האם אתם זוכרים את השרשור הארוך

מצב
הנושא נעול.

urilei

New member
נכון

הנחתך היתה לגבי מה אני מתכוון,
ולא לגבי מה אחרים מתכוונים או לא, ולכן אתה קצת מסתבך פה עם הניסוח של עצמך. אבל בכל מקרה, זכיתי להכיר לא מעט אנשים שמעדיפים לקבל 20% / 50% הנחה (כל אחד לפי גילו) גם לנסיעה שאינה יומיומית ואפילו אינה כל שבוע. לא צריכים להיות רואה חשבון כדי להבין שזה בזבוז משווע וטמטום שאין כדוגמתו להימנע מקניית כרטיסיה לנסיעה של פעם בחודש.
נכון
אני כחייל החזקתי כרטיסיה קוד 6 של אגד (ראשל"צ - פ"ת) וכרטיסיה של קווים בפתח תקווה כרטיסיה של אגד החזיקה חודשיים בממוצע (5 נסיעות) והכרטיסיה של קווים ניצלתי בה 4 נסיעות מאז שהחברה נכנסה לפ"ת... הכרטיסיה של קווים אולי באמת הייתה קצת מיותרת, אבל עדיין נוח שזה בארנק, ואם חודש הבא אני כבר אקנה חופשי-חודשי אני אדאג שמישהו ישתמש בה. הכרטיסיה של אגד, הרי ברור שאני חוסך עם זה, אז למה לא? אגב, כמה הארנק שלך שוקל?

harhanegev

New member
זניח -

נכון
אני כחייל החזקתי כרטיסיה קוד 6 של אגד (ראשל"צ - פ"ת) וכרטיסיה של קווים בפתח תקווה כרטיסיה של אגד החזיקה חודשיים בממוצע (5 נסיעות) והכרטיסיה של קווים ניצלתי בה 4 נסיעות מאז שהחברה נכנסה לפ"ת... הכרטיסיה של קווים אולי באמת הייתה קצת מיותרת, אבל עדיין נוח שזה בארנק, ואם חודש הבא אני כבר אקנה חופשי-חודשי אני אדאג שמישהו ישתמש בה. הכרטיסיה של אגד, הרי ברור שאני חוסך עם זה, אז למה לא? אגב, כמה הארנק שלך שוקל?
זניח -
פחות מ-1% מהמשקל שלי. אגב, אני לא תמיד עם כל הכרטיסיות. במיוחד אלו של הרכבת. יש לי "ערכת תחבורה בצפון" עם כרטיסיות אגד/דן/רכבת/קווים, כרטיסי ארקיע למיניהם, כרטיסי הלוך ושוב אגד וכו'. היא בדרך כלל איתי רק כאשר אני יוצא לצפון. כאן באילת אני לא זקוק ליותר מכרטיסית אגד קוד 91 (4 ש"ח, שזה קוד 1 כנהוג ברוב המקומות בארץ, פחות מע"מ).

קובי לו

New member
זה ממש לא נחשב זניח למשקל של ארנק

זניח -
פחות מ-1% מהמשקל שלי. אגב, אני לא תמיד עם כל הכרטיסיות. במיוחד אלו של הרכבת. יש לי "ערכת תחבורה בצפון" עם כרטיסיות אגד/דן/רכבת/קווים, כרטיסי ארקיע למיניהם, כרטיסי הלוך ושוב אגד וכו'. היא בדרך כלל איתי רק כאשר אני יוצא לצפון. כאן באילת אני לא זקוק ליותר מכרטיסית אגד קוד 91 (4 ש"ח, שזה קוד 1 כנהוג ברוב המקומות בארץ, פחות מע"מ).
ממוצע (או שכיח). בהנחה סבירה שאתה שוקל בין 70 ל-90 ק"ג, הרי שארנק השוקל כמעט 0.75 ק"ג זה דבר מאוד כבד ולא נוח.

harhanegev

New member
לגבי המשקלים:

ממוצע (או שכיח). בהנחה סבירה שאתה שוקל בין 70 ל-90 ק"ג, הרי שארנק השוקל כמעט 0.75 ק"ג זה דבר מאוד כבד ולא נוח.
לגבי המשקלים:
ראשית, נתחיל בזה שמשקלי ארנקים ותיקים אצלי הם אכן גבוהים ביחס למקובל אצל רוב בני האדם. בקשר למשקלים שהזכרת בתור משקל הגוף, הלוואי שאצליח להגיע לגבול העליון שהזכרת. על הגבול התחתון אני אפילו לא חולם.

קובי לו

New member
היות ואתה חושף הרבה פרטים

לגבי המשקלים:
ראשית, נתחיל בזה שמשקלי ארנקים ותיקים אצלי הם אכן גבוהים ביחס למקובל אצל רוב בני האדם. בקשר למשקלים שהזכרת בתור משקל הגוף, הלוואי שאצליח להגיע לגבול העליון שהזכרת. על הגבול התחתון אני אפילו לא חולם.
על עצמך (שם מלא, כתובת, פירוט הארנק, תמונת הילד ועוד) האם תהיה מוכן, רק אם תרצה כמובן (וברור שאתה לא חייב) לפרט ?

harhanegev

New member
לפרט מה ?

על עצמך (שם מלא, כתובת, פירוט הארנק, תמונת הילד ועוד) האם תהיה מוכן, רק אם תרצה כמובן (וברור שאתה לא חייב) לפרט ?
לפרט מה ?
אם זה את המשקל, אני לא מעוניין לפרט, מה גם שזה נתון מאוד דינאמי (בשנים האחרונות, לשמחתי, בעיקר לכיוון למטה). אמרתי שבאופן כללי אני לצערי בעל עודף משקל, אינני מתכוון לפרט יותר. אם הפירוט המבוקש הוא בעניין אחר - אשמח לשמוע במה. אגב, החשיפה הרבה של פרטים אישיים נועדה בעיקר לשם הורדת מפלס החשדנות של אחרים ואחרות. ידוע לי שיש העושים שימוש לרעה באינטרנט באופנים שונים, אז אני מעדיף להיות מראש בהצהרה שאני עומד מאחורי כל מילה שלי, ומי שחושב שאני לא בסדר - בבקשה, מוזמן לגשת למשטרה / בית המשפט.

urilei

New member
באר שבע זה "צפון", כן?

זניח -
באר שבע זה "צפון", כן?
הגדרות משונות יש לכם, אתם האילתים...

קובי לו

New member
לאילתים גם יטבתה ומכרות תמנע זה

באר שבע זה "צפון", כן?
הגדרות משונות יש לכם, אתם האילתים...
בצפון. ושיהיו בריאים בפורומי תפוז. יוכדיגידנג עליהם. מה הקטע של שורת הכותרת שהיא ארוכה כאורך הגלות אבל אפשר לכתוב בה רק בשליש מהאורך שלה ??!?!?!??

harhanegev

New member
אכן, כבודו מבין

בצפון. ושיהיו בריאים בפורומי תפוז. יוכדיגידנג עליהם. מה הקטע של שורת הכותרת שהיא ארוכה כאורך הגלות אבל אפשר לכתוב בה רק בשליש מהאורך שלה ??!?!?!??
אכן, כבודו מבין
את הניב האילתי של השפה העברית.

urilei

New member
טיפ מיותר

טיפ מיותר
אם תשמור את טופס הוספת ההודעה על המחשב שלך ותבטל את מגבלת האורך, השרת יסכים לקבל נושא ארוך ב-10 תווים מהאורך הרגיל אבל זה גם נורא מיותר, וגם צריך לדעת איך עושים את זה

קובי לו

New member
תודה. פשוט הרגיז אותי מאוד מקודם

טיפ מיותר
אם תשמור את טופס הוספת ההודעה על המחשב שלך ותבטל את מגבלת האורך, השרת יסכים לקבל נושא ארוך ב-10 תווים מהאורך הרגיל אבל זה גם נורא מיותר, וגם צריך לדעת איך עושים את זה
תודה. פשוט הרגיז אותי מאוד מקודם
שאת המלה "בצפון" לא יכולתי להוסיף לכותרת התגובה. רציתי לכתוב "לאילתים גם יטבתה ומכרות תמנע הם בצפון" ובתגובה עצמה לא לכתוב כלום.

amit1270

New member
גם סוף הפסקה השנייה

וזה לא לקוני?
נכון, זה ארוך, זה מפורט אבל למעט הפסקה הלפני-אחרונה עם ממשלת ישראל, כל הפסקאות המכתב הן COPY PASTE ואני כבר מדקלם אותן בע"פ וזה שאת הפסקה הנ"ל אני לא מכיר לא אומרת שהיא איננה כזו.
גם סוף הפסקה השנייה
דן באופן ספציפי בקו הבאר שבעי.

kobiz99

New member
יענה לא טוב לא יענה לא טוב מה אתם

וזה לא לקוני?
נכון, זה ארוך, זה מפורט אבל למעט הפסקה הלפני-אחרונה עם ממשלת ישראל, כל הפסקאות המכתב הן COPY PASTE ואני כבר מדקלם אותן בע"פ וזה שאת הפסקה הנ"ל אני לא מכיר לא אומרת שהיא איננה כזו.
רוצים. אתם שואלים שאלה ונותנים את התשובה המדויקת כי אתם יודעים את המצב לאשורו. קוביז

amit1270

New member
מי זה "אתם"?

רוצים. אתם שואלים שאלה ונותנים את התשובה המדויקת כי אתם יודעים את המצב לאשורו. קוביז
מי זה "אתם"?
אתה כל הזמן כותב "אתם" כאילו לכל הגולשים בפורום יש אותה דעה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה