האם האגיס צימצמו את מספר הטיטולים

• פותח הנושא cr
  • פורסם בתאריך

cr

New member
האם האגיס צימצמו את מספר הטיטולים

בחבילה?.... חבילת ה- S/M היתה 70 יחידות והצטמצמה.... סיפרו על זה?...

cr

New member
זה עדיין כות קטנה מ- 70 במחיר גבוה

העניין הוא שזו ממש רמאות- אם לא אמרו כלום ועל אותו מוצר כביכול אני פתאום קבלת פחות...

יעל של 4

New member
כן, גם לי נאמר בסופרפארם

שהאגיס הקטינו את כמות הטיטולים בחבילה. למען האמת אני חושבת שהם יקרנים מאוד, החבילות הטובות שלהם החומות יש בהם 42 טיטולים בסכום של כמעט 65 שקל. בחבילות הירוקות הקטינו ל 50 בשקית במחיר של 59 שקל. הם כאילו עשו לנו טובה והורידו את המחיר (היו מבצעים לאחרונה של 50 שקל לחבילה) אבל בעצם הקטינו את הכמות. רמאים ויקרנים. למעשה אני צורכת המון טיטולים בגלל התאומות אבל אני בד"כ קונה את החבילות ג'מבו של פמפרס שגם הם יקרות. החודש קניתי האגיס רק בגלל מבצע הספות של פו היו לי בבית ספות והיו כבר קרועות, רציתי להחליף בחדשות. אבל החל מהחודש הבא חוזרת לפמפרס. כמות הטיטולים שם גדולה יותר בכל חבילה. חברות הטיטולים יודעות לעבוד עלינו. יעל

רותי ע

New member
תלוי בגודל, בגודל הזה לכל החברות

יש 56 (ואולי כבר פחות לפי מה שאת כותבת). אבל טיטולים עשו מבצע והגדילו את הכמות באריזה. משתלם...

ashlaya

New member
../images/Emo32.gifטיטולים ואיך שהרווחנו בגדול!

סתם לספר לכם איזה כייף ואיך חסכתי 150 ש"ח אבל הכי חשוב לי לכתוב את זה כי הבנתי שיש אנשים שלא יודעים מה מגיע להם אז נסתעי לקנות טיטולים בקוסמוס ועל המדף כל הטיטולים במידה של עדי במחיר 18.4 כמובן שלקחתי "כמעט" הכל כי עדיין לא היה לי נעים... אז השארתי 2 על המדף ולקחתי 6 הקופאית הבינה שזה טעות שלהם אבל החוק מחייב אותם למכור לי במחיר המצויין על האריזה האחראית משמרת קצת נסתה להתווכח שהרי ברור שזה לא הגיוני אבל...למה שיהיה לי ברור ש 8 חבילות מצויינות עם המחיר הנ"ל אז...אחרי שהקופאית הבהירה לה את החוק קיבלתי 6 חבילות במחיר 18.4 לאחת!!! כן ירבו טעויות שכאלה!

לא קשור לחיתולים אבל...

כנראה שאין חוק שמחייב להודיע על הפחתה בכמות. אותו דבר קרה עם אבקות הכביסה. הורידו מ 1.5 ק"ג ל- 1.25, וכמובן שהן נמכרות באותו מחיר. לא רמאות?

המלצה שלי: פנו בתלונה לעיתון

לפני כמה ימים התפרסם סיפור דומה על אוסם, שהקטינו את אריזות הביסלי והבמבה, כשהמחיר נשאר זהה. בעקבות הפרסום בעיתון הודיעה החברה שהיא תחזיר את האריזות המקוריות.

Rשף

New member
וגם הוגשה תביעה

אני לא בטוח שיש חוק מפורש, אלא מדובר על הטעיה באופן כללי.

cr

New member
הם קצת יותר ארוכים ואז הכל נוזל....

באסה, גם שילמתי יותר וגם לא מתאים למרות שזה אמור היה להיות באותה מידה... מחר נחליף...

my guy

New member
לא רק שהם הקטינו את הכמות

הם גם שינו משהו בחומר החיתול וגיא רגיש בצורה מפחידה לחיתולים שלהם עכשיו. גם את זה הם לא חשבו לנכון להגיד לאף אחד

הטטולים יותר דקים ועשויים מחומר

פחות נעים למגע. בהתחלה חשבתי שמדובר בזיוף ואז גיליתי שיש לי עוד כמה כאלה חבילות בבית (קניתי כמה חבילות בגלל הספה של האגיס)

מדובר רק על הטיטולים באריזה האדומה

של האגיס. החברה הודתה שהיא אכן שינתה משהו בצורה ובהרכב של הטיטול, והרבה הורים התלוננו על האיכות הירודה. לכן, מומלץ בחום לקנות את הטיטולים באריזה הירוקה הרגילה (שאותם לא שינו) ולהימנע מאלה באריזה האדומה. בכל מקרה, גם האגיס וגם טיטולים הורידו את כמות הטיטולים שבאריזות שלהם ולא שינו את המחיר, כמו גם במקרה של אוסם עם במבה ועוד כמה חברות. ב"עסקים" עלו על העניין, והחברות הבטיחו ליישר קו - או להוריד מחיר או להחזיר את הכמות הקודמת/המשקל הקודם.

לא! אני דווקא מדברת על הטיטולים

באריזה הירוקה-שינו אותם הפסקתי לקנות את האריזה האדומה-סתם יקר! אני עדיין לא רוטשילד!

אני חייבת להודות שלא שמתי לב לזה

אני שמה עכשיו לרועי טיטול רק בלילה, כי הוא כבר גמול ביום יש!! כל הכבוד לו!!! ולא שמתי לב לשינוי.

למעלה