האם בנט ושקד גנבו ארנק עם 200 שקל? קלמן ליבסקינד סבור שלא.

Katomishh

Well-known member
הם לא גנבו ארנק עם 200 שקל. הם גזלו מהמצביעים שלהם את הדבר היקר ביותר שיש בכיסו של אזרח במדינה דמוקרטית. הם שדדו מהם את קולם"
"כמה מביך להסתכל בחברי ימינה, מתמסרים לעונג האינסופי שמעניק להם החיבוק התקשורתי שהם מקבלים כעת"

1623392031328.png

נערך לאחרונה ב:
הם לא גנבו ארנק עם 200 שקל. הם גזלו מהמצביעים שלהם את הדבר היקר ביותר שיש בכיסו של אזרח במדינה דמוקרטית. הם שדדו מהם את קולם"
"כמה מביך להסתכל בחברי ימינה, מתמסרים לעונג האינסופי שמעניק להם החיבוק התקשורתי שהם מקבלים כעת"

צפה בקובץ המצורף 24932
המצביעים הצביעו כדי שיחליטו בשבילם. ככה זה תמיד. רק מי שעומד להיות מענין ישבנים פתאום לא מסכים...ובכן, זה כאמור - מענין ת'תחת

Katomishh

Well-known member
המצביעים הצביעו כדי שיחליטו בשבילם. ככה זה תמיד. רק מי שעומד להיות מענין ישבנים פתאום לא מסכים...ובכן, זה כאמור - מענין ת'תחת
תמיד המצביעים עושים זאת כדי שנציגיהם יייצגו אותם.
במידה והנציגים בהם בחרו לא מייצגים אותם המצביעים ינטשו אותם ויצביעו לנציגים אחרים.
אבל זה לא אומר שאין למצביעים זכות להתלונן על ומול נציגיהם, לגעור בהם, ואפילו לכעוס עליהם.
וזה בהחלט לא אומר שאין מקום לביקורת תקשורתית על נציגי ציבור ששיקרו.

תמיד המצביעים עושים זאת כדי שנציגיהם יייצגו אותם.
במידה והנציגים בהם בחרו לא מייצגים אותם המצביעים ינטשו אותם ויצביעו לנציגים אחרים.
אבל זה לא אומר שאין למצביעים זכות להתלונן על ומול נציגיהם, לגעור בהם, ואפילו לכעוס עליהם.
וזה בהחלט לא אומר שאין מקום לביקורת תקשורתית על נציגי ציבור ששיקרו.
אף אחד לא אומר את כל האמת וכך מגיעים ל"אפשר"...זאת אמנות.

Critical Thinking

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 24932
אין אדם נתפס על צערו.
המקום ינחמכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ושלא תדעו דאבה עוד. מן השמים ינחמוכם ובבנין הארץ תנוחמו...

marabo

Well-known member
אין אדם נתפס על צערו.
המקום ינחמכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ושלא תדעו דאבה עוד. מן השמים ינחמוכם ובבנין הארץ תנוחמו...
מה לך ולאבלי ציון וירושלים? שכחת שאתה שמאלני? ממתי ציון וירושלים קשורים אליך?

Critical Thinking

Well-known member
מה לך ולאבלי ציון וירושלים? שכחת שאתה שמאלני? ממתי ציון וירושלים קשורים אליך?
אינם קשורים אלי כלל.
לא הייתי נסער במיוחד אילו צללה ירושלים כולה לתוך הבולען בחניון שערי-צדק והיתה כלא היתה...בלא קרבנות בנפש, כמובן.
מפני שלום, אני מנחמך באמצעות פתגמים מן הז'אנר המקובל עליך...

אלפיני

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 24932
שאלתם גם את דעתה של אורלי לוי בנדון? מה בקשר להנדל והאוזר?

Katomishh

Well-known member
שאלתם גם את דעתה של אורלי לוי בנדון? מה בקשר להנדל והאוזר?
אורלי לווי הביאה מנדט ואולי יותר לרשימה הטכנית בה השתתפה ולקחה את המנדט הזה בחזרה.
את הנדל והאוזר בוגי הביא והם שימשו עלה תאנה ימני למפלגת השמאל שכל יעודה היה להחליף את ביבי.
אין לכם אלא לבוא בטענות לגנץ לפיד ועמיר פרץ שצירפו את אותם אנשים לרשימות שלהם.

DANIAVNI

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 24932
אני זוכר במפורש שבכל פעם שנפתלי בנט נשאל באיזו ממשלה יישב הוא לא נתן תשובה חד משמעית.
רבים מאיתנו היו בטוחים שהכל הצגה ובסוף ייזחל לממשלת נתניהו .

jackie111

Well-known member
כל פעם שאני שומע את זה אני נזכר באורלי לוי אבוסיס
שעשתה את המהלך הזה בבחירות האחרונות בצורה גלויה.

אז היא גנבה לי את הקול. היא פרקה מפלגות. אני שתקתי
כי אני לא מתבכיין ולא מתעסק עם בוגדים.

הגניבה שלה היתה מתוכננת ומתואמת קדם הבחירות.
ולכן כהוכחה היום היא משוריינת בליכוד במקום 26 וגם
משמשת כשרה בכירה בממשלת ביבי.

ביבי באופן גלוי מנסה לפתות בוגדים שנבחרו במפלגות
אחרות לתמוך בו לעבור איליו. הוא עשה זאת עם האוזר
והנדל. הוא גם מדבר על זה בגלוי אפילו שריין אתמול
3 כיסאות לבוגדים כאלה בליכוד.

אז ,אתם ביביסטים, תפסיקו להשמע צדיקים ותמימים. את כללי
משחק השקר הזה המציא ביבי ואני צופה שהוא יאכל אותה
בהמשך הקדנציה של הממשלה החדשה.

Katomishh

Well-known member
כל פעם שאני שומע את זה אני נזכר באורלי לוי אבוסיס
שעשתה את המהלך הזה בבחירות האחרונות בצורה גלויה.

אז היא גנבה לי את הקול. היא פרקה מפלגות. אני שתקתי
כי אני לא מתבכיין ולא מתעסק עם בוגדים.

הגניבה שלה היתה מתוכננת ומתואמת קדם הבחירות.
ולכן כהוכחה היום היא משוריינת בליכוד במקום 26 וגם
משמשת כשרה בכירה בממשלת ביבי.

ביבי באופן גלוי מנסה לפתות בוגדים שנבחרו במפלגות
אחרות לתמוך בו לעבור איליו. הוא עשה זאת עם האוזר
והנדל. הוא גם מדבר על זה בגלוי אפילו שריין אתמול
3 כיסאות לבוגדים כאלה בליכוד.

אז ,אתם ביביסטים, תפסיקו להשמע צדיקים ותמימים. את כללי
משחק השקר הזה המציא ביבי ואני צופה שהוא יאכל אותה
בהמשך הקדנציה של הממשלה החדשה.
אגלה לך כמה סודות.
המהלך של בנט את לפיד מתוכנן כבר למעלה משנה.
אורלי לוי העניקה מנדט לרשימת גשר העבודה מרצ, ולקחה אותו בחזרה.
אורלי לוי אולי ירקה לבוחרי מרצ בפרצוף, אבל כיבדה את רצון בוחריה.
אורלי לוי התחברה עם פרץ (שהצטרף לנתניהו בסוף) לפני שפרץ אילץ אותה לקבל גם את מרצ.
בלי החיבור הזה מרצ לא היו עוברים את אחוז החסימה.

אלפיני

Well-known member
אורלי לוי העניקה מנדט לרשימת גשר העבודה מרצ, ולקחה אותו בחזרה.
איזה מנדט? התרומה במספר הקולות שהעניקה היה זניח, אם בכלל. "הקהל" שלה הלך לליכוד והיא בעקבותיהם.
זאת לאחר "שלא ידעה" את הדברים הללו לפני הבחירות בפברואר 2020.

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר - 11.03.20 ‎ - YouTube

Katomishh

Well-known member
איזה מנדט? התרומה במספר הקולות שהעניקה היה זניח, אם בכלל. "הקהל" שלה הלך לליכוד והיא בעקבותיהם.
זאת לאחר "שלא ידעה" את הדברים הללו לפני הבחירות בפברואר 2020.

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר - 11.03.20 ‎ - YouTube
כשרצה לבד הביאה 1.7 מנדטים.
כמעט 75 אלף קולות.

אלפיני

Well-known member
כשרצה לבד הביאה 1.7 מנדטים.
כמעט 75 אלף קולות.
נכון. וכשרצה במסגרת העבודה מרצ סך הקולות המצרפי שלה יחד עם שני המפלגות הללו היה שווה אולי חצי מנדט. מה שאומר שהיא אולי נבחרה כחלק מהרשימה אבל קהל הבוחרים שלה הבין שיש לה סידור עבודה ולא הלך אתה.

אתה באמת חושב שזה לא הווה שיקול לערוק מבחינתה ? אני לא מאמין שאתה עד כדי כך תמים.

Katomishh

Well-known member
נכון. וכשרצה במסגרת העבודה מרצ סך הקולות המצרפי שלה יחד עם שני המפלגות הללו היה שווה אולי חצי מנדט. מה שאומר שהיא אולי נבחרה כחלק מהרשימה אבל קהל הבוחרים שלה הבין שיש לה סידור עבודה ולא הלך אתה.

אתה באמת חושב שזה לא הווה שיקול לערוק מבחינתה ? אני לא מאמין שאתה עד כדי כך תמים.
זו לא הנחה לא סבירה להגיד שלפחות חצי מהקולות שלה נשארו איתה.
אם הייתה נשארת ולא עורקת הייתה מקבלת תפקיד של שרה אצל גנץ וכנראה גם שיריון (כבר הייתה איתו במו"מ לפני הבחירות)
גם אצל נתניהו כנראה הייתה מקבלת תפקיד שרה אם הייתה מוקמת ממשלה.
כך שמשני הצדדים האופציות היו זהות והיא שכל הזמן רצתה ממשלת אחדות בסוף קיבלה את מה שרצתה.

אני זוכר את זה שאמר דין נצרים כדין תל אביב, ואת זה שהצביע בעד הכנסת. ואת זה שהבטיח לא לסגת מסיני. הם לא רימו את בוחריהם? אני משוכנע שרוב בוחרי ימינה תומכים בבנט, ולא מאמין לצרחות שמקורן בבלפור

marabo

Well-known member
אני זוכר את זה שאמר דין נצרים כדין תל אביב, ואת זה שהצביע בעד הכנסת. ואת זה שהבטיח לא לסגת מסיני. הם לא רימו את בוחריהם? אני משוכנע שרוב בוחרי ימינה תומכים בבנט, ולא מאמין לצרחות שמקורן בבלפור
הסקרים מראים אחרת, אבל אם אתה משוכנע מי שנו שנחלוק

למעלה