האם אמרתי כבר שאיילה סתומה?

כן מיק אמרת ואני מצטרף אלייך.די נמאס לי

כבר לראות את זה.איילה הזאת מעצבנת אותי בטרוף.נראה לי אני אלך לישון הכי טוב בשבילי לא לראות את הגועל נפש הזה. מיק את באה לספר לי סיפור לפני השינה?

מיק101

New member
לאאאאאאאאאאאאאאא אתה לא משאיר אותי

עם איילה.............אמאלה...................... אם זה לא היה פורום הייתי אומרת את מה שיש לי על הלשון הבחורה הזאת מוציאה אותי מדעתי עם הטמטום שלה...

מיק מיק את יכולה לומר פה כל מה שבא לך.

ואם ממש לא רוצה אז תגידי לי במסרים.אגב אני עדיין מחכה לסיפור לפני השינה. אין לי כוח אלייהם יותר.הספיק לי להיום. סער אני אוהב אותך והלוואי ויכולתי לומר לך את זה.תהיה הכי חזק שאתה יכול.

מיק101

New member
לא לא, לא יכולה... זה החינוך הדפוק שלי

אין סיפור, אתה לא הולך לישון, יש לשמור על סער הלילה שלא תתנפל עליו ה...... אופס, צץ לי רעיון..... רוצה שאיילה תספר לך סיפור? ותעשה לך מסז' ותתן לך חיבוק

webguy

New member
סער שוכב שפוז ... נראה גמור ...

נראה לי שהוא כבר הלך לאח וביקש לפרוש מזמן ...... כי הוא אמר משהו שהאח שאל אותו אם הוא התאושש.... אני מהמר שהוא יפרוש .....יש .........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אלירז ....תגיד שלום לבתולין שלך באח ...

webguy

New member
מישהי אמרה למישהו מאמי ...!!

איזה מצב רוח יש לאיילה ... ממש עברה מדכי על סער לעליצות ..... פ...........מממ.. פמפמ ..... להלה ...

webguy

New member
לקורבן החדש ...

לילות מורטי עצבים יעברו עליך ... אבל את לא לבד ...הרבה ימרטו פה שערות ... יאללה ..סער פסה .... הבא בתור .....

webguy

New member
שיחה בין גואל לאיילה ..

היא אומרת זהו החלטתי ....!! הפעם זה סופי ................ בקרוב שנוי במילון של ההגדרה סופי .... בגלל איילה ..

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אני מעדיף את השכנה שלי מלמטה.מאד דומה לשרה ולא את איילה. הלוואי ובאמת יכולתי לשמור על סער.תאילנד מחכה לנו שוב ברגע שיצא משם.ואז ננתח את איילה כמו שצריך. ככה את נוטשת אותי ומפילה עלי את איילה?

webguy

New member
לא יעזור לך ... את תמשיכי לסבול ..

ברגע הראשון שאיילה תרגיש בדידות ותרצה צומי ..... היא ישר תרוץ לאלירז .... שיחשוב שזו מתנת יום ההולדת שלו מהאח הגדול .....
עוד צפויים לך לילות קשים .... חהחה ..... תהיי חזקה ..!! את תצטרכי לעמוד בלחצים איומים בגלל איילה אל דאגה אני פה לעודד אותך ...אל תישברי ...

שלא תעז לגעת בילד ../images/Emo46.gif

שתלך לשחק עם יוסף.... ואם קשה לה שתצטרף לאביב.... הוא מחכה לה.... למרות שאמר שהוא בכלל לא מאוהב בה... שהוא עשה פרצוף מאוהב אבל זה היה משחק... ההלך השחקן אל השחקנית?

מה שמרגיז אותי בסהר, שהוא בדיוק כמוה לא הבין

שאסור לו שוב ושוב לנסות עימה, היא הרי הזיקה לו לא פעם אחת. כך גם לגבי שרה המכשפה, ואביב האינפנטיל. הוא רב עם אלירז הרי בגלל אביב הדביל שהצית הכל. הוא סולד מיוסף, לא מעט בגלל ההרעלה של שרה. גואל הזהיר אותו הן מפני איילה, הן מפני שרה, והן מפני אביב. אבל, סהר חושב שהוא יודע ה-כ-ל, ומזיק לעצמו כמו דביל! אני מאוד הערכתי אותו בהתחלה, אהבתי את רגישותו, את יכולת ההבנה שלו למצבים, מתי לעזאזל הוא יתעורר?? מה הפלא שרבים, רבים כבר לא מסמפטים את סהר?

למעלה