האכלת תינוקות ללא מגע יד אדם

comfi

New member
גם אני לא מתלהבת מהשיטה

אני חושבת שיש בה בעיתיות והיא מסוכנת בטח ובטח לפיצקי כל כך קטנה אבל יותר מכל !!! אני חושבת שתינוק צריך את האהבה והחום של אמא וזמן ההאכלה הוא חלק מהעיניין , היום יותר מתמיד אני מאמינה בזה אחרי שלמרות שרז כבר יודעת לאכול לבד מבקבוק לפעמים היא מתעקשת שניתן לה ונחזיק לה וכן כן נפנק אותה , ואני בשמחה אעשה את זה .ככל שהם גדלים המגע שלהם איתנו פוחת ואילו כמה דקות של חסד שהם מסכימים לשבת בחיקנו (ככה זה אצלנו לפחות)

ענבל, תקראי את כל השרשור

לא אוסיף מילה כי אני לא מכירה את הבחורה, אבל באופן כללי, כל כולה מצטיירת לי לא משהו... שוב, לא מכירה אותה, מתרשמת רק מהשרשור הזה... עצוב לי, מה אני אגיד לך.

באופן כללי אני יכולה להוסיף

(ולא רוצה בשרשור המקורי
) שכשהבן של בת דודתי היה מאושפז, והיא האכילה אותו בלילה בעודו שוכב במיטה, והרגישה שהיא נרדמת, היא שמה ככה את הבקבוק מונח על חיתול בד, והילד גמר את הבקבוק ונרדם, כשנכנסה אחות לחדר וראתה שהילד אוכל ככה והאמא ישנה לידו, היא הביאה לה בבוקר עובדת סוציאלית. ללמד עד כמה חמור המצב הזה.

ME1806

New member
לא נעים לי לומר אבל...

כשראיתי את התמונה התכווץ לי הלב ואני מרגישה שאני ממש מרחמת על הילדה. לא נראה לי לעניין בכלל

limooor

New member
אני כן מכירה את רויטל באופן אישי

היא מקסימה וחברה אמיתית ובטוחה שגם אמא טובה אל תשפטו אותה רק מתמונה

ELLA31

New member
די כבר!!!!!!!! מתחסדות!!!!!!!!

אני מכירה את הבחורה אישית!!!! כל השרשור הזה הוא בקטע של סבבה וצחוק. מה ניה לכן? היא משקיעה בבת שלה ומטורפת עליה, ומאכילה אותה כמו שאם מאכילה את הבת שלה ונותנת לה חום והמון המון אהבה. אז היא שמה תמונה בשביל הקטע. אז מה?!?!?!?!

ELLA31

New member
ועינבלית, זה חתיכת גועל נפש

מה שעשית. ה"הלשנה" הזו. יש לך מה להגיד?! תגידי בשירשור המדובר בפורום המדובר. נכון, זה אינטרנט ונכון כל שירשור הוא כאילו ציבורי, אבל ראבק! טיפה כבוד! כנראה שאת לא מכירה את המילה. וכן!!!!!!!!!!!! תדחפו לתחת את כל שירשורי תרבות הדיון שלכן. עכשיו ממש עברו פה את הגבול! (וממש התעצבנתי - זה כבר לא מצחיק)

nubi

New member
תראי אלה,

אני אף פעם לא עונה לך בשירשורים שלך, אבל הסגנון שלך פשוט דוחה אותי. סתם שתדעי. ואגב, עניתי בשרשור המקורי.

שרוני10

New member
את מדברת לא יפה...../images/Emo46.gif

אני אוהבת לקרוא את התגובות שלך...ולעיתים מסכימה איתך ומגיבה להודעות שלך...אבל את "מדברת" לא יפה, בוטה ומעליב. התעצבנת? בסדר, מקובל.אבל תעני בנימוס. אני פעם כתבתי הודעה שגררה הרבה תגובות...חלקן היו כל כך בוטות ומעליבות שהיו לי דמעות בעיניים.{הודעה בנושא של שחיה בבריכת תינוקות עם אבא שהיה לו פצע דוחה של ניתוח...}. לכל אחת מותר להביע את דעתה גם אם היא מנוגדת להרבה דעות אחרות...אבל זה מאוד פוגע לקבל תגובות מהסוג הזה.

בימבילי

New member
מה הקשר שלך לאמא? לתינוקת?

בעיני המעשה שלך הוא חדירה לפרטיות וחוצפה ממדרגה ראשונה. בלי קשר בכלל לדעתי על הנושא עצמו. מדובר במישהי שכתבה בפורום אחר ולא כאן. מישהי שכתבה את דעתה. באיזו זכות את בכלל מקשרת את ההודעה שלה ומותחת ביקורת עליה כאמא? מה גורם לך לחשוב שאת יותר טובה? מאיפה ההתנשאות האיומה הזו? אותי ההודעה שלך ממש הוציאה מהכלים.

דווקא הודעה שלך הוציעה אותי מהכלים

זה ממש לא לעניין שאת תשפטי עם היא אמא טובה ממש מגעיל מה שעשית פה.

nubi

New member
תלכי פעם במרכז הכרמל

זו הפכה להיות אופנה: לשבת בבית קפה, כשלתינוק בן יומו תקוע בקבוק "מסודר" עם שמיכות. ניחא אין מגע, אבל אם הוא נחנק, מה אז?

אני גם בדיעה של אלה

מה הקטע שלכן בנות בחורה שמה שתונה בפורום אחר באיזה זכות מישהי מעבירה לפורום אחר ועוד כל המתחסדות שכאן קמו פתאום יאללה די מספיק כבר נהיה מגעיל מה שקורה כאן כולן מבינות גדולות

mayush23

New member
תגידו נדפקתן? אפילו לא הסתכלתי...

אני אפילו לא מסתכלת על השרשור המדובר... אני רק אזכיר שרק אתמול אלה שמה כאן בפורום הזה (!!) הודעה עם דעות חריפות שלה...קבלה תגובות שלא ממש אהבה ואז התעצבנה וקבעה שזכותו של כל אחד לרשום את דעתו גם אם לא אוהבים אותה...מה קרה לזה? אז ענבלית שמה הודעה עם הדעה שלה על משהו...זה יכל באותה מידה להיות קישור מאתר אחר לחלוטין על נושא אחר לחלוטין...היא יכלה באותה מידה לספר בע"פ על מה ש"ראתה"..אז אתן מכירות את הבחורה? ביג #$%# דיל!! היא מבחינתי יכולה להיות אם השנה...כל עוד אני לא מכירה אותה (ושוב אני אומרת...לווא דווקא לגביה כי בכלל לא הסתכלתי בשרשור כי צרמו לי התגובות כאן)היא לא אומרת לגבי כלום ולבנות כאן, כמו לכל אחת אחרת יש זכות להביעה דעה/ ביקורת או כל דבר אחר. ואתן, כל המתנגדות כאן והבוטות וכו', אל תהיו אתן מתחסדות...תעשו לי טובה ורק אל תגידו שאתן טלית שכולה תכלת, שאף פעם לא העברתן ביקורת, ריכלתן או הבעתן דיעה בלי לבדוק עובדות!!! אל תהיו מתחסדות טוב??? אם לא הייתם מכירות את הבחורה (במיוחד את אלה, כי עלית לי העצבים הפעם...הפורום היה נחמד יותר בעבר)הייתן מגיבות בצורה דומה לבנות כאן. ואם הייתי מספרת ששמעתי על מישהי שהחליטה שהילד שלה אוכל פעם ביום כי יש גנים של השמנה במשפחה? (סתם דוגמא ממש קיצונית) לא הייתן אומרות שזה חסר אחריות? מביעות דעה? אולי אפילו ביקורת??? אני בטוחה שכן ולמה? כי אין לכן רקע נוסף וזה נשמע לכם חריג, אבל מה האמא הזו מאוד אוהבת את הילד, מטורפת עליו, מטפלת בו במסירות חוץ מהאידיאולוגיה הטיפשית הזו...עדיין הייתן מגיבות בנחרצות כי הפעולה הספציפית לא לטעמכן...אז כנ"ל לגבי המקרה הזה...ואגב גם אם השרשור ההוא היה בצחוק אני מציעה בפעם הבאה לכתוב שזה היה בצחוק ושאתן מכירות את הבחורה ולא לכתוב שכולן מתחסדות ואח"כ לצפות ליחס שווה!!! בכל זאת כולנו בני אדם ואם מישהו יורק לי בפרצוף שלא יצפה שאני אגיד תודה אח"כ. זהו...זה מה שהיה לי להגיד...מקווה שלא פגעתי באף אחת פשוט ממש התעצבנתי הפעם. הפורום הזה הוא בית שני שלי והתטאויות בוטות כגון אלה שכאן מעכירות את האוירה - יש זמן, מקום וצורה לומר כל (!!) דבר שרוצים. יום נעים לכולן מאיה

בואנה, נסחפתן כולכן...

גם אני נגד האכלה ללא מגע אדם, אבל האמא אמרה שעשו את זה רק לטובת התמונות ואני רוצה להאמין שהיא מודעת לסיכונים ולא מאכילה ככה כל הזמן. גם אני זוכרת את ההתחלה שבה בקושי הצלחתי לעשות פיפי כי תומר היה דבוק לי לידיים, אבל מה לעשות - ככה זה בהתחלה. תינוק בן שבועיים צריך את הקרבה של אמא שלו. זה מבאס ולא נותן זמן לנשום, אבל ככה זה. זה ממש לא פינוק! עינבלית העתיקה לכאן את ההודעה כי רצתה להביא לתשומת הלב. מה לעשות, פורום הורים לתינוקות הוא הפורום המתאים לדיונים כאלה. יכול להיות שהיא חרגה קצת מהמקובל, אבל למה לקרוא לה ולליאת בשמות מכוערים? נסחפתן לגמרי. אפשר להעיר בצורה קצת יותר מתורבתת.

גלשני

New member
נמחקה הודעה שכללה תוכן מעליב במכוון

רויטל, שלחתי לך מסר ואני מזמינה אותך להגיב ללא קללות

למעלה