האם אני

Snoopy2612aj

New member
האם אני../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

יש מצב שאני נהייה רגיש מידי?! שכל השברים של הלב שלי לא נדבקו כמו שצריך?! או שמרוב שהוא נשבר, הוא נהייה מאוד שברירי... הגעתי ממש למצב שאני על סף בכי בסרטי דרמה שכאלה.. פעם הייתי פשוט נרדם, או לא ממש שוקע בעומק הסרט... והיום, הסרט הכי פשוט כמעט גורם לי לבכות, אני ממש יושב ומרגיש אותו... מה נהייה לי?!

מכירה את התחושה

שכל הרגשות הלא ממוצים מתנקזים לדברים ארעים כמו סרטים וספרים, שצריך להתרגש ממשהו כי אתה אדיש לכל האנשים מסביב....

Snoopy2612aj

New member
מממ...

אני ממש לא אדיש אל האנשים שסביבי... נהפוכו, אני נהייתי ממש רגיש... אין לי מושג למה, איך... מוזר לי....

Snoopy2612aj

New member
לא יודע...

אין לי מושג, אני לא רגיל להיות כזה רגיש... לא יודע... לא נראה לי...

ס א ט י ן

New member
עדיף שיצא החוצה

מאשר שישאר בתוך הבטן... יש עליך הרבה מטען ריגשי. מה זה משנה אם הוא יוצא על סרטים וכאלה?...העיקר שהוא יוצא... תן לעצמך להתפרק...אז מה אם אתה גבר:) כמו שאומרים- "הגברים בוכים בלילה". אתה לא רגיש מידי, אתה פשוט אנושי. הלב הוא לא ספוג...כשפוגעים בו הוא נשבר...אצל כל אחד...

Snoopy2612aj

New member
יש בזה משהו...

פשוט הרגשתי מאוד מגוחך שאני יושב לבד, מול סרט דרמה טיפשי של ילדות קטנות,וככה קרוב מלבכות...

Snoopy2612aj

New member
הסרט המטופש?!

משהו אמא בובה?! משהו מוזר עם ברבי שהופכת לאישה.. אבל יצא לי בעוד כמה סרטים, שבאמת אין לי מושג איך קוראים להם... מה שיש ב-YES...

גם לי זה קורה הרבה.ולא רק מסרטים...

אפילו מפלקטים בבתי הספר ( סתם כך אני מתרגש מעבודות של תלמידים על נושאים שונים...) אני חושב שאני רגיש הרבה יותר מאשתי.. ותמיד שאני מזיל דימעה אני עושה זאת לבד... וממש מתבייש שאני עם אנשים לאחרונה ראיתי את הסרט "קבר הגחליליות" שזה הסרט הכי עצוב בעולם למרות שהוא באנמציה .. פשוט התפרצתי בבכי
אני.

היי

אני עדיין מזיל דמעה לקראת סיום "חלף עם הרוח" לא משנה כמה פעמים כבר יצא לי לראות את זה. כבוד לגברים שמתחברים לצד העדין שלהם:)

free soul

New member
כמוני כמוך

גם אני הפכתי לרגישה שכזו כמו למשל שאני רואה אפילו סרט קומדיה ויש משהו מרגש אני מתחילה לדמוע

תגובה

טוב אם סרטים טובים משפיעים עליך, יתכן שלמדת להבינם. אם אתה מתרגש מסרטים לא טובים כדאי שתראה יותר סרטים טובים.

omer73

New member
יכול להיות

שמעבר לעניין שאתה רגיש, אתה מזדהה עם הדמות. ז"א שאחרי כל מה שעברת אם אתה רואה סרט אם סיטואציה דומה את נכנס לאותה דמות- מה היא עוברת, איך היא מרגישה וכו'.

shirazlovemor

New member
יכול להיות ש

אתה מזדהה פתאום עם מה שקורה על המסך, אתה רואה סיטואציות של אהבה/פרידה ומה שעולה לך בראש זה הסיפור האישי שלך.. שגורם לך לבכות

לפעמים הלב נשבר ../images/Emo14.gif

אני אענה לך בשיר שכתבתי לפני כמה חודשים: לפעמים הלב נשבר, ואז תהום רחבה נפערת בנפשי, מחוררת כל תקווה, תום ורצון לאהוב, עוקצת כל נקודה בגופי. לפעמים הלב נשבר, ואור מחפש את קצה המנהרה, תר אחרי עוד תקווה וסיפור אהבה, מסלק את הבדידות והתמימות. לפעמים הלב נשבר, ודמעה זולגת מבעד לעיני, תרה אחרי משבר שייגמר, ותקווה שתשוב לקונן בליבי. ____________________________________________________________________-- לא יודעת למה, אבל הזכיר לי את השיר הזה שכתבתי...

למעלה