האם אישון הוא גדול המאהבים ?

אישון36

New member
האם אישון הוא גדול המאהבים ?

והשאלה היא...? מה עושה אירוע לאירוע בלתי נישכח. ספרו לנו בבקשה, לא חייבים את התיאור המלא, אבל מדריך מלא לאירועים בלתי נישכחים. אישון. בלתי נישכח.

magenta73

New member
כשאתה כותב אירוע...

לאיזה אירוע אתה מתכוון? ובמילים אחרות, אתה מחפש כאן את המדריך לאירועים בלתי נשכחים בכלל, או של אירועים בלתי נשכחים בחדר המיטות בפרט?...

אישון36

New member
מאמין שחשבתי.

חדר המיטות ? אולי, אבל מסכים איתך, הכוונה לכול דבר, לא רק חדר מיטות, לא רק מין, לא רק יחסים, הכול. מדריך ללא ידוע. אישון. לא ידוע.

magenta73

New member
וזה כל הקטע...

הלא ידוע... החידוש, ההפתעה... רגע בלתי נשכח מבחינתי היה לראות סקיצה של "מדונה בין הסלעים" של לאונרדו דה וינצ'י בגלריה בלונדון. סקיצה "פשוטה", בגיר. מבחינתי, זאת היתה הפעם הראשונה שראיתי, על אמת, ולא בליטוגרפיות, ציור/איור שלו יותר נכון... וזה הרגיש כאילו מלאכים ציירו את זה. אני לא אתחיל לדבר על ציורים של ואן גוך... זה יכול להמשיך לרגע שאני שיכורה לגמרי, עם כל החברס, גם הם שיכורים, במסיבה הזויה של חברים טובים, שחוגגים את נסיעתם הגדולה למזרח, ואז קבלת טלפון... רבין נרצח... ולחזור באוטו הביתה, ולשמוע שירי יום הזיכרון... כי רק אז זה איכשהוא נתפס... ואם נדבר ספציפית על חדר המיטות... כל דבר שיפתיע אותי. זה הכל... כבר כתבתי את זה פעם, לדעתי. זה אמנם לא היה בחדר המיטות, ועדיין... עם האקס. עיצבן אותי כל הערב. אמר לי תעשי ככה, וככה, ותרדי עם הכלב, ותלכי להתקלח... כמעט חנקתי אותו. ואז, אני נכנסתי למיטה והוא נכנס לאמבטיה, ופתאום, הבחור מתבכיין בקול גדול, "תביאי מגבת... שכחתי"... קיללתי אותו מעמקי נשמתי, כי סוףסוף נרדמתי. נכנסתי לאמבטיה, להביא לו מגבת... והופה... כל האמבטיה נרות... פרחים... בצד אחד יין לבן, 2 כוסות... מצד שני סלסלה עם תותים וקצפת... צד אחר שמן לעיסוי... מה רע?

tzurtzur

New member
אההה../images/Emo2.gif

זה כואפ...

כל דבר ששובר את השיגרה

לדעתי. בהנחה שאתה מדבר על סקס אז לא חייבים איזה תרגיל חדש כדי שזה יהיה אירוע בלתי נשכח, מספיק שמשנים מיקום/אווירה.

זכור לי מקרה

של לילה סוער באוהל על שפת הכינרת... ולא שעשינו משהו שלא ניסינו בעבר אבל שינוי המיקום/אווירה יצר גירוי חדש ומסעיר דובון נוסטלגי

my truth

New member
אירוע בלתי נשכח, הוא כזה שמענג

את כל החושים: נראה טוב מריח טוב בעל טעם טוב בעל מגע נפלא ונשמע נהדר וכמובן, לא נקפח את החוש השישי... מלא קסם ומסתורין. עכשיו רק נשאר לך להפעיל את הדמיון והיצירתיות. בהצלחה :)

אישון36

New member
לא היו לך אירועים בלתי נישכחים

שמבחינה אוביקטיבית הריח לא היה משהו ? האם חוש השמיעה לא שמע נפיחה קלה תוך כדי ? האם זה נשמע נהדר ? אישון. אירועים נשכחים, כפי הניראה.

my truth

New member
שאלת מה עושה ארוע לבלתי נשכח

ולא מה היה האירוע הבלתי נשכח שלי. הארועים הבלתי נשכחים שלי הם ארועים ספונטניים שבהם העזתי, או ארועים בהם היתה זרימה מדהימה ביני לבין הפרטנר שלי, או אירועים בהם נאמרו או נעשו עבורי דברים מרגשים. אבל כשאתה עומד לארגן אירוע כזה אז הייתי משתמשת במה שכתבתי לך בהודעה הראשונה, או בעצם חושבת מה עשוי לרגש את הבנזוג שלי/ את באי האירוע.

אישון36

New member
אז כמה דברים.

לא הבנתי את השאלה....הא זה אני אז את התשובות. השאלה שלי הייתה איך להפוך משהו למשהו בלתי נישכח, וחיפשתי את העבר על מנת לנסות בעתיד. לדוגמא, מישהו פה היה בארוחת ערב לא נשכחת ? מה עושה אותה שכזאת ? האוכל ? המעורבות הריגשית בהכנתו ? המסעדה ? מה היה קסום שגרם לכם לזכור את הארוחה כל כך ? אישון. זכור כל כך.

tzurtzur

New member
לא רוצה להכנס לזה

מספיק שקראתי את מגנטה, זה גם ככה היה טו מאצ' בשבילי על הבוקר.. בגדול זה שילוב של ה"איך" , מתי ועם מי.

אישון36

New member
איך, מתי, עם מי.

יש מקרים שיש מספר אירועים. אחד מהם זכור לכול והשאר ? שאר. והאיך זהה. מתי ? יום אחרי. עם מי ? אותו האדם. אז תזכרי לרגע באירוע בלתי נישכח, לוא דווקה מין, ונסי להביא לנו את מחשבתך למה האירוע הזה היה כל כך יחודי. אישון. יחודי.

אצלי בלתי נשכח

זה כשחדר המיטות אפוף ברגש, והרבה רגש...
הפעמים האלה הופכות לבאמת בלתי נשכחות עבורי.

demon dear

New member
איך אומר הפתגם הסיני הנודע?

"השמועות על מוטי התבררו כקצרות מידי".

למעלה