשור יקבלו פירוט מימצאים ומסקנות מהכתב שיסייעו להם לעמוד על אמינותו של הנ"ל, ואולי גם אחרים.

שימו לב לצורות המגוונות באזור העלי

קישוט/קיפוח - קריא/לא קריא - קמור/חסר קמר - תפוח/מרוקן - מפנים ימינה/מחסיר הפנמה.

וואו', איזו התנפלות על הרהיטים שלו.

טוב, רמז! אז אני קניתי ממנו רהיטים מבלי לבדוק את כתב ידו והוא, איך לומר, מרוב שהוא רגיל לשקר הוא גם שיכנע את עצמו שהוא אמין. הוא כבר מזמן לא יודע מתי הוא אומר אמת ומתי הוא ממציא. בכל אופן, זה רק הספיחים 'הפיקנטיים' של אדם שהתנער מהתחייבויותיו, שהשתמש כנראה בכסף שקיבל למטרות אחרות, דחופות יותר, ולא סיפק עד היום ( שנה וחצי ) את הרהיטים שקנה ממנו ושילמו עליהם. הפירוט המסודר של התסמונת הלא אמינה ממתין למשתתפים.

הרהרנית

New member
לכאורה מפתיע

הכתב . נראה לי בהתחלה כתב של אדם אמין , לא התחבר לי הונאה במקרה הזה. אולם במבט יותר מדוקדק ראיתי איזשהיא הפכפכות. האם יכול להיות שזה בגלל רצון חזק לתת? יחד עם צד של פזיזות וחוסר עקביות? מה שאולי יוצר מצב של איבוד ענין ולקוח כשיש מידה של מורכבות בעיסקה? סתם מסקרנות, האם הגשתם תביעה נגדו?

טוב, גם לי הוא נראה סופר אמין וניתן

לראות בכתב את מה שהוא מקרין ואולי גם משוכנע בעצמו. הפכפכנות וכד' זה נכון, פחות בגלל רצון חזק לתת, שגם זה מודגש אולי בגלל צורך להרשים. לדעתי זה רצון לבלוע בבת אחת יותר ממה שהבטן והתשתית מסוגלים לעכל ( כסף/מין ). תקבלי את הפירוט המלא. הגשנו תביעה נגדו וזכינו, אך כסף עוד רחוק היום שנראה, אם נראה.

למעלה