האם אני בדיכאון נישואים ? ? ?

האם אני בדיכאון נישואים ? ? ?

שלום לכולם, אני כותבת כאן פעם ראשונה וחייבת עזרה

אני בת 32, נשואה שנה וקצת
ואני חייבת לציין שאני לא מפסיקה לחשוב ולהתגעגע לחיי הרווקות שלי
לא פעם עולה לי המחשבה "למה התחתנתי"
אני אוהבת את בעלי אבל לא משתגעת עליו, הרבה דברים שהוא עושה פשוט מעצבנים אותי ולפעמים בלי סיבה מיוחדת
פשוט כי החלטתי שהיה עדיף לו הייתי לבד.
אני רק מחכה לבוקר שילך לעבודה כדי להיות לבד עם עצמי- והוא מרגיש את זה
כשהוא מגיע הביתה בערב - אני משתעממת וחסרת חשק לעשות דברים כמו לצאת וכאלה..
כך שרוב הערבים הם מול הטלויזיה עד שאחד מאיתנו נרדם
ולרוב אני משתדלת שלא ניכנס למיטה ביחד כי ממש ממש ממש ממש לא מתחשק לי סקס כבר אלוהים יודע כמה... (שנה בכייף)
הוא מצידו סוג של התייאש ממני בעניין הסקס.
הגעתי למסקנה עם עצמי שכנראה המשיכה שלי אליו הולכת ונעלמת... המגע שלו לא נעים לי ולא עושה לי כלום ! ממש כלום !
כבר אין בנינו שום אינטימיות.
הוא מצידו לא מפסיק לומר כמה הוא אוהב אותי ומשוגע עליי ושאני החיים שלו.
כל מה שאני מצליחה להוציא מהפה זה "גם אני..."
עד לפני כמה חודשים תירצתי את חוסר החשק שלי במיליון תירוצים.... עכשיו כבר אין יותר.
פשוט לא בא לי, כלום, מת !

בימים האחרונים התחלתי לתהות האם אני בדיכאון נישואים והאם יש דבר כזה בכלל ???

אין לנו ילדים, נכנסתי להריון והעובר נפל... עכשיו בעיקרון אנחנו אמורים לנסות שוב.
אבל...כמו שכתבתי...צריך שיקרה משהו בשביל זה.
אבל בראש ההזוי שלי רצה המחשבה שאני לא להוטה לילדים למרות גילי, ושאני שוקלת לקחת גלולות בסתר כדי למשוך עוד קצת זמן...

מה אני עושה ????????????

דיכאון נשואים

לבמיה שלום רב, המצב נשמע ממך לא קל ונראה שלא תוכלו לפתור אותו בעצמכם. אני ממליצה לכם לפנות לטיפול זוגי, ואם בעלך לא יסכים כדאי לך מאוד ללכת לבדך לטיפול. ידוע שדיכאון שנשאר יותר זמן "מתנחל" וקשה להיפטר ממנו. יש לכם כמה דברים חשובים לעבוד עליהם גם בטרם תכנסו להריון חדש, ומה שקרה לכם מספיק בפני עצמו לגרום לדיכאון. אנשים רבים עוברים טלטלה נפשית לא קלה אחרי החתונה, משום שיש פער בין מה שחשבו שיהיה בחיים המשותפים לבין מה שקורה באמת, כך שגם זה נושא חשוב לעבוד עליו. פרט לכך לא הבנתי אם את עסוקה במהלך היום? האם את עובדת? משום שלהיות יותר מדי לבד, גם זה עושה קושי בפני עצמו... בקיצור חסרים לי הרבה פרטים בכדי להבין ולהמשיך לייעץ לך מה לעשות. בכל מקרה זה מקרה הדורש טיפול, ללא ספק. בהצלחה חיה ולטון
והכל באהבה , בכל כך הרבה אהבה...

מה יש לך נגד במיה

לא מכיר את המושג "דיכאון נשואים" אני בדיכאון בלי קשר להיותי נשוי

חושב ששווה לכם לטפל בזוגיות שלכם לפני שאתם מביאים ילד לעולם כי אם זה לא יצליח אז אחרי הילד הכל הופך למסובך יותר...

כידוע, הדשא של השכן ירוק יותר...
כשרווקים חושבים שהאושר מצוי בנשואין וכשנשואים מתגעגעים לחופש שברווקות

בהצלחה

אמיר701

New member
יש דבר אחד שכדאי שתעשי מהר

אל תתני לילד להחליק אלייך לרחם באיזה לילה של התרוממות רוח.

את נשואה רק שנה וחצי, את לא אמורה להרגיש חוסר חשק כזה קיצוני. לא משנה כרגע אם הגעגועים שלך לרווקות נובעים ממך באופן אישי או שכך שהאיש שאיתך לא עושה לך את זה.

בינתיים כדאי שתבררי באופן הכי חד מאיפה נובעת הבעיה שלך.

Night Light

New member
מחזקת את דבריו של אמיר

לא עושים ילד במצב רגשי כמו זה שאת מתארת. לא הוגן כלפיו.

אם המצב הרגשי שלך לא קשור להפלה אלא הופיע עוד קודם - אז את צריכה להחליט אם את רוצה להלחם על הזוגיות שלך או לפרק, ולפעול בהתאם להחלטה.

אבל אם המצב הרגשי קשור בהפלה שעברת - אז את צריכה לספר על זה לרופא שלך ואולי גם לגשת לטיפול פסיכולוגי.

קרוסלע

New member
את עושה מה שצריך לעשות!

מספרת לבעלך, שאוהב אותך מאד ולבטח יעזור לך, והולכת לקבל ייעוץ וטיפול מקצועי. אתמול!

maskrelease8

New member
גבר אוהב

הוא לא זה שכל הזמן אומר לך את זה
אלא זה שבשקט עושה אותך מאושרת

נונה288

New member
את בטוחה שאת אוהבת אותו?

עם כל מה שאת מתארת זה מוזר קצת....
תעשי חושבים עם עצמך
וילד רק יעשה את הכל מסובך יותר הוא ממש לא יפתור את "הבעיה"

למעלה