האם אתם חולמים על ציפורים?!?!

האם אתם חולמים על ציפורים?!?!

הרגע קראתי שרשור בבירדפורום בו צפרים כתבו על חלומות שלהם! כנראה שהשריטה עמוקה משחשבנו... טוב נו, גם אני חולם על ציפורים! בד"כ על ציפורים שאני ממש רוצה לראות: אני זוכר חולמות על חורפיים ופצחנים(נחרטו לי חזק בזיכרון), ציצניות ועוד אשמח לקרוא עוד הודעות בנושא... אני אישית מתחיל היום dream list, נראה מה יהיה הלילה.

tuvia k

New member
האמת שיש לי כמה וכמה ../images/Emo8.gif

וזה מפחיד עד כמה שזה נראה אמיתי בחלומות שלי, אבל באמת שזה לא לפורום .

להזכירך טוביה, דיברתי על ציפורים...

לא על ציפורות... אם עדיין יש לך חלומות רלוונטיים אל תתבייש ותשתף בבקשה.

tuvia k

New member
גם אני מדבר על ציפורים

בישביל ציפורות אני לא צריך לחלום בניגוד בניגוד ל.... טוב לא חשוב .

qwaega

New member
היו לי חלומות על שדמיות לאחרונה, וקצת

על כחלים......הזוי משהו....

TZIPOR6

New member
נושא מרתק, אני מרבה לחלום עליהן, בחלומי

ציפורים מדהימות, צבעוניות מאוד(לא תמיד) ואינן מופיעות בשום מגדיר. אחד החלומות הכי זכורים לי הוא חלום בו עפתי בעצמי, לצד ציפורים שונות,(שהיו כרגיל פרי מוחי שברא וחלם אותן)העובדה שעפתי נראתה בחלומי כטבעית ביותר אלא שהיו עוד כמה אנשים שעפו סביבי ובחלומי תהיתי למה הם זכו לעןף, ומי הם, האם צפרים או אנשים בעלי אכויות רוחניות גבוהות. אני מקוה שלא תאסרו עלי את הכניסה לפורום בעקבות חשיפת סודות חדר השינה שלי.

TZIPOR6

New member
המציאות עולה על כל חלום, קינון אוחים, כל גוזל

גודזילה. לא רק שהאוח עוצר נשימה ביופיו, הרי שגם צפיתי היום בגוזלים, 2 ראיתי בברור, אחד האוחים נלחם בקאקים שהחלו לקנן באותה מחצבה. (הקאקים מתפשטים והפכו מחורפים באזורי למקננים). מחפשת מושבת קינון שרקרקים בקרבתי, עדיין לא מצאתי מושבה פעילה. מחזה מצחיק, אם כי קצת דוחה היה לראות אנפית בקר שבלעה שני עכברים, זה אחר זה ואפשר היה לראות את פעילותם בעובי תזוזות צוארה העדין. צפרות נפלאה, ציפו

insomni

New member
איפה אמיתי איפה?

שהיה חולם בלילות על ציפורים, וכשלא זיהה אותן בחלום היה בא להתייעץ איתנו במציאות...

Loligo

New member
../images/Emo6.gif

הוא באמת שבר את כל השיאים, זכור לי במיוחד איזה חלום על זהבנים בתות בבית קברות וזרזיר ארבה צעיר איתם.

אוהוהו! הנה שניים שאני שבטוח שחולימים

אבל מתעקשים לדבר על אחרים... קדימה-אין מה להתבייש אני די בטוח שכולם פה יודעים על מה אני מדבר. יותם אני יודע על מה אתה חולם...מתחיל באות ס...תבין לבד... אני נאלץ להעלות באוב ביטוי ישן......... סיוציושמנריקים! זה מה שאתם.

insomni

New member
תפסיק יא סכסכן, מה הקשר?

בטח שחולמים על ציפורים, אני מתעסק בזה כל היום, אז אני חולם על זה בלילה לפעמים, לא משהו מיוחד, אין לי איזה חלום ספציפי שחוזר על עצמו או חלומות מוגדרים בנושא (לפחות לא כשאני ישן, יא מנייק שרואה עגורי חן ליד הבית, תסתפר כבר !) העניין שאמיתי היה חולם סדרתי, שחלומותיו היו כמעט בגדר נבואה, את חלום הזהבנים וזרזיר הארבה אנחנו זוכרים כי הוא גרם לחיפושים נרחבים באיזור. ויותר מזה, כפי שכתבתי, הוא היה פורש לפנינו תיאור מרשים ביותר של ציפורים לזיהוי (ברמת הסוככות והאברות וכו') ורק אח"כ נזכר לציין שזו ציפור מחלום... שי

ציפורים.... לא זכור לי ...../images/Emo4.gif

זכורים לי יותר קופים שונים ומשונים קרנפים רצים פילים... בדרך כלל חלומות מפחידים למדי

qwaega

New member
חלום על עגור מאתמול

אני רץ למגרש טניס ליד הבית, מפני שמשהו התחשמל על הזרקור. אני מתקרב ורואה שזה עגור אפור בוגר, שצווארו קרוע ונוצותיו בלויות. כשהתקרבתי הוא צרח, והצוואר שלו נקרע.......אחסוך מכם את השאר חלום מהיותר נורמליים שהיו לי.......

qwaega

New member
מפחיד ,יותר נכון........חוץ מזה ,

אחרי שראיתי את התמונה שלך עם הדיה המחושמלת , גם אתה הופעת מתישהו.......עסק מוזר , החלומות האלה......

למעלה