האם גיל זה רק מספר?

וזהו, עכשיו תתפשטי!

ותעשי פרו ורבו.

ולכן אין הרבה צעירים ממך באופן חוקי, אבל

בכל מצב גם בבני זוג יש טעם וריח ולכן לא ניתן לקטלג אף אחד.לא זקנה עם צעיר או זקן עם צעירה או זקן עם צעיר או זקנה עם צעירה. כל אחד וטעמו עימו.

לא יודעת , הבדל של 7 שנים בשבילי

הוא הבדל דיי גדול , בעיקר אם זה בטווח גילאים הזה של סטודנטית לילד בכיתה י' :S :S :S

כל אחד ומה שטוב לו , זה העיקר :)

הגיל לא קובע הרבה זה מה שאני מנסה לומר לך,

בני בן 16 והוא עוד ילד קטן, אבל אני מהמעט שאני זוכר מגיל 16 הייתי בוגר הרבה יותר ממנו.

אבל יכול להיות שאני כבר מתבלבל מאלצהיימר.

ההבדל המספרי זה רק

כדי להמחיש את זה שאם בחור בן 17 יבוא ויתחיל איתי ויהיה מגניב וזה , זה עדיין לא יהיה זה , כי זה קשה לדעתי להיות בקשר עם מישהו שלא חווה חוויות דומות לשלי . יכול להיות שהוא יהיה בוגר באופן הזוי לגיל הזה , ויכול להיות שהוא יהיה אחלה מחזר וכו' - אבל אני עברתי צבא , ואכלתי חרא בצבא , וטיילתי והתחפשנתי ועבדתי - והיו לי חוויות קצת קצת יותר בונות מ'אוייי קיבלתי 80 בהיסטוריה!11' . לא יודעת , זו הדעה שלי .
אני לא אגיד לילד בן 17 ישר שהוא פסול בעיני , אבל זו גם הסיבה ללמה אני לא יוצאת עם גדולים יותר ממני - אני חוויתי את פער הגילאים הזה על בשרי - ששניים רוצים להסתדר ואוהבים אבל יש הרבה דברים באמצע - כמו לגור עם ההורים / לבד , וכו' .

seelinewoman

New member
אז מה עם נשים שנמשכות למבוגרים מהן

דווקא בגלל הגיל?
זה מחמיא או מעליב?

בתור אחד זקן שאף אחד לא נמשך אליו , זה יכול

מאוד להחמיא,
אבל ברצינות הגיל והניסיון חיים זה חלק ממה שאנחנו לטוב או לרע, לכן זה חלק ממכלולינו, כמו פטישים, פנטזיות וכו'.

היכולת להכיל או לא וכיוצא בזה.

seelinewoman

New member
זה מובן לך למה יש כאלה שנמשכות אליך בגלל זה?

היית רוצה שיימשכו אליך בגלל הגוף והמראה?

אני מכלול שלא ניתן להפרדה, הכרס באה עם חוכמה

ניתן אפילו לומר ששם שוכנת החוכמה, הנסיון וכו'. כמו שבתי אומרת לאבא יש בטן קפיצית כייפית לקפוץ עליה.

seelinewoman

New member
אם כך, אתה כנראה מהחמודים האלה

עם הכרס החביבה שקל להתאהב בהם.

Tiger Steve

New member
אני בדילמה הזאת כבר הרבה זמן

ומתנחם בעובדה שככל שאני מתלבט כך פוחת הסיכוי שיצא משהו ואז לא תהיה דילמה

אבל בגדול, זה תלוי מי הבחורה. מן הסתם יש לי דילמה כי היא לא עד כדי כך מדהימה אותי כך שאני די מוכן לוותר עליה בגלל הגיל, אבל אם היא הייתה אדם מאוד מיוחד, אם היא הייתה מדהימה אותי והייתי רוצה להיות איתה עוד ועוד- לא הייתה לי דילמה בכלל.

לטעמי זה רק שאלה של טיימינג

ובטח אני לא מובנת אז אנסה להסביר.
אני באופן אישי מאוד נמשכת לצעירים ממני ... אז מה הבעיה? יש הרבה צעירים שאוהבים נשים בוגרות...

פה נכנס הטיימינג - אני רוצה מאוד זוגיות ולכן בחור צעיר ומסוקס לא ממש מתאים לי.

אך.. מה פתאום זוגיות בפורום סטוצים ומפגשים אחרים? אז... מידי פעם בא לי גם סקס לשם הסקס... כזה פראי ותחושתי כזה שכל הגוף זועק עודדדדדד זיין אותי עודדדדד

אז.

לסיכום.

אוהבת צעירים, גם לא יותר מידי צעירים ולפעמים גם יוצאת למסע של תחושות.

מחכה שוב לטיימינג של סערת החושים.

מבוגרים... לא ממש עושים לי את זה למרות שבתקופה האחרונה יותר דיברו אלי.

שאלה טובה

מאחר ואנחנו לא מורכבים רק מרובד אחד תשובתי תהיה גם וגם - גם גיל וגם התנהגות וגם הטיימינג וגם מה בא באותו הרגע וגם מה מתאים ומה לא.

מדובר בחפירה גדולה, אולי בגלל זה אני לא מזד*%&//נת

אז תפסיקי לחפור ותתחילי להזד^&*

אפשר לחפור גם אחרי שנגמר העסק.

מסכים, המכלול הזה קצת מורכב יותר מכמה שורות בפורום. בטח ובטח לבחורוה שלא עובדת בצורה העתיקה של האדם הקדמון הגברי, אלא עם רגשות ואינטואיציות בכמה מקומות שונים ולא בריכוז במוח התחתון של הניאנדרתל המודרני

מסכימה איתך !!!

אין לך מושג כמה הייתי רוצה לשלוח את המוח שלי לחופשה מאוד ארוכה - ולתת לגוף שלי לעשות מה שהוא רוצה.. לתת לגוף שלי דרור...

נראה לי שלא הייתי יוצאת מהמיטה

אז עכשיו איש חכם...תן לי מחוכמתך ותעוץ לי עצות פרקטיות איך עושים את זה.

למעלה