האם איילת שקד תהיה ראשת הממשלה השנייה של מדינת ישראל?

העם צריך אישה חזקה ונאמנה, רק היא תהיה ראויה להחליף את נתניהו ולהעיף את הבדיחה הלא מוצלחת שיושב היום כראש ממשלה בממשלת מעבר.
להבדיל מבנט, היא תהיה ראשת ממשלה בממשלת ימין בשת"פ עם נתניהו.

evglev1

Well-known member
מנהל
העם צריך אישה חזקה ונאמנה, רק היא תהיה ראויה להחליף את נתניהו ולהעיף את הבדיחה הלא מוצלחת שיושב היום כראש ממשלה בממשלת מעבר.
להבדיל מבנט, היא תהיה ראשת ממשלה בממשלת ימין בשת"פ עם נתניהו.
אין ספק שהיא ראויה, השאלה אם תצליח, מכל היורשים הפוטנציאלים בליכוד אף אחד לא מגיע לקרסוליים שלה.

קצה11

Well-known member
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אבל יחד עם זה שאנחנו צוחקים
על הנייר תמיד יש אפשרות שהיא עוברת את אחוז החסימה ומביאה לביבי את ה- 61
ודורשת כמו בנט את ראשות הממשלה.
סוף סוף גם לנו ולא רק לעמים גדולים ודגולים כמו הגרמנים, הספרדים, האיטלקים ולדרום צרפתים יהיה ראש ממשלה- אישה פשיסטית

נערך לאחרונה ב:

סתוונית333

Well-known member
ודורשת כמו בנט את רשות הממשלה.
סוף סוף גם לנו ולא רק לעמים גדולים ודגולים כמו הגרמנים, הספרדים, האיטלקים ולדרום צרפתים יהיה ראש ממשלה- אישה פשיסטית
היא יכולה לדרוש .
מקסימום יבגני יכתיר אותה באופן פרטי.

evglev1

Well-known member
מנהל
ודורשת כמו בנט את ראשות הממשלה.
אם היא פאשיסטית אז היא ימנית, כי הפאשיזם הוא האידיאולוגיה של הימין הקיצוני, כך שזה שומט את הקרקע מתחת לכל הטענות על היותה שמלאנית.

קצה11

Well-known member
אם היא פאשיסטית אז היא ימנית, כי הפאשיזם הוא האידיאולוגיה של הימין הקיצוני, כך שזה שומט את הקרקע מתחת לכל הטענות על היותה שמלאנית.
זאת הטרגדיה שלה
ימנית שבגללה יש לנו ראש ממשלה שמאלני

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אין ספק שהיא ראויה, השאלה אם תצליח, מכל היורשים הפוטנציאלים בליכוד אף אחד לא מגיע לקרסוליים שלה.
פעם אחת הייתי רוצה לשמוע מכם, מאלו שכל הזמן מדברים עך "ממשלת ימין על מלא" - מה המשמעות של ממשלת ימין [אפילו ללא צורך בשותפות אמיתית/סמויה מהמפלגות הערביות]. ? מה האידיאולוגיה שלה ? מה הממשלה הזאת תעשה שממשלת השינוי לא התכוונה לעשות ?

evglev1

Well-known member
מנהל
פעם אחת הייתי רוצה לשמוע מכם, מאלו שכל הזמן מדברים עך "ממשלת ימין על מלא" - מה המשמעות של ממשלת ימין [אפילו ללא צורך בשותפות אמיתית/סמויה מהמפלגות הערביות]. ? מה האידיאולוגיה שלה ? מה הממשלה הזאת תעשה שממשלת השינוי לא התכוונה לעשות ?
קודם כל אני תמכתי בממשלת השינוי. ואני לא יודע מה האידיאולוגיה של ממשלת ימין על מלא, כי בעקבות רצח רבין ז"ל גם שרון ז"ל וגם ביבי וויתרו על חלק נכבד מהאידיאולוגיה הימנית כדי לא להיראות כשליחים של הרוצח הפוליטי. ולכן מאז הניצחון של רבין ז"ל על שמיר ז"ל לא הייתה ממשלת ימין. וגם בגלל סיבה נוספת שאפילו מרצה ימני במיוחד שהיה מוגדר כאיסלמופוב דוד בוקעי, טען שאוסלו הוא אסון הסכם נורא, אבל שהדבר הכי נורא בו שאם מבטלים אותו זה פותח תיבת פנדרה של אפשרות לבטל כל הסכם בינלאומי. כך שאפילו שהוא חושב שלאבו מאזן ולבן לאדן יימח שמו אותה מטרה סופית להפוך את כדור הארץ לח'ליפות אסלאמית גדולה, הוא לא תומך בביטול מלא של ההסכם כמו פייגלין. גם בנט וגם יואב קיש החליטו לנצל את המפה של אוסלו וואי כדי להפריד בין שטחים שיסופחו לישראל לשטחים המסכנים אותו דמוגרפית שיהיו חלק מאוטונומיה פלסטינית.

כך שאם להגיד שממשלת ימין על מלא זה ביטול אוסלו והחזרת הגן עדן שהיה בימי שמיר ז"ל אז למעשה זה להגין שרק פייגלין, סמוטריץ' ובן גביר הם ימין.

אני מניח שממשלת ימין זה סיפוח שטחי C או סיפוח כל התחום המוניציפאלי של מה שמוגדר כ"התנחלויות". ימין זה גם לשנות את השיטה לבחירת שופטים, בעבר ליברמן תמך בבית משפט לחוקה שנבחר כמו הכנסת, אני לא יודע אם זאת הגישה של שקד ואוחנה. אבל סך הכול שהציבור יהיה יותר מעורב בבחירת השופטים והשופטים המכהנים בבית המשפט העליון יהיה פחות מעורבים בבחירת השותפים והיורשים שלהם.

וגם שיהיה ערוץ ימני ישראל כמו הפוקס ניוס אמריקאי ואם כבר יש שלושה CNN אז שיהיו גם שלושה פוקס ניוס שאחד מהם יכול להיות ערוץ 14 למרות שזה ערוץ פראבדה, אבל עדיין עדיף פראבדה ימנית מאשר 100% תקשורת שמלאנית. אבל רצוי שיהיה ערוץ טלוויזיה כמו ערוץ 7 באינטרנט.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
קודם כל אני תמכתי בממשלת השינוי. ואני לא יודע מה האידיאולוגיה של ממשלת ימין על מלא, כי בעקבות רצח רבין ז"ל גם שרון ז"ל וגם ביבי וויתרו על חלק נכבד מהאידיאולוגיה הימנית כדי לא להיראות כשליחים של הרוצח הפוליטי. ולכן מאז הניצחון של רבין ז"ל על שמיר ז"ל לא הייתה ממשלת ימין. וגם בגלל סיבה נוספת שאפילו מרצה ימני במיוחד שהיה מוגדר כאיסלמופוב דוד בוקעי, טען שאוסלו הוא אסון הסכם נורא, אבל שהדבר הכי נורא בו שאם מבטלים אותו זה פותח תיבת פנדרה של אפשרות לבטל כל הסכם בינלאומי. כך שאפילו שהוא חושב שלאבו מאזן ולבן לאדן יימח שמו אותה מטרה סופית להפוך את כדור הארץ לח'ליפות אסלאמית גדולה, הוא לא תומך בביטול מלא של ההסכם כמו פייגלין. גם בנט וגם יואב קיש החליטו לנצל את המפה של אוסלו וואי כדי להפריד בין שטחים שיסופחו לישראל לשטחים המסכנים אותו דמוגרפית שיהיו חלק מאוטונומיה פלסטינית.

כך שאם להגיד שממשלת ימין על מלא זה ביטול אוסלו והחזרת הגן עדן שהיה בימי שמיר ז"ל אז למעשה זה להגין שרק פייגלין, סמוטריץ' ובן גביר הם ימין.

אני מניח שממשלת ימין זה סיפוח שטחי C או סיפוח כל התחום המוניציפאלי של מה שמוגדר כ"התנחלויות". ימין זה גם לשנות את השיטה לבחירת שופטים, בעבר ליברמן תמך בבית משפט לחוקה שנבחר כמו הכנסת, אני לא יודע אם זאת הגישה של שקד ואוחנה. אבל סך הכול שהציבור יהיה יותר מעורב בבחירת השופטים והשופטים המכהנים בבית המשפט העליון יהיה פחות מעורבים בבחירת השותפים והיורשים שלהם.

וגם שיהיה ערוץ ימני ישראל כמו הפוקס ניוס אמריקאי ואם כבר יש שלושה CNN אז שיהיו גם שלושה פוקס ניוס שאחד מהם יכול להיות ערוץ 14 למרות שזה ערוץ פראבדה, אבל עדיין עדיף פראבדה ימנית מאשר 100% תקשורת שמלאנית. אבל רצוי שיהיה ערוץ טלוויזיה כמו ערוץ 7 באינטרנט.
ראשית, אני חייב לציין ולהודות לך על התשובה האיכותית והעינינית שלך.
לגבי הסכם אוסלו - לא אכנס איתך עכשו לדיון מי הוא דוד בוקעי, ומה שאמר. מילה שלו לא שווה יותר ממילה שלי.
גם אין טעם לדון האם ההסכם היה טוב/לא טוב כי מהר מאוד נגיע [יותר נכון מישהו יגיע] ויספר שרביםן נתן להם רובים ונהרגו כך וכך ישראלים. כבר היינו בסרט הזה. לטעמי, מעבר לעובדה [המצערת] שההסכם לא בוצע/הושלם במלואו ולא בגללינו, הוא חסך מאות חיי אדם ישראלים [גם פלסטינאים].
נחזור לנושא ששאלתי .
כתבת "אני מניח שממשלת ימין זה סיפוח שטחי C או סיפוח כל התחום המוניציפאלי של מה שמוגדר כ"התנחלויות"
נניח שמחר מוקמת ממשלה עם ביבי כר"מ, סמוטריץ שר המשפטים ובן גביר שר הבטחון. מה שלהגדרתך זו ממשלת ימין, האם הם יבצעו את מה שציטטתי ממך ?
נכון, זו שאלה היפוטטית, אבל לכל בר דעת ברור , שכל הלוחמנות שלהם תתפוגג כמו בלון שנדקר בסיכה.

לגבי התקשורת - מה לעשות שאנשים אינטלגנטיים [יעני שמאלנים....] שעובדים במדיה [תקשורת בין היתר], הם בוא ונאמר יותר אטרקטיביים מאנשי תקשורת ימניים ? ד"א היום יש יותר אנשי מדיה [תקשורת] ימניים מאשר שמאלניים. אבל נכון, הם הרבה פחות אטרקטיביים ולבטח גם פחות אינטלגנטים. לא בדקתי, אבל כך זה נראה לי , ומבחינתי זה לגיטימי לחלוטין לומר זאת בריש גלי.

מבחינת ערוצי TV, מצידי, שיפעילו 10 ערוצים ימניים. עם היכולות של אנשי המדיה הימניים אף אחד לא יצפה בהם. גם ערוצי האינטרנט הימניים מארחים אנשים שבאו לשכנע את המשוכנעים. לעיתים עם לא מעט FAKE או אם נתונים חלקיים שאינם מעידים על האמת. מה לעשות רוח הקיסר שקיסריה נחה גם עליהם....:)

לגבי מערכת המשפט בישראל - לידיעתך, עדיין אנו נחשבים בעולם כמדינה עם מערכת משפט בין הטובות , ההגונות והישרות ביותר. זה נכון לגבי כל המערכת , כולל את בית המשפט העליון [גם כשמתנהל כבג"ץ].

למעלה