האם האתר תיק דבקה

מצב
הנושא נעול.
האם האתר תיק דבקה

האם האתר תיק דבקה
מוכר לכם ? מה מידת האמינות שלו? לפי מה שהוא כותב שם הייתי קונה פוטים בכמויות 1. הוא כותב שהמזל"ט היה עם 5 ק"ג חומר נפץ בדרכו לבקר בתל אביב 2.הוא כותב שטילים ארוכי טווח של 450 ק"מ נמצאים ברשות החיזבללה והם ממוקמים על הגבול הפנימי של סוריה הנושק ללבנון ,כך שלאחר השיגור ,מיד יכנסו בחזרה לתוך סוריה ולא יופצצו 3.הוא כותב שכל ירי הטילים מנוהל ע"י הסורים ממפקדותיהם כולל אספקה מתמדת של טילים על גבי חמורים וסוסים 4. בקיצור הוא כותב וכותב וכותב וכותב זה אמין ? מי עומד מאחורי האתר? לפי מה שהוא מפרסם נראה לי שראש אמ"ן לשעבר או לפחות ראש המוסד

חיל צו 8

New member
שטויות במיץ

האם האתר תיק דבקה
מוכר לכם ? מה מידת האמינות שלו? לפי מה שהוא כותב שם הייתי קונה פוטים בכמויות 1. הוא כותב שהמזל"ט היה עם 5 ק"ג חומר נפץ בדרכו לבקר בתל אביב 2.הוא כותב שטילים ארוכי טווח של 450 ק"מ נמצאים ברשות החיזבללה והם ממוקמים על הגבול הפנימי של סוריה הנושק ללבנון ,כך שלאחר השיגור ,מיד יכנסו בחזרה לתוך סוריה ולא יופצצו 3.הוא כותב שכל ירי הטילים מנוהל ע"י הסורים ממפקדותיהם כולל אספקה מתמדת של טילים על גבי חמורים וסוסים 4. בקיצור הוא כותב וכותב וכותב וכותב זה אמין ? מי עומד מאחורי האתר? לפי מה שהוא מפרסם נראה לי שראש אמ"ן לשעבר או לפחות ראש המוסד
שטויות במיץ
אתר טיפשי שממציא שקרים

sandbird4

New member
כל האמת על אתר תיק דבקה פה

עוקב אחרי האתר תקופה ארוכה
70-80% ממה שנכתב שם הם אמת לאמיתה בד"כ....לתשומת ליבכם.
כל האמת על אתר תיק דבקה פה
האתר היא מיזם של העיתונאי גיורא שמיס שהיה פעם כתב חוץ בארץ. בתחילתו הוא היה התשובה לצנזורה הישראלית כי הוא היה מפרסם חוץ ממעשיות דבקה (נגיע לזה בהמשך) גם כמה דברים שהצנזורה לא אישרה לפרסם במקומות אחרים. בנוסף מידי פעם גיורא מזמין כתבות מעיתונאים ידועים יותר ופחות בארץ והם קופצים על המציאה לפרסם בדבקה את מה שהעורך בעיתון הרגיל שלהם לא נותן להם לכתוב עליו (בעיקר פרשנות אישית). השיטה של גיורא היא די פשוטה (ולא מקורית): להמציא מעשיות ולשטול אותן בתוך עובדות שחלקן נכונות וחלקן נראות הגיוניות. למשל גיורא תמיד יפרט שמות של מקומות אבל לפעמים הוא מציג את מיקום המקומות בצורה שלא תואמת למציאות, למשל כותרת שעדיין נדמה לי נמצאת באתר שטוענת שחדרה אינה קרובה לים התיכון. אחת החולשות הנוספות שלו הם השטות של "מקורות תיק דבקה באיראן" שזה ממש נשמע לא מקצועי ולכן כיום הוא פחות כתוב את זה בכתבות (קיבל קצת שכל). לפעמים הוא קונה כתבות מאיזה עיתונאי אחד שממש כותב יפה מאוד ולעניין וגם יש לו הבנה טובה מאוד של המציאות. אני מת לדעת מי זה העיתונאי הזה! לפעמים זה מצחיק לראות את הכתבות שלו ליד הכתבות של גיורא שכל אחת מהן סוטרת את השניה. כיום דבקה נמצא תחת פיקוח של הצנזורה אחרי שהם קיבלו את ההצעה של המדינה לאתרי חדשות באינטרנט לקבל תעודת עיתונאי תמורת צנזורה. לגבי "ההצלחה" שלו: כשהוא זורק הרבה אבנים לנהר אז לפעמים הוא חייב לפגוע אבל היו לו גם מלא כשלונות. אנחנו עדיין זוכרים את סירת המחבלים מחוף נתניה ועוד בדיחות דבקה אחרת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה