האם גם אתם לא יכולים לפתוח את התמונות

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
המצורפות? אם אני גולש בפורמט ה"חדש" (כבר בן כמה שנים) של הפורומים אני לא יכול לפתוח את התמונות (אם ישנן) שמצורפות.

alantan

New member
המצורפות? אם אני גולש בפורמט ה"חדש" (כבר בן כמה שנים) של הפורומים אני לא יכול לפתוח את התמונות (אם ישנן) שמצורפות.
יש איזו בעיית javascript, צריך לרפרש כמה
פעמים עד שזה טוען את העמוד כמו שצריך...

down under

New member
יש איזו בעיית javascript, צריך לרפרש כמה
פעמים עד שזה טוען את העמוד כמו שצריך...
לא עוזר שום דבר
כל לחיצה על התמונה עם העכבר על מנת שתפתח בחלון חדש וגדול יותר מביא לתגובה הקטנה בתחתית החלון הנוכחי : error on page.

alantan

New member
לא עוזר שום דבר
כל לחיצה על התמונה עם העכבר על מנת שתפתח בחלון חדש וגדול יותר מביא לתגובה הקטנה בתחתית החלון הנוכחי : error on page.
אה, לי זה עבד רק פעם ראשונה
כל תמונה הייתי צריך לעשות שוב F5 לעמוד הראשי, אחרת הקישור פשוט לא היה לחיץ...

Itzik200

New member
כן, גם אני לא מצליח

davidfainshtein

Member
מנהל
תקלה כללית. אגב, שימו לב!
מחר בערב יורדת סופית מערכת הפורומים הישנה, בשעה טובה ומוצלחת! יכול להיות שהתקלה קשורה לנושא.

846

Active member
תקלה כללית. אגב, שימו לב!
מחר בערב יורדת סופית מערכת הפורומים הישנה, בשעה טובה ומוצלחת! יכול להיות שהתקלה קשורה לנושא.
למה? אני עדיף את המערכת הישנה היא הרבה יותר
ידידותית למשתמש.

guyweiss

New member
גם לי לא עבד. רוקנתי היסטוריה וקוקיס ואז עבד
אבל עכשיו שוב לא עובד משום מה.

down under

New member
מתי כבר, קיבינימט וגם לכל הרוחות, כן גם
קיבינימט וגם לכל הרוחות, יתקנו את התקלה הזו? גם במחשב שלי בעבודה אני נתקל בתקלה הזו. כתבי אתמול תגובה בפורום תמיכה ועדיין זה לא טופל.

קיבינימט וגם לכל הרוחות, יתקנו את התקלה הזו? גם במחשב שלי בעבודה אני נתקל בתקלה הזו. כתבי אתמול תגובה בפורום תמיכה ועדיין זה לא טופל.
יש דרך (לבינתיים) לפתוח תמונות:
יש את העיגול ליד כל הודעה (אם ההודעה ללא תוכן, העיגול ריק בפנים). אז פשוט לוחצים על העיגול כדי לראות את ההודעה כ"ראשית", ואז פותחים את התמונה.

לך תרחץ את הפה שלך עם ליזול וסנו-X בריח לימון
כי הקללות שלך וניבולי הפה שלך מעידים על רמתך הירודה והמאוד נמוכה עד להדאיג. התקלה היא רק במחשבים הדפוקים שלך....תתקין מיד חלונות 7 בגרסת ביזנס-אדישן או אולטימייט-אדישן ומיד תראה שהתקלה רק אצלך....אצלי לא היתה שום תקלה וכל התמונות נפתחות מיד כהרף עין. אתה לבטח לא עובד עם IE9 ולכן תשדרג את הגרוטאה שלך בבית ואת הסופר-גרוטאה שלך במשרד..תדרוש מחשב חדש במשרד - שיחליפו לך כבר את החלונות 3.11 שיש לך במשרד וגם כמות נכבדה של סנו-X או רם-ספציאל עם מלבין או כלורוקס ספריי לניקוי הפה ולניקוי המקלדת המיושנת שלך......

oנחריב

New member
לך תרחץ את הפה שלך עם ליזול וסנו-X בריח לימון
כי הקללות שלך וניבולי הפה שלך מעידים על רמתך הירודה והמאוד נמוכה עד להדאיג. התקלה היא רק במחשבים הדפוקים שלך....תתקין מיד חלונות 7 בגרסת ביזנס-אדישן או אולטימייט-אדישן ומיד תראה שהתקלה רק אצלך....אצלי לא היתה שום תקלה וכל התמונות נפתחות מיד כהרף עין. אתה לבטח לא עובד עם IE9 ולכן תשדרג את הגרוטאה שלך בבית ואת הסופר-גרוטאה שלך במשרד..תדרוש מחשב חדש במשרד - שיחליפו לך כבר את החלונות 3.11 שיש לך במשרד וגם כמות נכבדה של סנו-X או רם-ספציאל עם מלבין או כלורוקס ספריי לניקוי הפה ולניקוי המקלדת המיושנת שלך......
אפשר להציע לך משהו?
תתעסק בדברים שאתה מבין בהם. דברים שאין לך מושג בהם - תשאיר לאלו שיודעים. או בקיצור - תחזור לטרה-מגה גלופלקס שלך ותעזוב אותנו באמאש'ך

אפשר להציע לך משהו?
תתעסק בדברים שאתה מבין בהם. דברים שאין לך מושג בהם - תשאיר לאלו שיודעים. או בקיצור - תחזור לטרה-מגה גלופלקס שלך ותעזוב אותנו באמאש'ך
אי אפשר להציע כלום מאלמוני שחושש להזדהות
הצעות מאלמונים לא מתקבלות ללא זיהוי מלא. במיוחד מאדם כמוך שחושש לזיהוי מלא. מה הקשר ביו דבריך חסרי החיים לקללות שלו? נכון לעכשיו אתה דוחף את האף שלך תמיד לענינים שאינם קשורים אליך. מה אתה בכלל מתערב בענין שלא קשור אליך? ואתה מצחיק לי את המנורה הזוהרת והאדומה שבלילה שממוקמת בקצה השפיץ (עקב מטוסים....) במילותיך המוזרות: "לאלו שיודעים".....מה אתה בכלל יודע מה אחרים יודעים ומה לא? אתה מחטט להם באף או במקומות אחרים כדי לבדוק מה הם יודעים?? לעולם לא תדע מה אני יודע ומה לא עד שלא תזדהה במסר כולל מספרי טלפון ונייד, כתובת מלאה, מיקוד ודוא"ל עדכני. בלי כל אלה, אין התייחסות לאלמונים. סלח לי אך אני צריך להגביר את עוצמת התאורה במנורה האדומה.......מתקרב A380.....

oנחריב

New member
אי אפשר להציע כלום מאלמוני שחושש להזדהות
הצעות מאלמונים לא מתקבלות ללא זיהוי מלא. במיוחד מאדם כמוך שחושש לזיהוי מלא. מה הקשר ביו דבריך חסרי החיים לקללות שלו? נכון לעכשיו אתה דוחף את האף שלך תמיד לענינים שאינם קשורים אליך. מה אתה בכלל מתערב בענין שלא קשור אליך? ואתה מצחיק לי את המנורה הזוהרת והאדומה שבלילה שממוקמת בקצה השפיץ (עקב מטוסים....) במילותיך המוזרות: "לאלו שיודעים".....מה אתה בכלל יודע מה אחרים יודעים ומה לא? אתה מחטט להם באף או במקומות אחרים כדי לבדוק מה הם יודעים?? לעולם לא תדע מה אני יודע ומה לא עד שלא תזדהה במסר כולל מספרי טלפון ונייד, כתובת מלאה, מיקוד ודוא"ל עדכני. בלי כל אלה, אין התייחסות לאלמונים. סלח לי אך אני צריך להגביר את עוצמת התאורה במנורה האדומה.......מתקרב A380.....
אתה מגוחך!

להזדהות בפניך במסר?
למה מי אתה בכלל?

אפשר להציע לך משהו?
בעצם אתה יכול להציע לי עכשיו סטייק לבן נוטף
שומן חרוך במשקל 1 ק"ג עם שכבת שמנת 27% (שמנת של פעם) מלווה בפלפל טחון מארבעת הצבעים מעליו, 500 גרם צ'יפס מטוגן בשמן איזו-4 או חריע בלבד, מתפוחי אדמה אדומים בלבד, סלט ירקות חריף אש עם רוטב "דה-סורס" (התבלין החריף ביותר עלי אדמות) ועם ליטר וחצי קוקה-קולה קפואה. עכשיו השעה 00:38 והתפריט לעיל מתאים לי ביותר לשעת לילה מאוחרת שכזו.... אפשר להסתפק בשתי לאפות עתירות מעורב ירושלמי עם תוספת שישליק לבן בצד.....

lololo3000

New member
אפשר להציע לך משהו?
תבין תו אביהו בעצבים לאללה בגלל הנחדים שלו
צפופ לו בזולה ואין לו אויר.תבין אותוזה קשה לטפל בהרבה נכדים בות אחתנכדים זה אושר אם גם סבתא תיעזורלו. במקום להתקיף אותו תעזור לסבאביהו ותקנה לו טיטולים ומטרנהזה ימבה של כסף

מצב
הנושא נעול.
למעלה