האם ג'קי בדרך למליון?

האם ג'קי בדרך למליון?

שמתי לב שיותר ויותר אנשים מתחילים להעריץ את ג'קי בפורום ומחוצה לו. בלי להשוות לאלירז גם ג'קי מתחיל לצבור אהדה משבוע לשבוע. ולפתוח פער על מתמודדים אחרים.

נוי710

New member
יש מצב שכן

היא התחילה קצת לצאת מהבאסה ולהיות יותר אם האחרים

אלירז וג'קי מהתחלה פיבוריטים חזקים

למרות שבעונה הראשונה גם יוסי היה חזק ובסוף לא זכה אין לדעת

נוי710

New member
אני חושבת שליאם

נכון שיש הרבה אנשים שלא אוהבים אותה בלשון המעטה אבל ממה שנראה יש עליה הרבה דיבור גם בפורום וגם מחוצה לה היא מעוררת די ענין גם אם זה לטובה או לרעה ואני חושבת שיש מצב שתגיע רחוק מה שאני כן בטוחה שהיא תעמוד כל שבוע להדחה

שזטערי

New member
גם שפרה עמדה כל שבוע להדחה ובסוף זכתה.

לט שאני מצדדת בליאם, עדיין לא גיבשתי דעה עליה.

לא סלב

New member
עד היום דנה הוכיחה איכויות שאין באף אחד שם

למרות ההופעה החיצונית המקוממת שלה. גם מי שסלד מההופעה שלה מתחילת העונה הפך למעריץ שלה. ג'קי מזכיר את אלירז וכצפוי לא בוחרים שנה אחרי שנה באותה דמות אלה במישהי שהיא שונה אבל בעלת איכויות .

באם אתה חושב שלדנה איכויות שאין שם לאף אחד

מדוע אתה כותב........עם כל הצער לפי מה שאני מתרשם היא כולה פוזה רעש וצילצולים לא מבחין בשום איכות

אין לה שום איכויות אם על ההתחלה בחרה להדיח

את אלעד.דבר שני כבר בימים הראשונים עודדה את סיוון סיוון אברהמי לזרום ולהתחבר עם עמיר מכוון שברגע שהם זוג היא יודעת שהם הופיכים לכוח ולכן גם למטרה .המניע שלה להעלות אותם לגריל .

תסתכל על דנה הערב כאשר לדיה מספרד תיכנס

דנה תקבל חררה.עד עכשיו היא חושבת ששלה הכי גדולים בעולם.הערב היא תרגיש שהיא חייבת דחוף עוד ניתוח.

shani7700

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני לא נושמת זה חזזקקק

ג'קי הוא אלירז של העונה הנוכחית,

כפי שקרה עם אלירז בעונתו, כך גם ג'קי, במידה ויועמד להדחה בידי אחרים, הקהל בבית ישאיר אותו, וכמובן החלק החשוב הוא בגמר מכיוון שירצו שיזכה, לכן אני מאמינה שג'קי ייקח את המיליון.

תותי 40

New member
ג'קי חמוד מאוד ואני מאוד מחבבת אותו

אבל אין מה להשוות בינו לבין אלירז בשום היבט - אלירז חריף, דעתן, מתנסח היטב, חכם מאוד, עומד על שלו, רהוט, ובנוסף לזה מלא בחוש הומור וקסם אישי, ג'קי - עם כל הכבוד - גם נראה פחות טוב מאלירז לטעמי וגם הרבה פחות מרשים מכל הבחינות, אבל זה לא סותר את זה שאני מאוד מחבבת את גקי ומאחלת לו המון בהצלחה - בעונה הזאת הוא באמת בולט לטובה באנושיות שלו ובחום שבו - אבל לא כל כך קשה לבלוט בעונה הנוכחית עם כל היצורים שם.....

למעלה