האם את לוקחת אותו להיות לך לבעל...?

מיקי41

New member
את לא טועה

וחמור מכך את לא חייבת להתחתן כדיי להיות ידועה בציבור וגבר יכול לדרוש גת לחומרה

angel151

New member
טועה בהחלט!!!

שום דבר לא נעשה ברבנות מאחר והרבנות לא מכירה נשואים אזרחיים.

michaly43

New member
סליחה? אני אמרתי לא!!!! ולא עזר לי

ישבתי על הכיסא המשונה הזה ולא זזתי,לא קמתי לא רציתי להתחתן ואז עשו עלי עליהום אמא שלו, אחותו,אמא שלי ופשוט נתנו לי להבין שזהו זה... ואני ניגררתי הייתי פחדנית ללכת עד הסוף , ולומר לא!!!!!! וגם פישלתי מתחת לחופה....לא הסתובבתי והיה לי שם קצת בלאגאן אבל נכון לומר: חבל שלא נותנים אפשרות להתחרט...

לא, לא ממש שואלים אותנו, הנשים,

בטח שלא ברבנות. לפי ההלכה היהודית, האשה היא קניינו של הגבר הוא בעצם קנה אותה במעמד החופה. ולכן, כשאנחנו באים להתגרש, אין כאן עניין אם את רוצה או לא, זה עניין של אם הוא רוצה או לא לתת לך את הגט המיוחל. שימי
הגבר נותן גט האשה מקבלת גט אם הוא לא רוצה לתת לך גט, זו בעיה ועוד איך
וגם את עניין המאהב... צריך להוכיח! (גם הגבר דרך אגב, אם יטען שלאשתו יש מאהב, צריך להוכיח! ) מה שנקרא - מכחול בשפופרת
בכלל לא פשוט העניין כאשר הבעל לא רוצה ליתן לאשתו גט.

ש ר ו ן M

New member
לא מדוייק ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

וזה מה שקומם אותי אמרתי שאני יודעת שיש את העניין הזה של "אסורה על בעלה ובועלה" והיא ענתה לי שגם אם המאהב יבוא ויטען שהוא היה עם האשה ברגע שהבעל יגיד "אז מה? אני רוצה אותה ..מוכן לסלוח לה " זה לא יעזור לאף אחד ...הרבנים לא מחליטים הבעל רוצה ...היא שלו!!! וזה לא רק ברבנות התקשרתי לברר כמה חייבים לבנק למשכנתאות המשכנתא על שם שנינו והפקיד שואל אותי מה מספר הזהות של הגבר??? ואיפה אני בעניין?

דווקא להשאיר לו את המשכנתא...

נישמע לי ניפלא..... וחוץ מזה, אם הוא לא רוצה לתת לך גט - תצטרכי לגרום לו לרצות. IF U KNOW WHAT I MEAN לסיום אני רוצה לצטט לך מהסרט "החתונה היוונית שלי" (אגב סרט מומלץ ביותר - בפרט שבעלי יוצא יוון) "הגבר הוא אכן ראש המשפחה, אבל האישה היא צואר המשפחה - והצואר יכול לסובב את הראש לאן שהוא רק רוצה...." ותחשבי על זה. בהצלחה מתוקה נינה

אולי יתחשבו בזה שהבעל

רוצה אותה, במקרה ואין הוכחה!! כשיש הוכחה לזה שהאשה זנתה תחתיו- היא אסורה על בעלה ועל בועלה והוא חייב בגט

blonda3

New member
עניין ההוכחה../images/Emo22.gif

כשעורך הדין אמר לך לגבי המאהב שיבוא ויטען-הם לא לקחו בחשבון שיש מצב שבו את והמאהב תביאו הוכחות מצלומות ביוזמתכם....נכון? אבל-שמעתי על מקרה שבו אשה שרצתה גט מבעלה ולא קיבלה עשתה זאת (צילמה את עצמה בפוזה ההיא והביאה כהוכחות...) והיום היא כמובן גרושה. שרון-אי אפשר להכריח אותך להשאר נשואה לבעלך. הם פשוט מנסים ללחוץ אותך לקיר לא יודעת למה, ועל מה הם אולי רוצים שתווותרי בשביל הגט..... או-שהכל נאמר לך בשביל למשוך את המשפט יותר זמן-למה לא? הם מרוויחים מכך...עורכי הדין. מי בכלל צריך גט?

blonda3

New member
נכון ואצלינו../images/Emo150.gif

כמובן שהכל הלך הפוך ואני (הגבר בבית) לא נתתי גט לבעלי.... מסכן....

dganit32

New member
רק לא פאניקה..

הרבנות זה כבר לא מה שהייה.. מעטים המקרים..שיש בעיות במתן גט זה בעצם תלוי..באזה הרכב דיינים נתקלים. אותי בהחלט שאלו "אם אני רוצה גט".. וכששאלו למה? עניתי "לא אוהבת לא מתקשרת לא נמשכת".. וזה הספיק להם..

השאלה-איך מתגרשים באמריקה...

אבל למה נראה לי שזה יותר פשוט...(תקנו אותי אם אני טועה)

michaly43

New member
יותר פשוט כי

יש נישואים של שופט שלום יש נשואים בביתכנסת-אבל יכולים להתגרש בבית משפט רגיל אבל גם פה עם יש ילדים ורכוש זה לוקח זמן

deena

New member
מיכלי- זה לא נכון!!!!!

תתגרשי כמה שאת רוצה בבית משפט השלום- מבחינת היהדות זה לא נחשב. אם היא תרצה להנשא שוב - היא לא תוכל.

michaly43

New member
מי דיבר על יהדות בכלל

וכן נכון, באמריקה את לא חייבת להתגרש ע"י גוף רבני

deena

New member
אם את לא יהודיה?

נכון. אם את לא רוצה להינשא שוב - וליהודי? נכון אחרת את בבוץ בדיוק כמו בארץ. ההלכה היהודית לא עוצרת בגבולות מדינת ישראל.

michaly43

New member
דיברנו על אמריקה

יהודי אמריקאי לא רץ להתגרש פה ברבנות להיףך זה נעשה בבית משפט רגיל והוא נחשב לגרוש וגם מתחתן יחי הפרדת הדת מהמדינה

deena

New member
יהדי אמריקאי מתגרש בבית דין אמריקאי

אם הוא התחתן בחתונה יהודית ומעוניין לנהל חיים יהודיים ומעוניין להנשא שוב ביהדות בנוסף לגירושין בבית משפט. בנוסף.

נו ומה איתי ?

התחתנתי בנשואים יהודיים ובנשואים אזרחיים ולכן חייבת להתגרש פעמיים אחת בבית הדין הרבני אחת בבית הדין האזרחי רחלי

למעלה