האם ג'קי בדרך למליון?

שזטערי

New member
ג'קי חמוד ,טוב לב ומשעשע, אבל יחד עם זאת

הוא מוגבל באוצר מילים ובידע. בחור פשוט עד פשוט מאוד. אם אני הייתי אלירז, הייתי נעלבת מההשוואה. למרות שאני לא ממש מתה עליו.

שבוע טוב משמש,אין בכלל מקום להשוואה

בין אלירז וג'קי. לדעתי ג'קי בחציו שחקן,הגיע מוכן לעונה,מודע למצלמות,ללא עמוד שידרה שוקל כל מילה שיוצאת מפיו. נמתין להמשך העונה הכושלת והמשעממת. הרייטינג באח הגדול זה מצפיה להתפתחויות.

לא סלב

New member
חצי שחקן לא מצליח לעבוד על כולם כמו אלירז

הרי אתם בקומונה טוענים כל הזמן שאלירז שחקן מבטן ולידה וגם המושפלת או לא שהכירה אותו מקרוב באח אמרה שהוא שחקן

אלירז באח הגדול היה הכי אמיתי שיש

אפילו אלירז אמר באח הגדול שלפעמים להיות אמיתי יותר מידי זה חרא וסובל מזה בחוץ

לא סלב

New member
זה הכל חלק מההצגה שהוא עשה

הרי בתעודת הזהות שלו הוא הצהיר מפורשות שמה שמעניין אותו זה לקחת את המליון שקל. בהדחה המדומה יצא בלי להסתכל אחורה ולהגיד שלום לאף אחד. בסוף הוא יצא שהוא מסוכסך עם רוב דיירי הבית ואפילו אלין אמרה שהוא בשבילה לא יותר מחבר בטירונות. הוא מתרברב שהוא חבר של גואל כשכולם זוכרים איך איים על גואל ואמר לו "אתה עוד תשמע ממני מר פינטו"

שזטערי

New member
יודעת שרבים לא יאהבו את דעתי

אבל אני הרגשתי כל הזמן בעונה הקודמת שאלירז משחק את המשחק וכולו פוזה. ולצערי גם בהתנהלות שלו היום הוא עדיין מלא פוזה. למזלו הרב הקהל אוהב את זה וקונה את המשחק שלו. ג'קי, הגיע מוכן לבית האח, לפי ההתנהלות שלו מרגישים שהוא צפה הרבה מאוד באח הגדול ומכיר את כל השטיקים. למזלו בנתיים אין לו הרבה מתחרים בעונה הזאת. אולי עם הזמן הדברים ישתנו.

מכבדת את דעתך,

אני דווקא כן מוצאת מקום להשוואה ביניהם, ג'קי משעשע ועם יותר פלפל לדעתי.

עירית666

New member
ג'קי חמוד ומצחיק אבל אין שום מקום להשוואה עם

אלירז, אלירז סחף אותנו עם האינטלגציה הטבעית שלו, עם ההבנה שלו לבני אדם, עם הערכים שלו, הגבריות שהוא הפגין יחד עם רגישות, שום דבר מזה אין בג'קי. אבל ג'קי בולט יחסית לאחרים כי השאר אפורים או לא שפויים. בשדה קוצים כל דרדר הןא שושן ולכן ג'קי בולט.

לדעתי נגלה עוד הרבה רבדים בג'קי,

צריך רק לתת לו הזדמנות, לא לפסול על הסף.

עירית666

New member
נראה לי שהוא מקבל הרבה הזדמנויות

הנסיעה הזאת לספרד היא פרגון משורה הראשונה.

מיק101

New member
מה קשור כאן פרגון?

זו משימה של האח, כמו כל משימה אחרת וג'קי נבחר ע"י הדיירים בשאלה - מי הוא הישאלי מבחינתם - וג'קי קיבל את מירב הקולות סה טו

purehoney

New member
די כבר עם ההשוואות האלה!!!!!!

אף אחד לא מגיע לרבע ממה שאלירז אז תתקדמו כבר.........

המדאוס

New member
לאט לאט מגלים מי צבוע ושחקן בבית

עד עכשיו התאומות בעלות הלב הכי טוב בבית

latch

New member
למה משעממות?

ראית את שאר הדיירים חוץ מג'קי? זה משעמם! הריבים שלהם מצחיקים בטיפשות שלהם והקול המפגר שהם עושות אחת לשנייה שהם בשולם זה כזה מתוק

למעלה