האם אולמרט יחלוק בקרוב תא עם הנגבי?

האם אולמרט יחלוק בקרוב תא עם הנגבי?

הכותרות מלאות במעללי אולמרט במשרד התמ"ת: מינויים פוליטיים של חברי מרכז הליכוד ולקקנים בלי סוף. ומעבר לסיבוב - בית השוחד ברח' כרמיה. בסוף אולמרט יחליק על קליפת בננה כמו שאת אל קפונה הושיבו בסופו של דבר בכלא על עבירת מס.
 

טשאפק

New member
נראה שלא

דוח המבקר בנושא המינויים חריף פחות מהדוח בעניין הנגבי, ומדבר על נורמות פסולות ומנהל לא תקין, מה שנכון, ולא על רמיסה של החוק כמו במקרה הנגבי. להערכתי אם יוגשו כתבי אישום זה יהיה רענן דינור, הסנשו פנסה הנאמן של אולמרט. בכל אופן, די ברור למה חסר כסף באוצר המדינה. כאשר כל כלומניק ממרכז הליכוד מקבל משכורות יפות עבור כלום: >>> "חבר מרכז הליכוד יעקב פדידה, שזכה בפרויקט 'העברת עסקים קטנים ממרכז טבריה לאזור מסחרי חדש בעיר'. פדידה מונה לתפקיד מבלי שרואיינו מועמדים נוספים... בחודש עבודתו הראשון לא דיווח פדידה כלל על עבודתו, ובחודשים שלאחר מכן הגיש דו"חות כלליים מהם לא ניתן היה לדעת דבר על היקף עבודתו ותפוקותיה. על כך קיבל כ-14 אלף שקלים בחודש".
 
הדו"ח חריף באופן דומה

גם אם המילים קצת שונות. http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/755602.html אבל ייתכן שהמזוז יחליט שאולמרט לא ידע משהו שהנגבי ידע או אולי הוא גלש בדיוק באינטרנט או אוליע יתוש עקץ אותו והוא לא הבחין שהוא עובר על החוק ולכן חסר לו ה'יסוד הנפשי' לביצוע העבירות. וכבר היו דברים מעולם.
 

טשאפק

New member
בדוח הקודם היתה המלצה מפורשת

להעביר את הדברים לחקירת משטרה, ונאמר במפורש כי הנגבי "רמס את החוק". כאן נאמר כי דברים נעשו בניגוד לסדרי מנהל תקין ולנורמות השלטוניות הרצויות. אין המלצה מפורשת לפתוח בחקירת משטרה. אלה אינם הבדלים פעוטים של ניסוח בהתייחסותו של המבקר, אלא הבדלים בעלי משמעות, ולכן אני צופה שלא ייצא מזה כתב אישום נגד אולמרט או איציק.
 

טשאפק

New member
לא כל מה שאינו פלילי הוא גם תקין

המעשים משקפים ללא ספק נורמות פסולות של שחיתות. האם הם גם פליליים? נראה, מסתמן לדעתי שלא.
 
למעלה